اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139908054716314902

چاپ کارت بانکی پی وی سی

کد: 139908054716314902

https://bit.ly/3kMko5Z

، تهران , (اخبار رسمی): چاپ انواع کارت های بانکی پی وی سی در شرکت هیدیکا انجام می شود که تماما از مواد اولیه تهیه شده است و نوار مگنت نیز تا 10000 بار قابلیت write/read را دارد.

چاپ کارت بانکی
چاپ کارت بانکی پی وی سی

امروزه از کارتهای مغناطیسی علاوه بر کاربردهای سیستم بانکی برای کارتهای تخفیف ، کارتهای باشگاه مشتریان، کارتهای هواداری نیز استفاده می شود.

کارت های بانکی کارت های کانتکلس(contact less) به کارت های مغناطیسی یا همان کارت های مگنت گفته می شوند. امروزه از کارت های مغناطیسی علاوه بر کاربردهای سیستم بانکی برای کارت های تخفیف، کارت های باشگاه مشتریان و کار تهای هواداری نیز استفاده می شود. در کارت های مغناطیسی شما یک نوار مشکی رنگ پشت کارت مشاهده می کنید که این نوار به اصطلاح شامل 3 خط (TRACK) است. هر خط یا هر ترک این نوار شامل 74 کارکتر دیتا قابلیت write&read  کردن است.

استاندارد این نوار به این صورت است:

 • خط اول فقط  حروف و عدد
 • خط دوم فقط اعداد
 • خط سوم فقط اعداد

کارت هایی که در شرکت هیدیکا استفاده می شود تماما از مواد اولیه تهیه شده است و نوار مگنت نیز تا 10000 بار قابلیت write/read کردن را دارد.

 

اطلاعات ثابت چاپ شده برروی هرکارت

اطلاعات ثابت چاپ شده بر روی هر کارت بانکی دارای یک سری مشخصه است که برای ارائه دهندگان این خدمات و همچنین استفاده کنندگان کارت های اعتباری الزامیست.

 • شماره کارت

شماره کارت عددی ۱۶ رقمی است که به صورت ۴ عدد ۴ رقمی بر روی کارت عابر بانک حک می شود و حاوی اطلاعات زیادی است. 6 رقم اول نام بانک صادر کننده کارت را نشان می دهد زیرا هر بانک یک شماره منحصر به فرد برای خود دارد. دو رقم بعدی نمایانگر نوع کارت (اعتباری، هدیه، بن کارت) است. هفتمین رقم شماره سریال کارت را مشخص می کند و آخرین رقم  نیز رقم کنترلی است.

 • کد CVV2

این مشخصه معمولا به صورت یک عدد ۴ رقمی روی کارت درج می شود که برای خرید های اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرد.

 • تاریخ انقضا

معمولا روی هر کارت عابربانک یک تاریخ انقضا درج می شود که همانگونه که از نامش مشخص است نشان می دهد که هر کارت تا چه زمانی اعتبار دارد. پس از اینکه زمان اعتبار کارت منقضی شود، دارنده کارت عابر بانک می تواند به شعبه مراجعه کرده و تقاضای صدور کارت بانکی جدید برای خود کند.
البته شایان ذکر است برخی از بانک ها و موسسات اعتباری مشخصات درج شده روی کارت را به صورت چاپ کارت امباس به مشتریان خود ارائه می دهند.

 

موارد مورد استفاده از کارت های بانکی:

 • تامین امنیت مالی دارنده و پذیرنده کارت
 • سهولت در خرید و بی نیازی از شمارش وجه نقد
 • صرفه جویی در هزینه ها
 • افزایش سرعت و دقت در انجام عملیات پولی
 • محافظت در مقابل سرقت و کسری صندوق
 • افزایش امنیت از نظر حمل پول نقد و پیشگیری از سرقت یا مفقود شدن آن
 • کاهش ریسک دریافت پول های جعلی

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت شرکت هیدیکا وارد شده و انواع کارت های پی وی سی را مشاهده کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ماشین های اداری و تجهیزات فروشگاهی هیدیکا

هیدیکا برترین چاپخانه تخصصی چاپ کارت (pvc) که در زمینه چاپ انواع کارت های پی وی سی مانند کارتهای اینترنت، تلفن، کارت پرسنلی، کارت بلیط، کارت حضور و غیاب، کارت کنترل تردد، کارت دانشجوئی، کارت شهر بازی و … فعالیت می کند که مجهز به دستگاه های چاپ افست و دیجیتال ( مستقیم و غیر مستقیم ) می باشد و هم اکنون مدعی اولین و برترین کیفیت چاپ و تولید انواع کارتهای pvc می باشد. همچنین جهت برآورده کردن نیاز سازمان های بزرگ جهت چاپ کارت های پرسنلی درون سازمانی پرینتر های تخصصی چاپ کارت پی وی سی را با بالاترین کیفیت و قیمت مقرون به صرفه جهت فروش در اختیار سازمان ها قرار می دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید