اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980224367996450

هوشمندسازی فرآیندهای شغلی و محاسبات مکانیزه با نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه

کد: 13980224367996450

http://bit.ly/2YsaGdf

، تهران , (اخبار رسمی): امکانات نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه در حوزه‌های عملکردی، محاسباتی و کنترلی، توسعه قابل توجهی یافته‌ و به هوشمندسازی فرآیندهای سازمانی منجر شده‌ است.

هوشمندسازی فرآیندهای شغلی و محاسبات مکانیزه با نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه
هوشمندسازی نرم افزار پرسنلی دیدگاه از راهکار مدیریت جامع منابع انسانی

هوشمندسازی کنترل شرایط احراز هویت یعنی جایی که به تحلیل مشاغل در واحدهای مختلف سازمان مانند واحدهای کارگزینی، اداری، منابع انسانی و … منجر می‌شود، مهمترین دستاورد شرکت چارگون در حوزه پرسنلی است

می‌توان تشکیل پرونده پرسنلی را از گام‌های اولیه در واحد کارگزینی دانست که زمینه‌ساز شکل‌گیری سایر فرآیندهای جاری حوزه پرسنلی سازمان‌هاست و در نهایت به محاسبه حقوق و دستمزد آنها منجر می‌شود.

این نرم‌افزار به همراه نرم‌افزار تشکیلات سازمانی از سیستم‌های پایه‌ای سیستم جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه در نظر گرفته می‌شود که برخلاف بسیاری از سیستم‌های مشابه، عملکردی فراتر از مفهوم کارگزینی الکترونیک ارائه می‌دهد.

نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه، بستری برای چرخه بزرگ منابع انسانی از جذب تا خاتمه همکاری و بازنشستگی فراهم می‌کند و کلیه سیستم‌های حوزه منابع انسانی و نرم‌افزارهای مالی دیدگاه، چه مستقیم و چه با واسطه، اطلاعات پرسنلی کارکنان سازمان را از این سیستم دریافت می‌کنند.

بهبودهای صورت ‌گرفته بر روی نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه همزمان با توسعه تعداد زیادی فیچر کاربردی به نرم‌افزار تشکیلات سازمانی، ارزش افزوده بیشتری را به سازمان‌ها اعطا می‌کند. خروجی نهایی بهبودهای صورت گرفته در این دو سیستم‌ علاوه بر افزایش کارایی به یکپارچگی بیشتر و هوشمندسازی فرآیندهای هر دو حوزه، منجر شده است.

هوشمندسازی

هوشمندسازی کنترل شرایط احراز هویت یعنی جایی که به تحلیل مشاغل در واحدهای مختلف سازمان مانند واحدهای کارگزینی، اداری، منابع انسانی و … منجر می‌شود، مهمترین دستاورد شرکت چارگون در حوزه پرسنلی است. کاربران این سیستم می‌توانند در ۴ حوزه به طور برجسته و قابل توجه، تغییرات متعددی را مشاهده کنند:

  • هوشمندسازی فرآیندهای متنوعی مانند تاثیر بر ارتقای شاغل، محاسبات اتوماتیک،‌ هدایت کاربر، کنترل تطابق شاغل، شرایط احراز و طبقه‌بندی رسته، ‌گروه و ‌پایه
  • انجام مکانیزه محاسبات رتبه، پایه، طبقه‌بندی مشاغل
  • اعلام و ارسال اتوماتیک یادآوری‌ها به کاربران در سررسید تاریخی تعیین شده
  • تاثیرگذاری مستقیم در تسهیل فرآیندهای محاسباتی، کنترلی و تعاریف شغلی‌

محاسبات مکانیزه

کارایی سیستم همواره یکی از اولویت‌‌های شرکت چارگون در مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه‌ است تا بتواند همواره آن را مطابق با نیاز کاربران بهینه‌سازی کند.

وقتی صحبت از یک سیستم اطلاعاتی مثل منابع انسانی و محاسبات آن می‌شود باید به کارایی نرم‌افزار توجه داشت زیرا در فرآیندهای محاسباتی حجم زیادی از اطلاعات وجود دارد که محاسبه تعداد زیادی از فیلدهای اطلاعاتی که بتوانند در نهایت یک حکم را صادر کنند، عدد قابل توجهی را در برمی‌گیرد.

بهبودهای صورت گرفته شده در پرفورمنس و سرعت صدور احکام نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه، ارزش افزوده بسیاری را در عملکرد کاربران ایجاد می‌کند.

اعمال تغییرات موثر بر روی منوی آیتم‌های حکمی و پویایی بیشتر سیستم، به افزایش سرعت محاسبات منجر شده است؛ به طوریکه در یک سازمان نمونه آماری،‌ صدور حدود ۱۰۰۰ حکم بعد از تغییرات اعمال‌شده با ۵/۳ برابر افزایش سرعت نسبت به قبل تغییرات، صورت گرفته است.

بهینه‌سازی ماژول پرونده پرسنلی

بر اساس پروژه‌های کاربر پژوهی‌ و نیازسنجی‌های کاربران، تغییرات مثبتی در ظاهر کاربری منوی پرونده پرسنلی دیدگاه صورت گرفته است. با گروه‌بندی فیلدهای اطلاعاتی در منوی سمت راست پرونده پرسنلی، کاربر کارگزینی که در طول روز بارها برای ویرایش و به روز کردن اطلاعات به این پرونده مراجعه می‌کند، می‌تواند به راحتی و بدون نیاز به باز کردن صفحه کامل پرونده پرسنلی به فیلدهای مختلف، دسترسی پیدا کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

چارگون

ما به سازمان‌ها در بهینه‌کردن بهره‌وری به منظور افزایش کارآیی یاری می‌رسانیم.در طول حیات شرکت، بر روی نیازمندی‌های آشکار و پنهان بازار هدف متمرکز شده‌ایم و به این ترتیب با ارائه راهکارهای خلاق و بومی‌سازی شده، پاسخگوی مشکلات سازمان‌های ایرانی هستیم. راهکارهای ما شامل بستر ارتباطی یکپارچه اتوماسیون اداری و نیز راهکارهای برنامه‌ریزی و مدیریت منابع سازمانی در حوزه‌های منابع انسانی، مالی و لجستیک است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش