اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990911478228217

چطور میتوانیم وینیل یا استیکر را چاپ کنیم؟

کد: 13990911478228217

https://bit.ly/3mypL9C

، تهران , (اخبار رسمی): کاربردهای متنوع استیکرها باعث شده است که بتوانیم به صورت جامع از آن ها استفاده کنیم، اما آیا شما مهارت کافی در زمینه طراحی استیکر دارید؟

چطور میتوانیم وینیل یا استیکر را چاپ کنیم؟
چاپ وینیل در خانه طراحان سام در چند مرحله انجام می پذیرد؟

استیکرها این روزها بسیار رایج شده اند و در صنعت ها و کسب و کارهای مختلف به صورت های گوناگون از آن ها استفاده می شود!

استیکرها این روزها بسیار رایج شده اند و در صنعت ها و کسب و کارهای مختلف به صورتهای گوناگون از آن ها استفاده میشود!

کاربردهای متنوع این برچسب ها باعث شده است که بتوانیم به صورت جامع از آن ها استفاده کنیم، اما آیا شما مهارت کافی در زمینه طراحی استیکر دارید؟

آیا یک شرکت چاپ دیجیتال معتبر برای چاپ استیکر خود سراغ دارید؟ اگر قصد طراحی وینیل در منزل را دارید، آیا می دانید که چه نکاتی در این زمینه مهم هستند؟

اگر شما هم از استیکرها زیاد استفاده می‌کنید و دوست دارید که خودتان به تنهایی استیکرهای دلخواهتان را طراحی کنید، سپس آن ها را برای چاپ به یک شرکت چاپ دیجیتال بسپارید، بهتر است که امروز تا انتهای این مقاله با خانه طراحان سام همراه باشید.

در ادامه به صورت مرحله به مرحله طراحی و چاپ استیکر را باهم بررسی می کنیم!

مراحل طراحی و چاپ استیکر یا وینیل

اگر جزو آن دسته از افراد هستید که دستی بر آتش نرم افزارهای ویرایش تصویر و گرافیک دارند به شما تبریک می گوییم چرا که خودتان قادر به طراحی استیکر دلخواهتان هستید! تنها کافی است که در این زمینه چند نکته را مورد بررسی قرار دهید تا در هنگام چاپ استیکر دلخواهتان، بیشترین بازدهی را داشته باشید! این اطلاعات و مراحل برای طراحی اکثر وینیل ها کاربردی هستند.

تطبیق رنگ حرفه ای داشته باشید تا نتیجه ی کار خوب باشد!

انتخاب رنگ ها و پیروی از الگوهای چاپی درست باعث می شود که کارتان در نهایت یک رنگ عالی و دلچسب به خود بگیرد! در این زمینه به صورت کلی دو نوع ترکیب رنگ CMYK و Pantone وجود دارد. برای انتخاب از بین این دو نوع ترکیب رنگ باید به دستگاهی که می خواهید برای چاپ استیکر از آن استفاده کنید، نگاهی بیندازید تا گزینه ی ایده آل خود را انتخاب کنید!

معمولا دستگاه های حرفه ای که در شرکت های چاپ دیجیتال یافت می شود برای چاپ از الگوی Pantone استفاده می کنند! در این مورد باید در نظر داشته باشید که رنگ استیکرها بر روی کاغذ با استفاده از این الگوی رنگی، دقیقا همان چیزی است که در صفحه نمایش وجود دارد! در نقطه مقابل الگوی CMYK وجود دارد که معمولا 10 درصد عملکرد آن با صفحه نمایش و طرح آماده شده متفاوت است!

ماندگاری را مورد بررسی قرار دهید!

ممکن است هرکسی طراحی و چاپ وینیل را برای کارهای متفاوتی انجام دهد و بخواهد برای مدت زمان های مختلفی از آن استفاده کند! شما بسته به این که می خواهید برای چه مدت زمانی از وینیل خود استفاده کنید، باید در نظر بگیرید که از چه مواد، جوهر، استیکر و ... برای آن استفاده کنید! به عنوان مثال اگر قصد چاپ استیکر بر روی اتوبوس را دارید که معمولا مدت زیادی در زیر باران و آفتاب قرار خواهد گرفت، استفاده از متریال مناسب می تواند ماندگاری بیشتری را برای وینیل شما به وجود بیاورد!

برش دستی یا لیزری، مسئله این است!

شکل دادن به استیکرها مخصوصا در موارد خاصی که جذابیت بصری آن ها بسیار مهم است، باعث می شود که کار شما جلوه و تاثیرگذاری بهتری داشته باشد. در هنگام طراحی و چاپ استیکر باید به این مسئله دقت کنید که در نهایت کار شما به چه صورت برش خواهد خورد؟ اگر از یک شرکت حرفه ای برای این کار کمک گرفته باشید، آن ها بر اساس نیاز شما کار را به صورت لیزری یا دستی به بهترین صورت برش خواهند داد.

از یک شرکت خوب برای چاپ استیکر کمک بگیرید

بعد از گذراندن مراحل بالا و انجام آن ها به صورت مرحله به مرحله نوبت آن می رسد که در این رابطه تصمیم بگیرید که کدام شرکت و یا مجموعه چاپ دیجیتال، استیکر جذابی که طراحی کرده اید را باید چاپ کند. در اینجا اگر می خواهید به صورت پیوسته به چاپ وینیل ها و استیکرهای خود بپردازید، بهتر است که کمی تحقیق راجع به آن شرکت داشته باشید.

به عنوان مثال این که شرکت چاپی شما از چه الگو، جوهر، دستگاه و ... استفاده می کند، می تواند در نتیجه ی کار شما تاثیر خود را بگذارد! شرکت چاپ دیجیتال خانه طراحان سام که یکی از شرکت های حرفه ای و پیشرو در این زمینه است، با استفاده از بروزترین دستگاه ها و بهترین متریال بر اساس نیاز شما، می تواند استیکرها و وینیل های شما را به بهترین شکل چاپ کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

خانه طراحان سام

خانه طراحان سام با مهجرترین دستگاه های چاپ دیجیتال و چاپ بنر در کشور آماده ارائه خدمات رسانی در زمینه چاپ دیجیتال استیکر,چاپ روی شیشه,چاپ دیجیتال کارت ویزیت,چاپ دیجیتال روی پارچه,چاپ دیجیتال تراکت,چاپ بنر,چاپ کاتالوگ,برش لیزر,چاپ دیجیتال کاغذ دیواری و سازه های نمایشگاهی می باشد. راه های ارتباطی با خانه طراحان سام : Telegram : http://telegram.me/samdhprintt تلفن تماس : 02187700017

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار