اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139907284706715030

کامنت اینستاگرام چیست؟

کد: 139907284706715030

https://bit.ly/2Hzak1f

، تبریز , (اخبار رسمی): کامنت اینستاگرام چیست؟ این سوالی است که خیلی از کاربران می پرسند. اینستاگرام از زمانی که فعالیت خود را آغاز کرد، روزانه آپدیت های جدیدی را رقم زد. یکی از این آپدیت ها، کامنت است.

کامنت اینستاگرام چیست ؟
کامنت اینستاگرام چیست؟

کامنت اینستاگرام چیست ؟ این سوالی است که خیلی از کاربران همواره می پرسند. اینستاگرام از زمانی که فعالیت خود را آغاز کرد، روزانه آپدیت های جدیدی را رقم زد. یکی از این آپدیت ها، کامنت اینستاگرام است. کامنت اینستاگرام به معنای نظر دادن در اینستاگرام است.

گاهی اوقات می بینید دوستانتان در استوری خود می خواهند برای پست کامنت بگذارید. کامنت گذاشتن برای پست در واقع بدین معناست که شما باید برای پست دوستتان نظر بگذارید. زمانی که نظری را قرار می دهید، در واقع کامنتی را منتشر می کنید. در ادامه در مورد کامنت گذاشتن در اینستاگرام توضیحات بیشتری داده می شود.

قوانین مربوط به کامنت اینستاگرام

شاید برای شما هم جالب باشد بدانید که اینستاگرام قوانینی دارد. این قوانین در حوزه ی کامنت اینستاگرام نیز در جریان است. در واقع شما برای این که کامنت بگذاید، نیاز است حتما برخی از قوانین را رعایت کنید. در ادامه برخی از قوانین اینستاگرام برای شما بیان می شود. در ادامه لینکی قرار داده شده است که می توانید برای حل مشکل خود در بخش کامنت اینستاگرام بر روی آن کلیک کنید تا به بخش help اینستاگرام منتقل شوید و در آنجا مشکل خود را بیان کنید تا پشتیبانی اینستاگرام مشکل شما را حل کند. البته دقت داشته باشید که برای استفاده از این بخش حتما باید از زبان انگلیسی استفاده کنید.

طول کامنت اینستاگرام

برای هر کامنت اینستاگرام شما نمی توانید هر تعداد واژه ای که خواستید، بنویسید. محدودیت کلمات وجود دارد. در حال حاضر شما تنها می توانید 300 کاراکتر بنویسید و اینستاگرام به شما اجازه نمی دهد که بیش از این تعداد کاراکتر را استفاده کنید. پس حتما زمانی که خواستید کامنتی بنویسید، در ابتدا میزان متن خود را مشخص کنید. این تعداد برای کپشن متفاوت است. تعداد کاراکتر کپشن 2200 است. البته این احتمال وجود دارد که اینستاگرام در آینده تعداد کاراکتر کامنت ها را به مراتب افزایش دهد.

عدم ارسال گیف

زمانی که می خواهید در پاسخ به پست دیگران کامنتی بگذارید، نمی توانید از گیف استفاده کنید. در دایرکت اینستاگرام امکان ارسال گیف وجود دارد اما فعلا این امکان برای بخش کامنت و کپشن فعال نشده است. البته به خاطر داشته باشید که برای ارسال گیف در دایرکت اینستاگرام حتما باید فیلترشکن خود را فعال کنید. گیف ها کلا چون حرکتی هستند، امکان ارسال آنها وجود ندارد. در واقع بهتر است گفته شود که هر فایلی که به صورت حرکتی باشد، امکان ارسال آن وجود ندارد؛ می تواند فیلم هم باشد. در واقع شما نمی توانید در کامنتی که می گذارید از فایل های حرکتی استفاده کنید.

عدم ارسال صوت

شما در بخش کامنت اینستاگرام نمی توانید از صوت استفاده کنید و حتما باید از متن استفاده کنید. در واقع نه نمی توانید صوتی در همان جا ضبط کنید و نه حتی می توانید ار بخش موسیقی سیستم خود استفاده کنید. در بخش دایرکت اینستاگرام جدیدا ارسال صوت اضافه شده اما فعلا محدودیت هایی وجود دارد. هر صوتی که ارسال می کنید تنها می تواند 1 دقیقه باشد. در واقع شما برای آن که در بخش دایرکت اینستاگرام بتوانید صوتی چند دقیقه ای ارسال کنید، نیاز است صوت خود را به صورت قطعات یک دقیقه ای ارسال کنید.

عدم محدودیت در ارسال کامنت

شاید برای شما هم جالب باشد بدانید که می توانید هر تعداد کامنتی که بخواهید ارسال کنید. با توجه به این که شما تنها می توانید هر کامنت خود را حداکثر 300 کاراکتر قرار دهید، می توانید متن 1000 کاراکتری خود را در 4 کامنت ارسال کنید. پس اصلا نگران نباشید که حرف شما نصفه بماند چون با ارسال متعدد کامنت ها در اینستاگرام می توانید متن زیادی ارسال کنید. تا به اینجا سوال کامنت اینستاگرام چیست، به خوبی پاسخ داده شده است.

ارسال استیکر در کامنت ها

در بالا گفته شد که شما نمی توانید در بخش کامنت ها از گیف استفاده کنید، اما بهتر است بدانید که می توانید در همین بخش از استیکرها استفاده کنید. استیکرهای بی شماری در اینستاگرام وجود دارد که می توانید برای ارسال مفهوم از آن بهره بگیرید. شما نمی توانید اندازه این استیکرها را تغییر دهید. در واقع استیکرهایی که استفاده می کنید، همان استیکرهایی هستند که در بخش ارسال پیام ها از آنها بهره می گیرید.

عدم محدودیت در استفاده از هشتگ

در بخش کامنت ها هر تعداد هشتگ که بخواهید می توانید استفاده کنید و محدودیتی وجود ندارد. شما می توانید همه ی 300 کاراکتر را به یک هشتگ تبدیل کنید یا اینکه آن تعداد کاراکتر را به تعداد زیادی هشتگ تبدیل کنید. پیشنهاد می شود که در استفاده از هشتگ ها، به درستی عمل کنید و با استفاده ی بیش از حد از هشتگ ها اعتبار کامنت خود را کم نکنید. همواره به یاد داشته باشید که هر کامنت شما اعتباری است که به پیج شما اضافه می شود. برای همین مهم است که حتما در ارسال کامنت دقت کنید.

فیلتر کامنت ها

یکی از بخش های مهم کامنت اینستاگرام بخش فیلتر کامنت هاست. شاید روزی کلمه ای را بخواهید در بخش کامنت فردی بنویسید اما ببینید که ارسال نمی شود. علت این موضوع به بخش فیلتر کامنت ها مربوط می شود. در واقع فردی که پستی را منتشر کرده و از شما می خواهد که کامنتی برای آن بنویسید، می تواند در بخش تنظیمات کامنت، نوشتن و ارسال بعضی از کلمات را فیلتر کند. زمانی که شما از این کلمات در بخش کامنت ها ارسال کنید، این کامنت ارسال نمی شود.

مقاله پیشنهادی: چگونه کامنت ای جی تی وی را ببندیم ؟

پیدا کردن کامنت در اینستاگرام

گاهی اوقات در زیر پستی کامنتی می نویسید و بعدا می خواهید که آن کامنت را حذف کنید اما متاسفانه پست و حتی برخی از مواقع پیج مربوطه را به یاد نمی آورید. در این صورت نمی دانید که چه کار کنید. بهتر است بدانید که اینستاگرام قابلیتی دارد که برای این مواقع از آن استفاده می شود. اینستاگرام دقیقا برای حل این مشکل راه حلی قرار نداده است اما یک راه آسان برای آن پیدا شده است. شما می توانید اطلاعات کامل پیج خود را دانلود کنید و از طریق آنها تمامی کامنت ها، پست ها، دایرکت ها و … را ببینید. برای این که بتوانید از این راه حل استفاده کنید، بر روی مقاله ی زیر کلیک کنید.

مقاله مرتبط: پیدا کردن کامنت خودم در اینستاگرام

جمع بندی

در مقاله «کامنت اینستاگرام چیست؟» تلاش شد که به تمام ویژگی های کامنت اینستاگرام پرداخته شود. تمامی ویژگی ها و قابلیت های کامنت اینستاگرام در این مقاله آورده شده است که با استفاده از آن ها می توانید کامنتی بسیار کامل بنویسید و اعتبار پیج خود را افزایش دهید. با انتشار هر کامنت اعتبار پیج شما چند برابر می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آی جی تاپ

ای جی تاپ یکی از معتبرترین و بزرگترین مجموعه ها در زمینه ی فعالیت در شبکه های اجتماعی است که به صورت جدی بازاریابی در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام به شما می آموزد و همچنین به صورت جدی در این زمینه فعالیت میکند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]