اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970714320259461

کلید هوایی چهار پل اشنایدر الکتریک

کد: 13970714320259461

https://goo.gl/fFZ55i

، اصفهان , (اخبار رسمی): کلیدهای هوایی در تابلوهای توزیع به عنوان فیدرهای ورودی و خروجی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این کلیدها به دلیل حجم کوچک و جریان اتصال بالا تا 6300 آمپر کاربر فراوانی دارند.

کلید هوایی چهار پل اشنایدر الکتریک
کلید هوایی 1000 آمپر چهار پل اشنایدر الکتریک

کلیدهای هوایی در تابلوهای توزیع به عنوان فیدرهای ورودی و خروجی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این کلیدها به دلیل حجم کوچک و جریان اتصال بالا تا 6300 آمپر کاربر فراوانی دارند

کلیدهای هوایی در تابلوهای توزیع به عنوان فیدرهای ورودی و خروجی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این کلیدها به دلیل حجم کوچک و جریان اتصال بالا تا 6300 آمپر کاربر فراوانی دارند. این کلیدها به دلیل وجود سیستم‌های ارتباطی ضریب حفاظت از شبکه را بالا می‌برد و امکان ایجاد خطا در سیستم توزیع انرژی را کاهش می‌هند. باتوجه به نشانه‌گرهای موجود روی کلید هوایی به وضوح می‌توان وضعیت کلید را تشخیص دارد.

یکی از قسمت‌های کلید هوایی بخش حفاظت الکترونیکی یا میکرولوجیک آن است در کلید هوایی NT10H14P2AF حفاظت میکرولوجیک 2 دیده شده است و توسط این نوع میکرولوجیک می‌توان حفاظت پایه (شامل حفاظت زمان طولانی L، زمان کوتاه S و زمان لحظه‌ای I) که در واقع حفاظت LSI به شمار می‌رود.

البته در کلیدهای هوایی 4 پل امکان استفاده از میکرولوجیک‌های 6 و 7 وجود دارد و نمی‌توان در کلید هوایی سه پل میکرولوجیک 6 و میکرولوجیک 7 استفاده کرد. به علت اینکه آنها نیازمند وجود پل نول برای نمونه‌گیری هستند.

بخش حفاظتی میکرولوجیک کلید هوایی تمامی مقادیر الکتریکی ولت، آمپر، توان، توان راکتیو، توان مختلط یا توان ظاهری، توان مصرفی در ساعت، توان مصرفی راکتیو در ساعت، توان مصرفی مختلط یا توان ظاهری در ساعت، فرکانس و ضریب توان را در زمان حقیقی اندازه گیری می‌کند.

مکانیزم موتوری شارژ اتوماتیک کلید هوایی را ممکن می‌کند که با این روش می‌توان کلید را از راه دور کنترل کرد در کد فنی کلید هوایی اشنایدر، با اضافه شدن عدد 22A در انتهای کد یعنی کلید هوایی موتوردار است و این موتور با ولتاژ 220 ولت تحریک می‌شود در صورتی که عدد 11A اضافه شود یعنی موتور با ولتاژ 110 ولت فعال می‌شود. مکانیزم موتور به آسانی به کلید هوایی اضافه می‌شود و در صورت معیوب شدن قابل تعویض است.

انواع خطاها و شرایط قطع و وصل توسط کنتاکت کمکی در کلید هوایی قابل نمایش است کنتاکت کمکی در ارسال سیگنال به سیستم‌های کنترلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

امکان قطع کلید هوایی اشنایدر الکتریک توسط رله شنت تریپ با ارسال یک سیگنال الکتریکی وجود دارد. این رله‌ها در رنج 100 تا 130 ولت  و 200 تا 250 ولت AC/DCاستفاده می‌شوند.

همچنین رله آندر ولتاژ در صورتی که ولتاژ تغذیه قطع شده و یا کمتر از حد استاندارد شود کلید هوایی را قطع می‌کند. در این حالت فرآیند قطع کلید هوایی با زمان تأخیر چند ثانیه‌ای صورت می‌گیرد.

شرکت مهندسی الیکا الکتریک با اتکا به تجربه‌ی فنی و بازرگانی کارشناسان خود قادر است در خصوص تأمین قطعات، مشاوره، طراحی و ارائه اطلاعات فنی و نحوه انتخاب و راه‌اندازی محصولات الکتریکال نیاز صنایع مختلف کشور را بر طرف کند. علاقه‌مندان برای ارتباط با متخصصان این شرکت می‌توانند از طریق وب‌سایت elicaelectric.com اقدام کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت مهندسی الیکا الکتریک

لزوم پیشرفت در کار صنعتی آگاهی از چگونگی یک انتخاب درست است. الیکا الکتریک پس از سال‌ها تلاش و تجربه در زمینۀ فروش و توزیع محصولات صنعتی، پاسخگوی نیاز مشتریان در خصوص مصرف قطعات و ارائۀ راهکارهای فنی است و از این رو می تواند مشاور خوبی برای انتخاب های صنعتی مشتریان باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]