اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139905134474314902

ماشین های اداری و تجهیزات فروشگاهی هیدیکا عرضه کرد:

کارت شناسایی و کاربردهای آن

کد: 139905134474314902

https://bit.ly/33tALi7

، تهران , (اخبار رسمی): از خدمات تجهیزات فروشگاهی هیدیکا چاپ کارت شناسایی برای همه ارگان ها و سازمان ها برای احراز هویت افراد می باشد.

کارت شناسایی و کاربردهای آن
کارت شناسایی و کاربردهای آن

کارت شناسایی برای همه ارگان ها الزامی است چرا که کارکنان آن مجموعه و یا ارگان  از سایر افراد ارباب رجوع قابل شناسایی باشد. کارت شناسایی پرسنلی در واقع معرف آن ارگان و سازمان می باشد.

کارت شناسایی برای همه ارگان ها الزامی است چرا که کارکنان آن مجموعه و یا ارگان  از سایر افراد ارباب رجوع قابل شناسایی باشد. کارت شناسایی پرسنلی در واقع معرف آن ارگان و سازمان می باشد.

علاوه بر گفته های بالا می توان گفت برای کارت شناسایی اگر از کارت هوشمند استفاده کنید می توانید در این حال یک کارت با چند منظور  داشته باشید

برفرض مثال اگر کارت پرسنلی دانشجویی را در نظر بگیرید شما با یک کارت همزمان می توانید از آن در مکان های مختلف مانند کتابخانه، سلف سرویس و… حتی برای کارمندان به عنوان حضور و غیاب استفاده نمایید.

تاریخچه کارت شناسایی

تاریخچه کارت شناسایی به سال 1979 بر می گردد که این کارتهای تاریخ جمع پرسنل برای هر شخصی است در  ایالت یوتا کار کرده کارت ها طول مدت کارکنان را که برای محاسبه مزایای  احتمالی بازنشستگی کارکنان  استفاده می شده

تعداد بیشماری از این فرم ها کارتهای تاریخ اشتغال هستند. اینها سابقه ای از سابقه کارمند در استخدام دولت است و از دهه 1930 میلادی آغاز می شود، از دهه 1940، خود کارمندان بخش داده های پرسنل را روی کارت پر کرده و آن را امضا کردند.که کارمندان بخش کارت ها اطلاعات شخصی کارمندان از جمله نام فرد، آدرس ، شماره تلفن ، نام همسر و شماره تأمین اجتماعی را ایجاد و نگهداری می کردند. بعداً داده های سابقه اشتغال به ویژه بخش و موقعیت، تاریخ اجاره، میزان پرداخت و تاریخ خاتمه اضافه شد.

چندین کارت اغلب برای هر شخص وجود دارد که زمان بسته شدن بخشهای مختلف سریال را نشان می دهد. لزوماً شرایط اشتغال متفاوت نیست. شرایط نامنظم اشتغال معمولاً در یک کارت در این بلوکهای زمانی ثبت می شود.

تعدادی کارت که مربوط به دهه 1930 تا اوایل دهه 1940 است، کارتهای پرسنل برای کارمندان است که توسط WDERA از سالت لیک کانتی نگهداری می شوند. اطلاعات در مورد این کارت ها شامل اطلاعات شخصی و سابقه درآمد دو ماهه است. چند مورد متفرقه ، مانند کارتهای تأمین اجتماعی یا کارتهای ضبط کارمندان کانون یوتا ، گاه به کارتهای تاریخ کارمندان ایالت وصل می شوند. اینها برای سریال اهمیت کمی دارند.

بهترین نوع چاپ کارت شناسایی

کارت شناسایی قبلا بر روی کارت های مقوایی طراحی و چاپ می شد که این کارت ها بعد از استفاده طولانی مدت خراب و یا کثیف می شدند که قبلا پرس هم نمی شد ممکن بود کارت مقوایی پاره شود و مشکلات دیگر ..

امروزه با پیشرفت روز افزون دنیا بهترین نوع چاپ کارت شناسایی می توانیم به کارت پی وی سی اشاره کنیم که از جنس پلاستیک می باشد پی وی سی یا (PVC) که مخفف Polyvinyl chloride می باشد که از نظر ماندگاری چاپ در سطح بسیار بالایی وجود دارد و قابلیت انعطاف پذیری داذ.

کارت های پی وی سی در ابعاد 8.5×5.5 سانتیمتر و همچنین ضخامت این کارت ها  760میکرون می باشد.

کارت های PVC داری انواع بسیار گوناگونی می باشد که در شرکت هیدیکا نیز عرضه می گردند.  به عنوان نمونه می توان به کارت ساده، کارت RFID، کارت مغناطیسی، کارت تماسی و کارت ترکیبی که در رنگ ها و کیفیت ها گوناگونی عرضه می گردند اشاره کرد که می توانید در کارت پی وی سی PVC تفاوت ها و توضیحات آن را مشاهده کنید .

از طراحی تا چاپ کارت شناسایی پرسنلی

طراحی این  کارت  استاندارد هایی را دارد که در زیر به آن می پردازیم

اندازه استاندارد برای چاپ کارت 5.5X8.5 سانتیمتر می باشد ولی از آنجایی که 5میلیمتر از هر طرف کارت در برش یا پانچ حذف می شود بنابراین اندازه ایی که ما از شما می خواهیم.

94.5X57 میلیمتر

با رزولوشن 300 dpi

با مد رنگی RGB

طرح خود را به صورت لایه باز (PSD,TIFF) و یا با فرمت PNG برای ما ارسال کنید

اطلاعات متغیر مانند (نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره پرسنلی، عکس و…) را نیز می توان بر روی کارت چاپ کرد.

چاپ کارت شناسایی پرسنلی

به دو روش:

1-چاپ افست پی وی سی

2-چاپ دیجیتال پی وی سی

1- چاپ افست پی وی سی

چاپ افست یکی از پر رونق ترین تکنیک چاپ  رایج در ایران می باشد که در تیراژ بالا استفاده می شود و دارای دو نوع چاپ افست

  • چاپ افست (single) خشک
  • چاپ افست لمینیت

چاپ افست با دستگاه های پیشرفته در چاپخانه مخصوص کارت پی وی سی انجام می گیرد  در 4 رنگ اصلی CMYK که C رنگ آبی, M رنگ قرمز Y رنگ زرد و K رنگ مشکی می باشد که به ترتیب رنگ ها چاپ شده و بعد با لامپ uv خشک شده که این نوع چاپ سینگل (single) گفته می شود.  

چاپ افست لمینت شده یک نوع پوشش شفاف و بی رنگ می باشد که باعث ماندگاری کارت پی وی سی می شود در واقع یک نوع محافظ به حساب می آید برای چاپ افست ابتدا کارت چاپ می شود و بعد با استفاده از overlay  بر روی آن کشیده شده و داخل دستگاه لمینیتور ارسال می شود و در آنجا با حرارت 190 درجه سانتیگراد روی کارت پی وی سی پرس می شود.

2- چاپ دیجیتال پی وی سی

چاپ دیجیتال مستقیما بر روی سطح می باشد که چاپگر جوهر افشان یک نمونه چاپ دیجیتال می باشد در تیراژ پایین استفاده می شود

مقرون به صرف می باشد ولی نسبت به افست کیفیت پایین تری دارد، در آن بیشتر از رنگ های سیاه و سفید استفاده می شود.

اگر وقت کمی دارید می توانید از چاپ دیجیتال استفاده کنید چون سریعتر از چاپ افست می باشد.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت تجهیزات فروشگاهی هیدیکا مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ماشین های اداری و تجهیزات فروشگاهی هیدیکا

هیدیکا برترین چاپخانه تخصصی چاپ کارت (pvc) که در زمینه چاپ انواع کارت های پی وی سی مانند کارتهای اینترنت، تلفن، کارت پرسنلی، کارت بلیط، کارت حضور و غیاب، کارت کنترل تردد، کارت دانشجوئی، کارت شهر بازی و … فعالیت می کند که مجهز به دستگاه های چاپ افست و دیجیتال ( مستقیم و غیر مستقیم ) می باشد و هم اکنون مدعی اولین و برترین کیفیت چاپ و تولید انواع کارتهای pvc می باشد. همچنین جهت برآورده کردن نیاز سازمان های بزرگ جهت چاپ کارت های پرسنلی درون سازمانی پرینتر های تخصصی چاپ کارت پی وی سی را با بالاترین کیفیت و قیمت مقرون به صرفه جهت فروش در اختیار سازمان ها قرار می دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار