اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980120359429605

بهترین رنگ برای طراحی آشپزخانه کوچک

کد: 13980120359429605

http://bit.ly/2IjopOQ

، تهران , (اخبار رسمی): بهترین رنگ برای طراحی آشپزخانه کوچک ایرانی کدام است؟ رنگ سفید یکی از پرطرفدارترین رنگ‎ها است و بسیاری از مردم در بخش‎های مختلف خانه خود از آن استفاده می‎کنند. استفاده از این رنگ بدون شک نتیجه بسیار خوبی در پی خواهد داشت و می‎توان در طراحی قسمت‌های مختلف از آن استفاده کرد.

بهترین رنگ برای طراحی آشپزخانه کوچک
بهترین رنگ برای طراحی آشپزخانه کوچک

برای داشتن آشپزخانه‌ای مدرن و زیبا باید موارد خاصی را رعایت کرد

آنچه که در استفاده از این رنگ باید به یاد داشت، توجه به عدم ایجاد یکنواختی در فضای مورد نظر است. در این گزارش ایده‌های جالبی را برای استفاده از این رنگ خاص در آشپزخانه که یکی از بخش‌های مهم دکوراسیون داخلی خانه است، معرفی می‎شود.

ترکیب اِلمان‌های مختلف سفید رنگ

رنگ سفید نیز مانند سایر رنگ‌ها از طیف‌های مختلفی برخوردار است که استفاده درست و به‎جا از آن‎ها می‎تواند در زیبایی خانه نقش بسیار مهمی داشته باشد. یکی از ویژگی‎های مهم این رنگ تاکید به بزرگ‎تر دیده شدن آشپزخانه است. رنگ سفید با انعکاس نور بیشتر، فضای داخلی خانه‎های کم‎متراژ را بزرگ‎تر و دلپذیرتر نشان می‎دهد.

استفاده از اِلمان‌های متالیک در طراحی آشپزخانه کوچک

استفاده از مواد و اِلمان‎های متالیک نیز می‎تواند نمای زیبایی را برای آشپزخانه شما ایجاد کند. اما آنچه که در طراحی آشپزخانه با استفاده از اِلمان‎هایی با این ویژگی اهمیت دارد، توجه به انتخاب نمونه‎های صحیح با توجه به سایر ویژگی‎های این محیط است. برای مثال می‎توان از کاشی‌های متالیک در طراحی دیوار بین کابینت‎ها استفاده کنید و با تزیین دیوارهای آشپزخانه‎ فضای متفاوتی را به خانه هدیه داد.

استفاده از کاشی‎هایی که این ویژگی را دارند، می‎تواند با بازتاب نور، باعث ایجاد فضایی روشن‎تر در آشپزخانه شود.

انتخاب صندلی مناسب

استفاده از سایر رنگ‎ها در ترکیب آشپزخانه‎ای که رنگ غالب آن سفید است، تاثیر بسیار زیبایی از خود به‎جا می‎گذارد. برای موفقیت بیشتر در این خصوص می‎توان در انتخاب و خرید صندلی‎های آشپزخانه‎ی خود از نمونه‎های حصیری و چوبی استفاده کرد.

المان‌های طبیعی

استفاده از گیاهان طبیعی در خانه همواره باعث ایجاد فضایی شاداب و مفرح می‎شود؛ بنابراین می‎توان با استفاده از چند گلدان سبز و زیبا طراحی آشپزخانه کوچک خود را شروع کرد. استفاده از رنگ سبز در کنار سفید، جلوه‎ی بسیار زیبایی ایجاد می‎کند و می‎تواند با ساختن فضایی سرزنده از ایجاد یکنواختی در فضای آشپزخانه جلوگیری کند.

لوسترهای رنگی

استفاده از لوسترهای رنگی می‎تواند گزینه‎ای مناسب برای طراحی آشپزخانه‎هایی باشد که از رنگ سفید در طراحی آن‎ها استفاده شده است. استفاده از لوسترهایی که از رنگ‎های متالیک در طراحی آن‎ها استفاده شده است نیز می‎تواند انتخابی مناسب باشد.

همچنین برای القای گرمای بیشتر در طراحی آشپزخانه کوچک خود می‎توان از طیف رنگ‎های گرم مانند نارنجی، قرمز و یا اشیای برنجی استفاده کرد.

استفاده از یک رنگ غالب در کنار رنگ سفید

 سفید یکی از رنگ‎های خنثی است و به راحتی با سایر رنگ‎ها ترکیب می‎شود؛ بنابراین استفاده از یک رنگ غالب در کنار رنگ سفید می‎تواند نمای بسیار زیبایی را ایجاد کند. برای مثال می‎توان از انواع سینک‎های رنگی استفاده کرد.

استفاده از سنگ مرمر

سنگ‎ها از تنوع رنگی بسیار بالایی برخوردار هستند؛ بنابراین می‎توان به عنوان یکی از متریال‌های طبیعی از آن‎ها استفاده کرد.

یکی از این سنگ‎های زیبا و بسیار خاص، سنگ مرمر سفید است. زیبایی این سنگ بر هیچ کس پوشیده نیست و وجود رگه‎های خاکستری رنگ در آن می‎تواند از ایجاد فضای یکنواخت در آشپزخانه شما جلوگیری کند.

طراحی دیوارها

به‎کار بردن ایده‎هایی خلاقانه برای طراحی و تزیین دیوار آشپزخانه یکی دیگر از ترفندهای مناسب برای تلفیق با رنگ سفید است.

از جمله ایده‎هایی منحصربه‎فرد که می‎توان در این زمینه به‎کار گرفت، استفاده از یک تخته سیاه و نصب آن روی دیوار است. از این تخته‎ سیاه می‎توان برای یادداشت کردن کارهای روزانه‎ استفاده کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دلتا

دلتا اولین و تخصصی ترین سایت املاک ایران است که با تکیه بر نیم قرن تجربه دلالی علمی املاک به عنوان مرجعی تخصصی در زمینه فروش و خرید ملک، خرید خانه، خرید ویلا، خرید آپارتمان، اجاره آپارتمان در تمام شهرهای ایران فعالیت می کند. املاک دلتا با به کارگیری شیوه های نوین و علمی از طریق وب سایت دلتا و اپلیکیشن موبایل دلتا، بستری مناسب برای ثبت آگهی ملکی و خرید و فروش ملک فراهم آورده است. با استفاده از سایت ملکی جهانی دلتا می توانید اطلاعات مناسبی در زمینه قیمت خرید ملک، قیمت خرید خانه و آپارتمان در تمام شهرهای ایران مانند تهران، اصفهان، شیراز، مشهد، نوشهر و دیگر شهرها داشته باشید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

دکوراسیون و منزل