کد: 13970525311829461

کلید اتوماتیک حرارتی مغناطیسی اشنایدر الکتریک

کد: 13970525311829461

https://goo.gl/MxHgW3

، اصفهان ، (اخبار رسمی): کلید اتوماتیک حرارتی مغناطیسی یک دستگاه الکترومکانیکال است که برای حفاظت موتورها در فرکانس 50 و 60 هرتز استفاده می‌شود. همان‌گونه که از اسم این کلید مشخص است به منظور حفاظت موتورهای تک فاز و سه فاز کاربرد دارد.

کلید اتوماتیک حرارتی مغناطیسی اشنایدر الکتریک
کلید اتوماتیک حرارتی مغناطیسی اشنایدر الکتریک

رنج جریان این کلید‌ها معمولاً در سری GV2 از 0.16 تا 32 آمپر و در سری GV3 از 9 تا 80 آمپر و در سری GV7 از 15 تا 220 آمپر است و برای موتورهای تا 110 کیلو وات مناسب هستند

 اغلب موتورهای مورد استفاده در صنعت، موتورهای آسنکرون از نوع قفس سنجابی هستند. موتورهای الکتریکی تجهیزات گران‌قیمتی هستند بنابراین حفاظت از آن‌ها بسیار مهم است.

کلید اتوماتیک حرارتی مغناطیسی اشنایدر یک دستگاه الکترومکانیکال است که برای حفاظت موتورها در فرکانس 50 و 60 هرتز استفاده می‌شود. همان‌گونه که از اسم این کلید مشخص است به منظور حفاظت موتورهای تک فاز و سه فاز کاربرد دارد.

رنج جریان این کلیدها معمولاً در سری GV2 از 0.16 تا 32 آمپر و در سری GV3 از 9 تا 80 آمپر و در سری GV7 از 15 تا 220 آمپر می‌باشد و برای موتورهای تا 110 کیلو وات مناسب هستند.

کلید حرارتی مغناطیسی را می‌توان براساس توان نامی و یا جریان نامی موتور انتخاب کرد. در صورت استفاده از توان نامی موتور به ازای هر اسب بخار (هر اسب بخار معادل 746 وات)، حدوداً جریان 1.5 آمپر و به ازای هر کیلووات حدوداً جریان 2 آمپری به عنوان جریان نامی موتور در نظر گرفته می‌شود با ضرب این جریان در محدوده 1.2 تا 2 برابر رنج جریان مغناطیسی کلید محافظ موتوری، که همان جریان نامی کلید است به دست می آید. لازم به ذکر  است که جریان بیمتال کلید حرارتی مغناطیسی باید برابر با جریان نامی موتور تنظیم شود.

کلیدهای اتوماتیک حرارتی مغناطیسی در موارد زیر عمل می کنند:

1. سوئیچینگ مدار موتور

2. حفاظت قابل تنظیم اضافه بار موتور

3. حفاظت در مقابل خطاهای الکتریکی مانند اتصال کوتاه

4. تأخیر حرارتی برای روشن‌شدن مجدد موتور به دلیل خنک‌شدن موتور در اثر اضافه بار

شرکت مهندسی الیکا الکتریک با اتکا به تجربه فنی و بازرگانی کارشناسان خود قادر خواهد بود در خصوص تأمین قطعات، مشاوره، طراحی و ارائه اطلاعات فنی و نحوه انتخاب و راه‌اندازی محصولات الکتریکال نیاز صنایع مختلف کشور را برطرف کند. علاقه‌مندان برای ارتباط با متخخصین این شرکت می‌توانند از طریق وب‌سایت elicaelectric.com اقدام کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت مهندسی الیکا الکتریک

لزوم پیشرفت در کار صنعتی آگاهی از چگونگی یک انتخاب درست است. الیکا الکتریک پس از سال‌ها تلاش و تجربه در زمینۀ فروش و توزیع محصولات صنعتی، پاسخگوی نیاز مشتریان در خصوص مصرف قطعات و ارائۀ راهکارهای فنی است و از این رو می تواند مشاور خوبی برای انتخاب های صنعتی مشتریان باشد.

منتشر شده در سرویس:

نفت، نیرو و انرژی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.