کد: 13970715320568540

لذت تجربه تفریحات آبی در تنگه بسفر

کد: 13970715320568540

https://goo.gl/hgkj6L

، اصفهان , (اخبار رسمی): سفر به تنگه بسفر با کشتی کروز، قایق تفریحی، قایق بادبانی و به صورت خصوصی از جمله تفریحات آبی تنگه بسفر است.

لذت تجربه تفریحات آبی در تنگه بسفر
لذت تجربه تفریحات آبی در تنگه بسفر

تنگه بسفر یکی از محبوب‌ترین مکان‌های دیدنی استانبول است و می‌توان از تفریحات آبی هیجان‌انگیزی بهره مند شد

دریا نوردی در تنگه بسفر

تنگه‌ای که قاره آسیا را از اروپا جدا می سازد بسفر یا بوسفور نام دارد. این تنگه یکی از محبوب‌ترین مکان‌های دیدنی استانبول است و می‌توان از تفریحات آبی هیجان‌انگیزی بهره‌مند شد. کشتی سواری یکی از لوکس‌ترین تفریحات استانبول به شمار می‌رود؛ دریانوردی بر روی موج‌های دریای نیلگون مرمر، یکی از لذت بخش‌ترین تفریحاتی است که مسافران تور استانبول می‌توانند در این تنگه از آن بهره‌مند شوند.

سفر به تنگه بسفر با کشتی کروز

در سفر، شرکت‌های داخلی که تورهای دریانوردی با کشتی کروز را برگزار می‌کنند با برنامه‌ریزی دقیق، مشغول تفریح در این بخش از استانبول زیبا می‌شوند. اگر مسافران خواستند به بسفر بروند سفر با کشتی کروز را امتحان کنند؛ برای سوار شدن به یک کشتی کروز مناسب و لوکس به اسکله اصلی که در بخش امین اوغلو و یا کاباتاس و بشیکتاش قرار دارد مراجعه کرده و از آن جا کشتی مورد نظر را انتخاب می‌کنند. سفر با کشتی کروز در میان تنگه حدودا دو ساعت به طول خواهد انجامید. 

سفر به تنگه بسفر با کشتی کروز همراه با صرف شام و سرگرمی

اگر مسافران تمایل به کشتی سواری همراه با صرف شام و برنامه‌های سرگرم کننده باشند، می‌توانند با کشتی کروز این سفر دلچسب را تجربه کنند. برای همراه شدن با این سفر ۵ ساعته می‌توان از دم هتل محل اقامت سوار بر سرویس‌های مخصوص شده و به اسکله بروند. خدمه کشتی با روی گشاده به استقبال آمده و با سرو نوشیدنی و پخش موسیقی زنده از پذیرایی می‌کنند. حال به سمت دماغه تنگه حرکت کرده؛ این سفر از ساعت ۱۹ آغاز شده و تا پاسی از شب ادامه خواهد داشت. در سفر چند ساعته در طول تنگه مسافران مناظر خیره کننده و چشم نوازی از تاریخ کهن عثمانی را نظاره گر خواهند بود و پل های زیبا و درخشان در شب چشم نوازی خواهند کرد.

سفر به تنگه بسفر با قایق تفریحی

حکومت بر موج‌های خروشان تنگه بسفر به وسیله قایق‌های تفریحی، یکی از آسوده‌ترین و در عین حال ارزان‌ترین راه‌ها برای سفر دریایی به این تنگه زیبا است. با استفاده از قایق‌های تفریحی می‌توان به راحتی میان آب‌های قاره آسیا حرکت کرده و به قاره اروپا رفت چرا که این تنگه مرزی میان این دو قاره بزرگ است. برای تهیه بلیط مسافران می‌توانند به اسکله قایق‌های تفریحی مراجعه کرده، اقدام به خرید بلیط کنند و از سفر ۲۰ دقیقه میان آسیا و اروپا لذت ببرند.

سفر به تنگه بسفر با قایق بادبانی و به صورت خصوصی

اگر همگان بخواهند به صورت خصوصی و با دوستان سفری دو ساعته در تنگه بسفر را تجربه کنند، می‌توانند قایق بادبانی کرایه کرده و از تجربه سفری خصوصی در میان تنگه، لذتی وصف نشدنی برای خود و همراهان به ارمغان بیاورند. در این سفر دو ساعته می‌توانند از میان دریا نظاره‌گر باغ دلمه باغچه، کاخ بیگلربیگی، قلعه راملی، قصر سیراگان و دو پل موجود در تنگه بسفر باشند. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت چهارسوگشت

آژانس هواپیمایی چهارسو گشت به عنوان یکی از آژانس های معتبر در برگزاری تور مشهد از اصفهان، تور کیش از اصفهان و تور دبی از اصفهان شناخته می شود. این آژانس گردشگری توانسته با برگزاری باکیفیت تور لحظه آخری مشهد از اصفهان، تور لحظه آخری قشم از اصفهان و همچنین تور کیش از تهران به عنوان یکی از برترین آژانس های مسافرتی شناخته شود که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند.

منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی