اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140112287211117033
در دسترس نیست

شیبای رایگان بگیرید! | جشنواره نوروزی صرافی پول نو شروع شد

کد: 140112287211117033

، تهران , (اخبار رسمی): سال ۱۴۰۲ را شروع می‌کنیم و خوب می‌دانیم که این موقع سال، هر خبر خوشی شوروشوق دیگری دارد؛ پس زیاد مقدمه‌چینی نمی‌کنیم و می‌رویم به‌سراغ اصل قضیه. صرافی‌ پول نو برای بهار امسال جشنواره‌‌ای پر از هدایای ارزشمند ترتیب داده است که برای به دست آوردنشان نیاز به کندن کوه و طی کردن مراحل عجیب و غریب نیست.

شیبای رایگان بگیرید! | جشنواره نوروزی صرافی پول نو شروع شد
شیبای رایگان بگیرید! | جشنواره نوروزی صرافی پول نو شروع شد

پول نو یکی از معتبرترین صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی است که بیش از ۱۰۰ ارز دیجیتال در آن خرید و فروش می‌شود. ویژگی‌های منحصربه‌فرد این صرافی باعث شده تا کار با آن برای کاربران دوست‌داشتنی‌تر شود.

صرافی پول نو؛ نامیست که هر کریپتوبازی با آن آشناست، این صرافی آنلاین و دانش‌بنیان در گذشته نیز کمپین‌هایی با هدایای گوناگون برگزار کرده؛ اما خبر هیجان‌انگیز این‌که حالا به مناسبت بهار ۱۴۰۲، قرار است شاهد برگزاری بزرگ‌ترین و جذاب‌ترین کمپین‌ ترید و معامله باشیم. جشنواره‌ای از جوایز متنوع که چه عضو قدیمی این صرافی باشید و چه همراهی تازه‌وارد، می‌توانید در آن شرکت کنید و به‌راحتی سهم خود را از جوایز دریافت کنید.

شرکت در چالش‌ها و قرعه‌کشی‌های جایزه‌دار تراکنشـــــــیبا تراکنشــــــیبا ترکیبی است از تراکنش و شیبا چون در ازای انجام هر تراکنشی در پول نو مشمول دریافت شیبا می‌شوید

در کمپین نوروزی پول نو، دو راه برای کسب جایزه وجود دارد: اولی شرکت در چالش‌ها و دومی هم امتحان شانس خود در قرعه‌کشی‌ها. شما می‌توانید هم‌زمان در همه چالش‌ها و قرعه‌کشی‌های عید ۱۴۰۲ شرکت کنید. هدایایی که در این جشنواره، برای شما آماده شده، جدا از سودیست که با سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتالِ آینده‌دار به‌دست خواهید آورد. در ادامه تک‌به‌تک، روش شرکت در قرعه‌کشی و پیروزی در چالش‌ها را برایتان خواهیم گفت.

چالش‌های جایزه دار هفتگی و ماهانه پول نو

چالش‌ها شامل یکسری ماموریت‌اند که به‌محض انجامشان شیبا پاداش خواهید گرفت. هنگام شرکت در ماموریت‌ها، هیچ نگرانی بابت رقابت با دیگران نخواهید داشت؛ زیرا این چالش‌ها رقابتی نیستند و موفقیت دیگران مانع دریافت جایزه شما نمی‌شود. بعد از تکمیل هر ماموریت، با کلیک روی دکمه «دریافت»، جایزه به کیف پول شما واریز خواهد شد.

چالشی برای تراکنش‌اولی‌ها

این چالش هدیه‌ای است برای اشخاصی که تابه‌حال تراکنشی در صرافی ارز دیجیتال پول نو نداشته‌اند. فرقی نمی‌کند چه زمانی حساب کاربری خود را ساخته‌ باشید؛ اگر هنوز تراکنشی ندارید، تنها با ثبت یک تراکنش ۱ میلیون تومانی، جایزه ۱۵,۰۰۰ شیبایی این چالش را به راحتی آبِ خوردن ازآنِ خود خواهید کرد. به خاطر داشته باشید که ماموریت این چالش تنها شامل حجم اولین تراکنش می‌شود. در نتیجه مثلا دو تراکنش ۵۰۰ هزار تومانی، در آن محاسبه نخواهد شد.

چالش تراکنش هفتگی طی شنبه تا جمعه هر هفته، با رساندن مجموع تراکنش‌های هفتگی به مقادیر زیر، پاداش هر مرحله را به‌صورت ارز شیبا دریافت خواهید کرد.

در چالش هفتگی، تنها حجم تراکنش‌های همان هفته محاسبه می‌شود. تا زمانی‌که هفته به پایان نرسیده، با انجام هر ماموریت و دریافت پاداش آن، حجم تراکنش‌های شما صفر می‌شود ولی برای چالش ماهانه محاسبه خواهد شد.

برای تکمیل این ماموریت می‌توانید حجم تراکنش‌های خود را با هرکدام از عملیات خرید، فروش یا تبدیل، بالا ببرید. برای مثال اگر اندازه ۱ میلیون تومان تتر بخرید و بعد این تترها را به بیت کوین تبدیل کنید، پس از آن نیز همان بیت کوین‌ها را بفروشید، درواقع حجم تراکنشی برابر با ۳ میلیون تومان داشته‌اید. در نهایت با رساندنِ تراکنش‌های هفتگی به ۱۵۰ میلیون تومان، مجموع هدایا را که برابر با ۶۷۰,۰۰۰ توکن شیبا است، دریافت خواهید کرد.

چالش تراکنش ماهانه در جشنواره نوروز ۱۴۰۲، چالشی ماهانه نیز برای همراهان پول نو در نظر گرفته شده. طبق تصویر زیر، با رساندن حجم تراکنش‌های خرید، فروش و تبدیل ماهانه به مقادیری مشخص، می‌توانید جوایز هر مرحله از این چالش را به‌دست آورید.

گفتیم که در پایان هر هفته، جوایز هفتگی صفر می‌شود. اما حجم تراکنش‌های هر هفته در چالش ماهانه شمارش خواهد شد. درواقع تمام تراکنش‌هایی که شما بین اولین تا آخرین روز ماه می‌زنید، در این چالش محاسبه می‌شود.

آموزش شرکت در قرعه‌کشی صرافی پول نو

شاید ورود به بازار ارزهای دیجیتال برای افرادی که تازه با آن آشنا شده‌اند، کار ساده‌ای نباشد؛ اما برای گرفتن ماهی بزرگ باید شجاعت انداختن تور به دریا را داشته باشید. صرافی پول نو برای تشویق کاربران ایرانی بازار کریپتو، قرعه‌کشی‌های هفتگی و ماهانه‌ای را ترتیب داده است. برای شرکت در هرکدام از این قرعه‌کشی‌ها باید حجم تراکنش‌های خرید، فروش و تبدیل خود را به حدنصاب برسانید.

قرعه‌کشی هفتگی پول نو

هر هفته در پول نو، قرعه‌کشی برگزار می‌شود که سه برنده خوش شانس دارد؛ به هرکدام از این برندگان ۳ میلیون تومان هدیه تعلق می‌گیرد. با داشتن حجم تراکنش هفتگی معادل ۲۵ میلیون تومان، می‌توانید در این قرعه‌کشی‌ها شرکت کنید.

قرعه‌کشی بزرگ ماهانه پول نو

این قرعه‌کشی بین کاربرانی برگزار می‌شود که از ۱۳ اسفند تا ۱۳ فروردین، معادل ۱۵۰ میلیون تومان تراکنش داشته باشند. هر ماه، ۶ میلیون تومان، جایزه هریک از سه برنده این قرعه‌کشی خواهد بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صرافی پول نو

با پول‌نو سریع و ساده به بازار خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپیوندید و در امنیت کامل کنترل دارایی‌هایتان را در دست بگیرید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه