اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990820474048217

چگونه لایت باکس فروشگاه بخریم؟

کد: 13990820474048217

https://bit.ly/3f0wCpu

، تهران , (اخبار رسمی): لایت باکس یعنی جعبه نورانی که اصطلاحا قاب‌‌های نورانی هستند و از جنس آلومینیوم، پلاستیک و چوب هستند. برای ساختن این تابلوهای تبلیغاتی، پوستر و یا عکس را درون قاب آن قرار می‌دهند و سپس با نورپردازی جلوه‌ی زیبایی به آن می‌بخشند.

چگونه لایت باکس فروشگاه بخریم؟
خرید تابلو لایت باکس فروشگاه

لایت باکس ها به شکل ایستاده، گردان، آویز و … بسته به محیطی که قرار می‌گیرند، یافت می‌شوند.

از تبلیغات بصری و تاثیر آن چه می‌دانید؟

آیا می‌دانید تقریبا ۸۰ درصد اطلاعات از طریق چشم به مغز مخابره می‌شود؟

بنابراین یک فروشنده صاحب فروشگاه به این مطلب کاملا واقف است که تبلیغات بصری هر چقدر هوشمندانه، حرفه‌ای و تاثیرگذارتر باشد می‌تواند مخاطبین بیشتری را به خود جذب کند.

یک فروشنده زیرک این را به خوبی می‌داند که برای جذب مشتری به چه صورت هزینه کند و تبلیغات خود را چگونه قرار دهد که در ناخودآگاه مشتری نقش ببندد و مشتری را ناآگاهانه به محصولات فروشگاه خود مجذوب کند.

حال اینکه ما از چه ابزاری می‌توانیم استفاده کنیم که تمام این نیاز ما به یک تبلیغ خوب و جامع را پاسخگو باشد، بتواند یک حس زیبا و تصویر ماندگار از محصول را در ذهن مشتری تداعی کند، می‌توانیم لایت‌ باکس فروشگاه را به شما معرفی کنیم.

لایت باکس چیست؟

همانطور که از اسمش مشخص است یعنی جعبه نورانی که اصطلاحا قاب‌‌های نورانی هستند که از جنس آلومینیوم، پلاستیک و چوب هستند. برای ساختن این تابلوهای تبلیغاتی، پوستر و یا عکس را درون قاب آن قرار می‌دهند و سپس با نورپردازی جلوه‌ی زیبایی به آن می‌بخشند.

این تابلوهای تبلیغاتی در مکان‌های مختلف از جمله فروشگاهها استفاده می‌شود.

به اشکال مختلفی از جمله به صورت آویز، سقفی، دو طرفه، پایه‌دار و … استفاده می‌شوند و ضخامت بدنه آن معمولا از یک تا سیزده سانت است.

کاربرد تابلوهای تبلیغاتی

کاربرد این تابلوها در فروشگاه‌ها برای تبلیغات و معرفی محصول است. به این صورت که صاحب برندها برای معرفی محصولات خود از لایت باکس فروشگاه استفاده می‌کنند؛ به این نحو که سفارش می‌دهند که لوگوی محصولشان را طراحی کنند و روی آن قرار می‌دهند و آن لایت باکس‌ ساخته شده مخصوص برند و محصول خود را جهت تبلیغ در معرض نمایش در فروشگاه‌های خود قرار می‌دهند.

استفاده از تابلوهای تبلیغاتی به سبب تاثیر مهم آن در فروش محصولات بسیار شایع شده است.

بیشترین علت استقبال مردم از لایت باکس فروشگاه چیست؟

بیشترین علت استقبال عموم از این نوع تبلیغ، قیمت مناسب آن است. علت دیگر، جلوه خاصی است که لایت باکس فروشگاه به محیط و دیده شدن محصول می‌دهد. نوع متریال و کیفیت چاپ و نوری که از پشت به تصویر تابیده می‌شود باعث این جلوه خاص می‌شود.

