اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951210239925442

مدیرعامل آبفای استان تهران:

منشور کیفیت آب پیوست تمام پروژه‌ها شده است

کد: 13951210239925442

https://goo.gl/D4FWqO

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرعامل آبفای استان تهران در سومین نشست سالانه کارگروه‌های اجرایی نظام‌نامه مدیریت جامع کیفیت آب اعلام کرد منشور کیفیت آب پیوست تمام پروژه‌های آب و فاضلاب شده است

منشور کیفیت آب پیوست تمام پروژه‌ها شده است

به‌گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت نیرو ، "محمد پرورش" در این باره افزود: تمام موافقت‌نامه‌ها و پروژه‌ها بر اساس منشور کیفیت آب اجرا می‌شوند و بدون آن هیچ پروژه‌ای اجرا نمی‌شود.
پرورش با بیان این‌که کمیت و کیفیت آب لازم و ملزوم یکدیگر هستند، گفت: شرکت‌های آب و فاضلاب و آب منطقه‌ای در کنار هم کیفیت و کمیت آب را فراهم می‌کنند زیرا در نقطه هدف ماموریت‌هایی برای این شرکت‌ها تعریف شده است تا کمیت و کیفیت آب را هم‌زمان تأمین کنند.
او افزود: یکی از مواردی که کیفیت آب را به چالش می‌کشد فاضلاب است از این رو باید تلاش کنیم موضوع تصفیه فاضلاب را در سراسر کشور به سرانجام قابل قبولی برسانیم.
او تاکید کرد: موضوع کیفیت ربطی به بزرگی و کوچکی شهرها ندارد و در تمام نقاط باید استانداردهای لازم رعایت شود.
پرورش گفت: در تلاشیم کیفیت آب تمام شهرهای استان تهران را در استان تهران پایدار کنیم.
پرورش با بیان این‌که پیش‌گیری ارزان‌تر است گفت: اگر در همان نقطه مبدأ به تمام جوانب پروژه‌ها توجه کنیم یا پیش از حادثه اصلاح شبکه انجام دهیم، هزینه‌ها گاهی به یک‌پنجاهم کاهش می‌یابد.
او افزود: اگر به موقع پیش‌گیری نکنیم و در مبدأ کار را درست انجام ندهیم به نقطه‌ای می‌رسیم که باید هزینه‌ها و پروژه‌های هزار میلیاردی برای جبران و رفع کاستی‌ها اجرا کنیم.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت نیرو

وزارت نیرو عهده‌دار مدیریت عرضه و تقاضای آب، برق، انرژی، خدمات آب و فاضلاب و همچنین ارتقای سطح آموزش، پژوهش و فناوری و بسترسازی توسعه بازار کالا و خدمات صنعت آب و برق می‌باشد و نقش محوری خود را به نحو مؤثر در صیانت از منابع ملی، حفظ محیط‌زیست، ارتقای بهداشت عمومی، رفاه اجتماعی و خود اتکایی برای توسعه پایدار کشور ایفاء می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نفت، انرژی و صنایع وابسته