اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139908214742013821

عرضه یک ماسک حرفه ای برای طرفداران مشکی!

کد: 139908214742013821

https://bit.ly/3f2d0RP

، تهران , (اخبار رسمی): عرضه یک ماسک حرفه ای و کاملا بهداشتی و استاندارد برای کسانی که به رنگ مشکی علاقه دارند.

عرضه یک ماسک حرفه ای برای طرفداران مشکی!
عرضه یک ماسک حرفه ای برای طرفداران مشکی!

ماسکی که برای مشکی دوستان مناسب است

این روزها در کوچه و خیابان هر رهگذری را با ماسک می بینیم. ماسک های متنوع در رنگ ها و مدل های مختلف وجود دارند. این باعث می شود که هر سلیقه ای را بتوانند پوشش دهند. البته که اولویت در خرید ماسک آن هم در این روزها نباید فقط زیبایی و مدل آن باشد. دیگر همه می دانند که ویروس کرونا اصلا شوخی بردار نیست. استفاده از یک ماسک نامناسب و غیراستاندارد در این روزها بسیار خطرناک است. کرونا می تواند از ساختار یک ماسک نامناسب عبور کرده و خود را از طریق دهان و بینی به درون بدن شما برساند.

پس مشخص است که انتخاب ماسکی که بتواند از شما در برابر ابتلا به کرونا محافظت کند از همه مهم تر است. در همین راستا ماسکی را برای طرفداران رنگ مشکی در کیان تجهیز عرضه کردیم. البته در انتخاب این ماسک دقت بسیار شده است. چرا که در کیان تجهیز تنها کالاهای استاندارد پزشکی را عرضه می کنیم. این ماسک نیز با دقت گزینش شده و تمامی فاکتورهای استاندارد را دارد.

افرادی که به دنبال ماسک مشکی هستند می توانند این محصول را به صورت آنلاین توسط وب سایت ما سفارش دهند. همچنین خیالشان از بابت کیفیت و استاندارد بودن ماسک راحت خواهد بود. این ماسک توسط یک شرکت داخلی و در داخل کشور خودمان تولید می شود. در کنار این که به یک تولید کننده ایرانی کمک خواهیم کرد، محصولی استاندارد برای هم وطنان عرضه می کنیم. محصولی که می تواند از شما در برابر کرونا بسیار خوب محافظت نماید.

این ماسک یک ماسک سه لایه حرفه ای است که لایه های آن مشکی است. اما تمام ویژگی های استاندارد را داراست. یعنی از دو لایه اسپان باند برای رو و زیر ماسک و یک لایه ملت بلون تشکیل می شود. لایه ملت بلون این ماسک نیز بسیار حرفه ای و مرغوب است. یعنی به گونه ای است که کرونا توانایی عبور از آن را ندارد. پس بدون هیچ گونه نگرانی می توانید در این روزهای کرونایی از آن استفاده کنید. اگر می خواهید یک ماسک خوش فرم و کمی متفاوت داشته باشید این ماسک مناسب شما خواهد بود. ماسکی که در عین سادگی ویژگی های بسیار خوبی دارد. به طور مثال لطافت لایه های آن بسیار خوب است. به همین دلیل استفاده از آن در ساعت های طولانی و پست سرهم راحت تر است. همچنین دارای گیره بینی مناسب و انغطاف پذیر است. پس به راحتی می توانید قسمت بالای ماسک را مسدود کنید تا کرونا نتواند به شما سرایت پیدا کند. همچنین کش این ماسک اندازه خوبی دارد. به گونه ای که برای صورت بیشتر افراد مناسب است. پس نگران اذیت شدن گوش خود به خاطر کش ماسک نخواهید بود.

بهتر است استفاده از ماسک را جدی بگیریم و از ماسک های استاندارد استفاده کنیم. همان طور که وزارت بهداشت گفت استفاده از ماسک های غیراستاندارد ممکن است به قیمت گران جان شما تمام شود. با اندکی غفلت خدای ناکرده ممکن است ما نیز در شمار جان باختگان و یا مبتلایان این ویروس قرار داشته باشیم. ویروسی که این روزها دغدغه بسیاری از ما شده است. ویروسی که خانواده های زیادی را گرفتار و عزادار کرده است. ویروسی که بسیاری را خانه نشین و بیکار کرده و کسب و کارهای مختلفی را از بین برده است. در حال حاضر راهی جز رعایت پروتکل های بهداشتی برای توقف چرخه انتقال کرونا وجود ندارد. باید سختی ماسک ها و دستکش ها را تحمل کنیم تا این مرحله سخت نیز بگذرد. بگذرد تا به روزهای آسایش و سلامتی برگردیم. روزی که بتوانیم دوباره یکدیگر را در آغوش بگیریم و با هم دست دوستی دهیم.

باید بسیار مراقب باشیم که این روزها خیلی افراد سودجو ممکن است محصولات پزشکی غیر استاندارد را با نام استاندارد به شما بفروشند. باید مواظب باشید تا فریب این افراد را نخورید. محصولات را باید تنها با ویژگی های استاندارد تهیه کنید. بهتر است خرید ماسک و دستکش از دست فروشان را فراموش کنید. این افراد ممکن است خود دانش فنی زیادی در مورد این کالاها نداشته باشند. پس شاید کالایی که می فروشند نیز استانداردهای مهم برای پیشگیری از کرونا را نداشته باشد. بهتر است تنها از شرکت های مجازی که این محصولات را ارائه می دهند و داروخانه ها ماسک و دستکش و محصولات مرتبط بخرید. دقت کنید که این محصولات بسته بندی استاندارد و بهداشتی داشته باشند. نگهداری این کالاها در شرایط نامناسب می تواند خود سبب آلودگی آنها باشد. در این صورت تمامی زحمت و هزینه ای که می کنید به هدر خواهد رفت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کیان تجهیز طب

شرکت کیان تجهیز طب فعالیت خود را در زمینه پخش و توزیع انواع اقلام آزمایشگاهی، بیمارستانی، فراورده های تشخیص طبی، هتلینگ و … را از سال 1388 با نگاهی کارشناسانه و هوشمند در حوزه واردات و فروش و خدمات و پشتیبانی در جهت رفع نیازهای آزمایشگاهی و پزشکی آغاز نموده است. ما ضمن آگاهی مبتنی بر تجربه به اهمیت و ضرورت خدمات درمانی مشتریان خود به این درک تجاری رسیده ایم که تهیه و توزیع به موقع اقلام مورد نیاز مراکز درمانی تاثیر بسیار مهم و حساس در سلامت شهروندان جامعه ایفا می کند. شرکت کیان تجهیز طب با افتخار آمادگی خود را در جهت همکاری با آزمایشگاه ها و مراکز بهداشتی و درمانی و بیمارستان ها با شرایط ایده ال در کیفیت و سرعت خدمات اعلام می دارد تا قدمی کوچک در اعتلای سلامت جامعه ایران عزیز برداشته باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]