اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139904224424313380

#مهربانی_با_کارتون | کمپین مسئولیت اجتماعی دیجیتون

کد: 139904224424313380

https://bit.ly/2CCbOoY

، تهران , (اخبار رسمی): در 18تیرماه 99، مجموعه دیجیتون به عنوان بزرگترین پلتفرم صوتی و تصویری کودک و نوجوان کمپین مسئولیت‌اجتماعی خود را با همکاری بنیادکودک اجرا می‌کند. این کمپین با مدت زمان یک ماه و به منظورحمایت از "دانش‌آموزان با استعداد کم برخوردار" انجام می‌شود.

مجموعه دیجیتون با انجام وظایف مسئولیت اجتماعی خود امیدوار است تا بتواند گامی در راستای حمایت تحصیلی از دانش آموزان با استعداد کم برخوردار بردارد

به گزارش روابط عمومی دیجیتون، دیجیتون که یک سرویس VODکودک و نوجوان است با راه‌اندازی کمپین «#مهربانی_با_کارتون» از تمامی نیک‌اندیشان، کودکان و علاقه‌مندان به دنیای انیمیشن و کارتون دعوت می‌کند تا با شرکت در این کمپین، علاوه بر دریافت اشتراک و بهره‌مندی از محتوای غنی این پلتفرم، از دانش‌آموزان با استعداد کم‌برخوردار نیز حمایت کنند.
دیجیتون در این کمپین چه نقشی دارد؟
سرویس دیجیتون با غنی ترین محتوای کودک و نوجوان و دارا بودن 4.000 عنوان محصول شامل انیمیشن، قصه، موزیکال، داستان صوتی و محتوای آموزشی در راستای انجام بخشی از وظایف مسئولیت اجتماعی خود همزمان با آغاز تابستان در کمپین " #مهربانی_با_کارتون"، 50% از عواید فروش اشتراک خود را به دانش‌‌آموزان با استعداد کم برخوردار بنیادکودک اهدا می‌کند. 

عواید خرید چه اشتراک‌هایی در این کمپین به بنیادکودک اختصاص می‌یابد؟ 
نیمی از عواید دریافت اشتراک 1ماهه و 3ماهه به همراه یک ماه اشتراک رایگان که در این کمپین توسط افراد خریداری می‌شود به دانش‌آموزان با استعداد کم برخوردار اختصاص می‌یابد.
 
چگونه در کمپین مهربانی با کارتون شرکت کنیم ؟ 
با ورود به لینک زیر و دریافت یکی از اشتراک‌ها، علاوه بر امکان تماشا و دانلود دنیایی از انیمیشن، موزیکال، قصه و کتاب صوتی نیمی از عواید خرید شما به منظور حمایت از دانش‌آموزان با استعداد کم برخوردار در اختیار بنیادکودک قرار خواهد گرفت. 


گفتنی است بنیادکودک موسسه خیریه مردم‌نهاد ۲۶ ساله‌ای است که با اهدافی انسان‌دوستانه از دانش‌آموزان با استعداد کم‌برخوردار حمایت می‌کند. دانش‌آموزان با استعدادی که به دلایل مختلف، نان‌آور خانواده را از دست داده‌اند و معضلات اقتصادی می‌تواند بهانه‌ای شود برای ترکِ تحصیل آنان. در حال حاضر بیش از ۱۰ هزار دانش‌آموز با استعدادِ کم‌برخوردار با حمایت همیاران از خدمات موسسه برخوردار هستند و تاکنون نیز بیش از ۲۰ هزار دانش‌آموز و خانواده‌های آنان مورد حمایت قرار گرفته و عموماً به سر منزل مقصود رسیده‌اند. 
مجموعه دیجیتون با انجام وظایف مسئولیت اجتماعی خود امیدوار است تا بتواند گامی در راستای حمایت تحصیلی از دانش آموزان با استعداد کم برخوردار بردارد.
 

#مهربانی_با_کارتون | کمپین مسئولیت اجتماعی دیجیتون

برای مشاهده این تصویر در سایز اصلی اینجا را کلیک کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیجیتون

دیجیتون یک سرویس تماشای آنلاین کارتون و انیمیشن برای کودکان و نوجوانان است که به راحتی بر روی تمام دستگاه های دیجیتال موبایل، وب و تلویزیون های هوشمند در دسترس است. با دیجیتون می توانید به راحتی در هر زمان و هر مکان به دنیایی از کارتون های دوبله شده و زبان اصلی، برنامه های آموزشی و موزیکال های شاد و جذاب، قصه های شب و لالایی دسترسی داشته باشید. دیجیتون دارای وب سایت، اپلیکیشن اندروید و IOS است و در انواع موبایل، تبلت و تلویزیون های هوشمند قایل اجراست و هم اکنون نسخه تلویزیون دیجیتون در آدرس tv.digitoon.tv در دسترس است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه