کد: 13970223295408796

گذار از روش‌های سنتی صنایع دستی به تولید صنعتی مصنوعات

روش‌های نوین منبت‌کاری با دستگاه سی ان سی چوب

کد: 13970223295408796

https://goo.gl/f6gsBj

، اصفهان ، (اخبار رسمی): دستگاه سی ان سی قابلیت‌های جالبی دارد که در همه صنایع می‌توان از آن استفاده کرد. CNC به عنوان یکی از دستگاه‌های پرکاربرد در حوزه صنعت شناخته می‌شود. سی ان سی چوب نیز چندسالی است که جایگاه خوبی برای خود ساخته و تقریبا جزئی از هر کارگاه تولیدات چوبی شده است.

روشهای نوین منبت کاری با دستگاه سی ان سی چوب
روش‌های نوین منبت‌کاری با دستگاه سی ان سی چوب

 در سالیان گذشته و قبل از اختراع دستگاه CNC، مراحل برش و حکاکی چوب به صورت دستی و البته با مهارت دست استاد کار انجام می‌شد. هرچند همواره هنر دست جایگاه و ارزش خود را دارد و هنوز هم ابزارکاری با دست قیمت چندین برابر دارد. اما سرعت تولید مصنوعات با دست، بسیار پایین است و کفاف نیاز بازار و تولید روزانه را نمی‌دهد.

به همین دلیل استفاده از دستگاه سی ان سی در زمینه تولیدات چوبی به سرعت رواج یافت. سرعت بالا در تولید و کیفیت طرح خروجی چنان بالاست که می‌توان میزان تولید کل کارگاه را چندین برابر کرد.

 • حکاکی، برش و منبت کاری بر روی انواع غیرفلزات و فلزات نرم به وسیله دستگاه سی ان سی
 • در صنعت تابلوسازی و تبلیغات جهت برش و حکاکی بر روی انواع متریال پلکسی، گلاس، چوب، مولتی استاین، آلومینیوم، کامپوزیت، ماکت سازی
 • جهت ساخت انواع مدل‌های صنعتی (مدل سازی)
 • در صنعت قالب سازی از قالب‌های کوچک چاپخانه‌ها گرفته تا قالب‌های سایز بزرگ در اتومبیل سازی
 • در صنعت چوب، کابینت سازی، در و پنجره، معرق و منبت، مبل سازی، تراش انواع پایه دکوراسیون داخلی،  حکاکی دو و سه بعدی بر روی انواع مصنوعات چوبی با استفاده از سی ان سی
 • در صنعت مارکینگ جهت حکاکی بر روی انواع فلزات نرم
 • جهت تولید و ساخت انواع ماکت‌های تبلیغاتی و کارتن پلاست
 • در ساخت و ساز ساختمان، برش و شیار زنی انواع کامپوزیت جهت نمای ساختمان، اجرای انواع شیار درب‌های آپارتمانی و  ساختمان‌های اداری. تولید کابینت گره چینی
 • در صنعت سنگ، برای حکاکی سه بعدی و دو بعدی روی سنگ. حکاکی نقوش برجسته
 • در صنعت الکترونیک جهت سوراخ زنی انواع بردهای الکترونیک 
 • و همچنین در صنعت تراشکاری

شرکت سیمای شهر با داشتن 18 سال تجربه در زمینه دستگاه CNC و تیم مجرب پشتیبانی، مشاوری مطمئن به حساب می‌آید. مجتمع چاپ سیمای شهر از سال 1381 فعالیت حرفه‌ایی خود را به عنوان اولین دارنده دستگاه‌های چاپ عریض 6 رنگ مثل دستگاه چاپ بنر و دستگاه سی ان سی، دستگاه cnc چوب و انواع دستگاه بنر و همچنین دستگاه برش لیزر در استان اصفهان آغاز کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دستگاه برش لیزری سیمای شهر

مجتمع سیمای شهر در سال 1381 در زمینه چاپ فلکس و دستگاه چاپ بنر فعالیت خود را آغاز کرد . این کار با نصب یک دستگاه رولند سولجت 740 – و به عنوان اولین مجتمع چاپ 6 رنگ در استان اصفهان انجام شد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.