انواع لایت باکس‌ها

به شکل ایستاده، گردان، آویز و … بسته به محیطی که قرار می‌گیرند، یافت می‌شوند.

از نظر انواع: کریستالی،لایت باکس فریم لس(مگنت و اسنپ فریم)، محیط باز یا اوت دور و دارای قابی از جنس پلاستیک (‌پلکسی)، ام دی اف و آلومینیوم و رویه‌ای از جنس فلکسی، پلکسی گِلَس رنگی و کریستالی و…. بوده که به انتخاب مشتریان و محیط، بستگی دارد.

به علاوه این تابلو دارای دو نوع بدون نور و دارای روشنایی، اس ام دی می‌باشد.

۲ نوع لایت باکس برای فروشگا‌ه‌ها استفاده می‌شود:

لایت باکس کریستالی

این مدل از جدیدترین انواع لایت باکس‌ها است.

ویژگی بارز این دسته از تابلوها ضخامت بسیار کم و باریک بودن است. ضخامت این تابلو کمتر از یک سانتی‌متر است. به علاوه این نوع تابلو در طرح‌های متنوع قابل عرضه است. لایت باکس‌های کریستالی در شب و روز نور بسیار زیبایی دارد.

برای تعویض تصویر، پیچ و مهره‌های اطراف قاب باز شده و عکس به راحتی تعویض می‌شود.

لایت باکس محیط باز یا اوت دور

این تابلوهای تبلیغاتی اصطلاحاً به لایت‌باکس‌هایی با قابلیت نصب در محیط‌های خارجی یا باز اطلاق می‌شود، ویژگی بارز این تابلو‌ها مقاومت و کیفیت بالای آن است زیرا در محیط‌های خارجی امکان صدمه به لایت باکس بیشتر است به خاطر همین این تابلو مقاومت بالایی دارد و در برابر نفوذ آب مقاوم است. این نوع تابلو دارای قاب آلومینیوم یا کامپوزیت با پایه فلزی و روکش کامپوزیت است.

از این تابلو‌ها خارج از فروشگاه‌ها می‌توان استفاده کرد.

طراحی لایت باکس فروشگاه

در واقع لایت‌باکس‌ها تابلوهای تبلیغاتی محیطی هستند که قابلیت نصب در انواع محیط‌ها را دارا هستند، در ساخت و طراحی این تابلوها ذوق و سلیقه و خلاقیت حرف اول را می‌زند.

طراحی لایت باکس‌ فروشگاه به گونه‌ای است که هم در روز جلوه‌گری زیبایی دارد هم در هنگام شب؛ که به خاطر تاریکی محیط اطراف و یا نور ملایم داخل فروشگاه‌ها و فضاهای عمومی به خاطر روشنایی و نور داخل آن، بیشتر جلب توجه می‌کند.

طراحی لایت‌ باکس‌ فروشگاه به چند مورد بستگی دارد مثلا

  • به نوع فضا و محیط فروشگاهی که قرار است تابلو در آن قرار بگیرد.
  • میزان تردد در آن محیط
  • نوع محصولی که قرار است تبلیغات برای آن انجام شود.
  • طراحی زیبا و اثرگذار متناسب با محیط آن فروشگاه

بنابراین باید طراحی آن به صورت کاملا حرفه‌ای انجام شود تا بهترین اثرگذاری را در محیط یا بیرون فروشگاه داشته باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

خانه طراحان سام

خانه طراحان سام با مهجرترین دستگاه های چاپ دیجیتال و چاپ بنر در کشور آماده ارائه خدمات رسانی در زمینه چاپ دیجیتال استیکر,چاپ روی شیشه,چاپ دیجیتال کارت ویزیت,چاپ دیجیتال روی پارچه,چاپ دیجیتال تراکت,چاپ بنر,چاپ کاتالوگ,برش لیزر,چاپ دیجیتال کاغذ دیواری و سازه های نمایشگاهی می باشد. راه های ارتباطی با خانه طراحان سام : Telegram : http://telegram.me/samdhprintt تلفن تماس : 02187700017

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | مسکن و ساختمان