اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140105276363119100

چگونه لوازم یدکی اصل و تقلبی را تشخیص دهیم

کد: 140105276363119100

https://bit.ly/3AwCIui

، (اخبار رسمی): صنعت خودروسازی نیز مملو از قطعات یدکی و لوازم جانبی تقلبی است. شرکت ها در تلاش هستند تا اقدامات سختگیرانه ای را علیه سازندگان این قطعات تقلبی اعمال کنند. تا تمامی لوازم یدکی کیا و هیوندا به صورت اصل و گارانتی به دست مشتریان برسد.

چگونه لوازم یدکی اصل و تقلبی را تشخیص دهیم
چگونه لوازم یدکی اصل و تقلبی را تشخیص دهیم
چگونه لوازم یدکی اصل و تقلبی را تشخیص دهیم
چگونه لوازم یدکی اصل و تقلبی را تشخیص دهیم
چگونه لوازم یدکی اصل و تقلبی را تشخیص دهیم
چگونه لوازم یدکی اصل و تقلبی را تشخیص دهیم
چگونه لوازم یدکی اصل و تقلبی را تشخیص دهیم
چگونه لوازم یدکی اصل و تقلبی را تشخیص دهیم

اما با این حال، یک بخش عمده وجود دارد که ممکن است با آن روبرو شوید. چگونه میتوان جعلی را از واقعی تشخیص داد؟

خرید لوازم یدکی کیا و هیوندا با قیمت رقابتی می‌تواند یک چالش در هر زمانی برای مدیریت موجودی قطعات یدکی خود، باشد.

شما می‌توانید با خرید های خود از فروشگاه ربانی پارت چه به صورت اینترنتی یا حضوری، که شامل تمامی قطعات هیوندا، کیا، سراتو کیا و سراتو سایپا است با آسودگی خیال و در کمترین زمان ممکن لوازم منتخب خود را دریافت کنید.

چند ویژگی در شناسایی تقلبی بودن لوازم یدکی

 • غلط املایی در بسته بندی: که یکی از نشانه های مستقیم و واضح میباشد و با کمی دقت به آن پی میبرید.
 • عبارت های ناجور: در کلمات استفاده شده کاملا معانی نا واضح و نا مشخص به کار می رود.
 • برچسب های ساخته شده: این برچسب ها کاملا به صورت قاچاق و دستی درست شده، البته تشخیص این مورد بیشتر به دست مدیران قطعات فروش لوازم یدکی صورت می گیرد، مراقب برچسب‌هایی باشید که کشوری غیر از کشوری که معمولاً قطعات در آن ساخته می‌شوند را فهرست می‌کنند.
 • عدم تقارن در اجزای قطعه: قطعات تقلبی با عجله ساخته می شوند و کیفیت ظاهری خوبی ندارند. به دنبال مناطقی باشید که باید متقارن باشند اما نیستند.
 • رنگ ها و طرح هایی که شبیه اصل نیستند: برخی از شرکت‌های تولید قطعات یدکی از الگوهای رنگی متفاوتی روی قطعات یدکی استفاده می‌کنند، ولیکن تمامی سازندگان تقلبی هم اینکار را می کنند. باید دنبال رنگ های خاموش و به دور از مصنوعی بودن باشید.
 • نداشتن برچسب، طرح یا شماره شناسایی معمولی: قطعات تقلبی ممکن است خیلی سطحی و کاملا بی معنی تولید شده باشند.
 •  تاریخ درج شده روی قطعات: آمریکایی ها تاریخ را در قالب ماه، روز، سال می نویسند. ملل دیگر این کار را نمی کنند. اگر قرار است قطعه شما ساخت آمریکا باشد، مهر تاریخ روی مواد را بررسی کنید تا مطمئن شوید.
 •  بسته بندی نامتناسب: اگر تامین کننده قطعات مورد علاقه شما شما را از تغییر بسته بندی مطلع نکرده باشد، احتمالاً تغییری در بسته بندی وجود نداشته است.
 • (دقت داشته باشید قطعه را حتما در کارتن و پک خاص خودش تحویل بگیرید)
 •  تفاوت قیمت های نجومی: پیدا کردن تخفیف یک چیز است اما اختلاف قیمت به صورت خیلی زیاد شک بر انگیز است.
 •  شماره سریال و هولوگرام: تمامی قطعات یدکی اصلی او ای ام/ او ای اس با شماره سریال خاصی ارائه می شوند. هولوگرام یک نوع مشخصه کلی محصول میباشد. این می تواند برای ردیابی قطعه و بررسی اصل بودن یا نبودن قطعه یدکی استفاده شود. همچنین هولوگرام خاص سازنده را روی قطعات غیرقابل جعل پیدا خواهید کرد.
 •  کد کیو آر: اکثر قطعات یدکی دارای یک کد کیوآر هستند که می توان با استفاده از گوشی هوشمند اسکن کرد تا از اصل بودن قطعه اطمینان حاصل شود. هر قطعه یدکی دارای یک کد کیوآر منحصر به فرد است که به حفظ ردیابی محصول نیز کمک می کند.
 • برچسب های آر اف آی دی : قطعات با ارزش او ای ام/ او ای اس دارای یک برچسب آر اف ای دی هستند که توسط سازنده قابل ردیابی است. تگ های آر اف ای دی می توانند کمک زیادی کنند. سازنده می تواند بررسی کند که آیا مشتریان قطعات اصلی دریافت می کنند یا خیر.

نکته کلیدی

دقت داشته باشید اگر شما قطعات و لوازم یدکی کیا و هیوندای خود را از مراکز معتبر خریداری نمائید با خیال راحت اگر مشکلی در روند استفاده از آن پیش آید می توانید با فروشگاه مورد نظر تماس گرفته و علت را جویا شوید. در صورت شک با شرکت سازنده تماس بگیرید و در مورد قطعه سوال کنید.

به خطرات قطعات یدکی مختلف نگاهی بیندازیم.

 1. آتش سوزی که در موتور رخ می دهد: مهمترین قطعه های خودرو در موتور ماشین قرار دارند و با برق و مکانیک درگیر هستند و به هر نحوی دچار آتش سوزی شوند به تمام قطعات ضررهای جبران ناپذیری بار می آورند.
 2.  صدمه به برق و قطعات برقی ماشین: اصولا بر اثر جرقه و عدم اتصال برقی ماشین دچار خاموشی و سوختن قطعات می شود و در ادامه آن هزینه سنگینی بار می آورد ولیکن این را هم باید در نظر داشت تمامی قطعات برقی غیر قابل تست می باشد و به همین خاطر حتما باید اصلی خریداری کنید.
 3. خریداری نکردن لا ستیک اصلی: چرخ های خودرو زمانی که تقلبی خریداری شوند باعث لغزش ماشین در تمامی لحظات و حتی ترکیدن و در ادامه چپ کردن خودرو و به خطر انداختن سر نشین را به بار می آورند.

چگونه می توانید از 100٪ قطعات یدکی اصلی خودرو خود اطمینان حاصل کنید

ساده ترین راه برای اطمینان از این امرخرید از یک شرکت فروش قطعات لوازم یدکی کیا و هیوندای قابل اعتماد برای مراقبت از خودروی شما است بنابراین،سعی کنید خرید های خود را از مکان های معتبر انجم داده تا تضمین جنس را داشته باشید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]