اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139710223398310404

آغاز به کار مدرسه کسب و کار رابین

مدرسه کسب و کار رابین آغاز به کار کرد

کد: 139710223398310404

https://goo.gl/NvwjKt

، تهران , (اخبار رسمی): به گزارش روابط عمومی گروه مشاوران رابین، آکادمی آموزشی این مجموعه با نام مدرسه کسب و کار رابین در تاریخ 20 دی ماه 1397 آغاز به کار کرد.

مدرسه کسب و کار رابین  آغاز به کار کرد
مدرسه کسب و کار رابین

به گزارش روابط عمومی گروه مشاوران رابین در تاریخ 20 دی ماه 1397، مدرسه کسب و کار رابین بطور رسمی آغاز به کار کرد.

بر اساس این گزارش، مدرسه کسب و کار با نیازسنجی صورت گرفته از بازار و درخواست مخاطبان گروه مشاوران رابین طراحی و آغاز به کار کرده است.

دکتر مهدی حلاج مدیرعامل گروه مشاوران رابین با اعلام این خبر افزود: بنا بر نیازسنجی صورت گرفته از بازار و مخاطبان و با تصویب هیات مدیره، دپارتمان آموزشی گروه با هدف انسجام بیشتر و برگزاری دوره‌های تخصصی حوزه مدیریت کسب و کار، به مدرسه کسب و کار رابین تبدیل شد.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اینترنتی مدرسه کسب و کار رابین به آدرس academy.rrcg.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه مشاوران رابین

نماینده انحصاری موسسه مطالعات و سرمایه گذاری Global Cap Solution کانادا در ایران گروه رابین با یک دهه فعالیت در حوزه مشاوره کسب و کار و همراهی با بنگاه های اقتصادی و تجاری، همواره سعی کرده است بیشتر از ایفای جایگاه مشاور، نقش یک همراه را بازی کند. در مسیر کسب و کار بنگاهها، تجارب خود را بکار می گیریم و تجربه های جدیدی بدست می آوریم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش