اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970208293278190

باغی به مساحت 2000 مترمربع مملو از درختان گردو

خانه باغ کیهان قمصر

کد: 13970208293278190

https://goo.gl/aBZrXA

، بابل , (اخبار رسمی): خانه باغ کیهان در شهر قمصر کاشان واقع شده است. این خانه در باغی به مساحت 2000 مترمربع مملو از درختان گردو، توت، صنوبر و انگور قرار دارد. در این خانه سنتی 2 سوئیت مجزای 30 و 100 متر مربعی با امکانات ساده برای اقامت مسافران در نظر گرفته شده است.

خانه باغ کیهان قمصر
خانه باغ کیهان قمصر

خانه باغ کیهان در شهر قمصر کاشان واقع شده است. این خانه در باغی به مساحت 2000 مترمربع مملو از درختان گردو، توت، صنوبر و انگور قرار دارد.

در این خانه سنتی 2 سوئیت مجزای 30 و 100 متر مربعی با امکانات ساده برای اقامت مسافران در نظر گرفته شده است.

از ویژگی‌های این خانه باغ می‌توان به استخر بزرگ آبیاری همراه با آلاچیق بزرگ روی آن، محوطه گلابگیری سنتی همراه با استخر و انبارهای آن، محوطه قدیمی گلابگیری سنتی همراه با حوض پر آب و اتاق ذوزنقه روی آن و مهمتر از همه فضای باز سبز و نسبتا بزرگ و زیبای اطراف ساختمان‌ها و استخرها است که با خیابان‌ها (راهروها) و درختان بزرگ گردو، صنوبر و موی آن، همراه با تخت‌های چوبی و سکوهای نشیمن، محیطی دلنشین و آرام را همراه با "صدای پای آب" برای هر رهگذر و مسافری فراهم می‌کند.

بهترین زمان انتخاب این خانه باغ برای اقامت، ماه‌های اردیبهشت و خرداد است چرا که در فصل گلاب‌گیری جشنواره‌های باشکوهی با حضور گردشگران خارجی و داخلی در این شهر برگزار می‌شود.   

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایران بوم گردی

یکی از بزرگترین مزایای اقامت در خانه‌های محلی، آشنایی گردشگران با سبک زندگی روستایی، آداب و رسوم، غذاهای ارگانیک بومی می‌باشد که چنین تجربیات نابی در یک هتل استاندارد فراهم نمی‌گردد. ما در تیم ایران بوم‌گردی بر تحقق شعار "رزرو اقامتگاه قبل از سفر" تاکید داریم و هدف ما فراهم آوردن بستری امن، مطمئن و کارآمد برای برقراری ارتباط دوطرفه میان گردشگران و عرضه کنندگان خدمات گردشگری می‌باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی