اطلاعات تماس
 • 044910*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139912245059315810

حقایقی جالب درباره جراحی تزریق چربی

کد: 139912245059315810

https://bit.ly/2Q31Kwc

، بوکان , (اخبار رسمی): بزرگ کردن و حجیم کردن بعضی از مناطق بدن مانند سینه ها و باسن، از بین بردن چین و چروک ها و جوان سازی صورت و دست ها، عمل های زیبایی بسیار محبوبی هستند که خانم ها و حتی آقایان امروزه در پی آن هستند.

حقایقی جالب درباره جراحی تزریق چربی
جراحی تزریق چربی، متدی جدید برای زیبایی بیشتر شما

در سال 1397 حدود 70 هزار نفر در ایران عمل تزریق چربی را انجام دادند که بالای 90 درصد از آنان از عمل خود بسیار رضایت داشتند.

افراد بسیاری تمایل دارند که برخی از مناطق بدن خود را که حجم کمی دارند و نسبت به دیگر اندام ها، لاغرتر هستند، حجیم تر کرده و آن را خوش فرم تر کنند. امروزه متد های بسیاری برای انواع حجیم تر کردن قسمت های مختلف بدن وجود دارد که تزریق چربی، یکی از جدید ترین و پیشرفته ترین عمل های زیبایی است.

همه ساله، افراد بسیاری در سراسر جهان، جراحی تزریق چربی را انجام داده اند و از نتایج آن بسیار راضی اند.

به عنوان مثال تنها در سال 1397 حدود 70 هزار نفر در ایران عمل تزریق چربی را انجام دادند که بالای 90% از آنان از عمل خود بسیار رضایت داشتند.

همچنین عوارض بسیار کم این جراحی و قدرت بهبودی بالا پس از عمل دو موضوع بسیار خاص است که توجه بسیاری از کسانی که کمی از انجام جراحی های زیبایی میترسند، بسیار خشنود کننده و رضایت بخش است.

چه زمانی شما به تزریق چربی نیاز دارید؟

 • اگر در صورت خود نواحی دارای چین و چروک و فرو رفته یا گود دارید
 • اگر تمایل دارید که برخی از قسمت های مختلف خود را به نسبت چیزی که اکنون هستند، حجیم تر کنید.
 • اگر می خواهید انواع خط و خطوط ایجاد شده در روی بدن خود را اصلاح کنید، جای زخم را از بین ببرید و دست ها و صورت خود را جوان تر کنید.
 • اگر دارای سینه های کوچک هستید و یا در طی شیمی درمانی و لاغر شدن، حجم سینه های خود را از دست داده اید، می توانید با تزریق چربی آن ها را حجیم تر کنید.

جراحی تزریق چربی معمولا در چه قسمت هایی از بدن انجام میشود؟

در جراحی تزریق چربی، معمولا از فیلر های خاصی که در ایران به نام ژل نیز شناخته میشوند، استفاده میشود.

بسته به برند تولید کننده ژل و کیفیت آن، قیمت متفاوتی دارند و بهتر است از فیلر های با کیفیت که دوام و ماندگاری بالاتر دارند، استفاده شود.

هدف از جراحی تزریق چربی، افزایش یا پر کردن مناطق کم حجم بدن است.

نواحی تزریق شده معمولا شامل دست ها، بخش های مختلف صورت مانند لب ها، گونه ها، بینی و پوست صورت، فرورفتگی ها و گودی های پوست که در نتیجه جراحی هایی مانند لیپوساکشن، زایمان و دیگر جراحی ها انجام گرفته است، و همچنین بزرگ تر کردن پستان ها و باسن می باشد.

برای تزریق چربی، شما باید حتما منطقه دهنده پیوند داشته باشید تا این کار امکان پذیر شود.

همچنین بسیار اهمیت دارد که شما از نظر سوابق پزشکی مشکلی برای اهدای چربی نداشته باشید و همچنین سیگار نکشیده باشید.

مناطق هدف پیوند چربی شامل:

صورت

 • پر کردن نواحی مختلف صورت مانند انواع چین و چروک های روی پیشانی، خط خنده و اخم، گودی های زیر چشم و چروک های اطراف آن را میتوان با استفاده از چربی های نواحی شکم، ران، باسن و دیگر مناطق اصلاح کرد. همچنین انواع آکنه و جای جوش و زخم روی صورت را نیز میتوان با این متد اصلاح کرد. امروزه افراد بسیاری، برای اصلاح انواع چین و چروک ها، خط های عمیق صورت، فرورفتگی ها و مشکلات پوستی روی صورت خود را با این جراحی اصلاح می کنند.

  سینه ها

 • اگر میخواهید حجم سینه های خود را چربی بزرگتر و بیشتر کنید، جراحی تزریق چربی، بهترین گزینه برای این کار است. نکته بسیار مهم این است که شما پیش از جراحی سینه های خوش فرم و دارای رنگ مناسبی را داشته باشید.

  اگر سینه های شما شل و افتاده باشند یا مقدار زیادی پوست اضافه داشته باشند، این جراحی اصلا گزینه مناسبی برای حجیم تر کردن آن ها نیست و در واقع اصلا امکان پذیر نمی باشد. همچنین حجیم تر کردن سینه ها معمولا به مقدار بسیار زیادی چربی نیاز دارد که فرد باید داشته باشد.

  ادامه مطلب حقایقی جالب درباره جراحی تزریق چربی در وبسایت کلینیک جوان بخوانید

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کلینیک جوان

کلینیک جوان در مرداد ماه ۱۳۹۸ با همکاری خانم دکتر همتیان (متخصص پوست، مو و زیبایی)و آقای دکتر ظاهریانی (جراح و متخصص چشم)، فعالیت خود را در زمینه های مختلف زیبایی، پوست و چشم آغاز نمود.

اطلاعات تماس
 • 044910*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | سلامت و زیبایی