اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139808144194213678

کارت پرینتر چیست و از کجا می‌توان تهیه کرد؟

کد: 139808144194213678

http://bit.ly/2K7mSf3

، تهران , (اخبار رسمی): برای چاپ روی انواع کارت‌های PVC از جمله کارت پرسنلی، نیاز به نرم افزار مخصوص است. این نرم افزارها کار را بسیار راحت کرده‌اند و با پرکردن برخی قسمت‌های تعبیه شده، خروجی لازم تهیه می‌شود. با کمک این نرم افزارها حتی می‌شود روی قسمت تراشه یا نوار مغناطیسی (کارت‌های هوشمند)، اطلاعات را وارد کرد.

کارت پرینتر چیست و از کجا می شود تهیه کرد؟
کارت پرینتر فارگو

روزگاری، کارت‌های شناسایی مقوایی برای مشخص کردن هویت فرد، مرسوم بوده است. انواع کارت‌های شناسایی، کارت پرسنلی و... کاغذی یا مقوایی بودند. فناوری به سرعت رشد کرد و برای محدود کردن امکان سوء استفاده‌ها، جایگزین جدیدی برای کارت‌های کاغذی ارائه داد. انواع کارت‌های از جنس مقاوم PVC جای کارت‌های مقوایی را گرفتند؛ اما اینجا یک مشکل نمود پیدا کرد! کارت‌های مقوایی با انواع چاپگرهای روزمره، ایجاد می‌شدند حال، کارت PVC نیز نیاز به چاپگر مخصوصی داشت.

دستگاه چاپ کارت یا کارت پرینتر، چاپگر خاص و مخصوص انواع کارت‌های از جنس PVC است. کارت‌هایی که امروزه تمام کارهای مردم جامعه وابسته به آن است. کارت‌هایی مانند انواع کارت‌های بانکی، کارت پرسنلی، شناسایی، کارت اتوبوس، کارت مترو، کتابخانه و...

پرینترهای چاپ کارت را افراد، اکثرا در بانک‌ها مشاهده کرده‌اند که به آنها به عامیانه، دستگاه چاپ کارت بانکی نیز می‌گویند. هنگامی که برای دریافت کارت جدید بانکی به بانک‌ها مراجعه می‌شود، این کارت پرینترها هستند که در کوتاه‌ترین زمان، مشخصات بانکی فرد و هویت مالی فرد را درون یک کارت PVC به صورت کارتی زیبا و شکیل به مشتری تحویل می‌دهد.

کارت پرینترها چه ویژگی‌هایی دارند؟

کارت پرینترها دارای چند ویژگی اصلی هستند.

1. توانایی چاپ بر روی یک طرف کارت PVC

2. توانایی چاپ بر روی دو طرف کارت PVC

3. قابلیت رمزنگاری کارت‌های دارای نوار مغناطیسی

4. قابلیت رمزنگاری کارت‌های دارای چیپ (هوشمند)

5. قابلیت چاپ هولوگرام

فروشگاه مارکت پی وی سی، انواع کارت پرینترها را با تکنولوژی مختلف به مشتریان ارائه می‌دهد. در ذیل به بررسی تکنولوژی پرینترهای چاپ کارت PVC پرداخته شده است.

کارت پرینتر با فناوری چاپ مستقیم:

همان‌طور که از نام این مدل از پرینتر چاپ کارت پی وی سی بر می‌آید، به صورت مستقیم و با قرارگرقتن هد چاپ روی کارت، به کمک گرما و از طریق انتقال اطلاعات بر روی ریبون، تمامی داده‌ها انتقال پیدا می‌کند. در این مدل چاپ به دلیل آسیب ندیدن هد، با کمی فاصله از لبه‌های کارت، چاپ صورت می‌گیرد و جزو محبوب‌ترین مدل‌ها در بین مشتریان و مناسب‌ترین قیمت‌ها را در بین کارت پرینترها، دارا است.

کارت پرینتر با فناوری غیرمستقیم:

این مدل با توجه به نام آن به صورت غیر مستقیم و به کمک گرما، اطلاعات و داده‌ها را بر روی ریبون انتقال می‌دهد و بعد از آن به کارت منتقل می‌شود. در کارت پرینترهای با تکنولوژی غیرمستقیم، هد هیچگونه تماسی با کارت ندارد. در این گونه چاپگرها، چاپ به صورت لبه به لبه با کارت صورت می‌گیرد و لبه خالی و سفید وجود ندارد.

نرم افزارهای صدور کارت PVC:

برای چاپ روی انواع کارت‌های PVC از جمله کارت پرسنلی، نیاز به نرم افزار مخصوص است. این نرم افزارها کار را بسیار راحت کرده‌اند و با پرکردن برخی قسمت‌های تعبیه شده، خروجی لازم تهیه می‌شود. با کمک این نرم افزارها حتی می‌شود روی قسمت تراشه یا نوار مغناطیسی (کارت‌های هوشمند)، اطلاعات را وارد کرد.

فروشگاه مارکت پی وی سی  عرضه کننده انواع تجهیزات اداری، فروشگاهی، اداری پزشکی، انواع قطعات و ماشین آلات اداری مانند انواع پرینترها، دستگاه‌های کپی، کارتریج، بارکد خوان، تونر، قطعات مصرفی دستگاه‌های کپی و پرینتر، انواع لیبل و کاغذها و غیره توانسته است خدمات منحصر به فردی ارائه دهد و به عنوان یک برند مطرح فروشگاهی قطعات تخصصی، بی‌بدیل باشد.

در بخش مقالات مارکت پی وی سی می‌توان انواع مقالات تخصصی و اختصاصی را یافت که می‌تواند منبع خوبی جهت مشاوره در خرید و آموزش باشد. این مقالات به صورت دوره‌ای به‌روزرسانی می‌شوند.

قیمت دستگاه چاپ کارت:

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت مارکت پی وی سی وارد شده و در قسمت منو، انواع  کارت پرینتر را انتخاب کنند. تمام مدل‌ها  را در آنجا مشاهده کنند. کافی است مدل مورد نظر را انتخاب و هزینه را واریز کرده تا جزئیات ارسال شود. در ضمن مارکت پی وی سی دارای نماد اعتماد الکترونیکی نیز است و ارائه خدمات به صورت اینترنتی کاملا با اطمینان و امنیت صورت می‌گیرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مارکت پی وی سی

مارکت پی وی سی برترین چاپخانه تخصصی چاپ کارت (pvc) که در زمینه چاپ انواع کارت های پی وی سی مانند کارتهای اینترنت، تلفن، کارت پرسنلی، کارت بلیط، کارت حضور و غیاب، کارت کنترل تردد، کارت دانشجوئی، کارت شهر بازی و … فعالیت می کند که مجهز به دستگاه های چاپ افست و دیجیتال ( مستقیم و غیر مستقیم ) می باشد و هم اکنون مدعی اولین و برترین کیفیت چاپ و تولید انواع کارتهای pvc می باشد. همچنین جهت برآورده کردن نیاز سازمان های بزرگ جهت چاپ کارت های پرسنلی درون سازمانی پرینتر های تخصصی چاپ کارت پی وی سی را با بالاترین کیفیت و قیمت مقرون به صرفه جهت فروش در اختیار سازمان ها قرار می دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]