اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951210239935442

توسط کمیته ملی انرژی کشور

گردهمایی فصلی خودرو‌های برقی برگزار می‌شود

کد: 13951210239935442

https://goo.gl/Awd8wI

، تهران , (اخبار رسمی): کمیته ملی انرژی جمهوری اسلامی ایران،‌ سی و هشتمین گردهمایی فصلی خودرو های برقی کشور را با حضور دو تن از معاونان وزیر نیرو برگزار می کند.

گردهمایی فصلی خودرو‌های برقی برگزار می‌شود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت نیرو،  سی و هشتمین گردهمایی فصلی خودروهای برقی در روز چهارشنبه 11 اسفندماه جاری از ساعت 8.30 تا 12.30 دقیقه با حضور معاونان وزیر نیرو در مکان سالن همایش های وزارت نیرو برگزار می شود.
بر اساس این گزارش، این گردهمایی در محورهای دورنمای توسعه خودروهای برقی در ایران و جهان، اثر خودروهای برقی در اصلاح تداوم بار، تحلیل اقتصادی و مالی استفاده از خودروهای برقی،‌ انواع فن آوری های خودرو برقی و موانع و راهکارهای توسعه خودروهای برقی برگزار خواهد شد.
در این گردهمایی که با حضور مهندس "هوشنگ فلاحتیان" معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی و مهندس "علیرضا دائمی" معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزیر نیرو برگزار می شود، مهندس " علی مرادلو" مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور خودروهای برقی، مهندس " محمدعلی شفیع زاده"‌ مدیرکل دفتر توسعه انرژی های نو، استاندارد و بهره وری برق و انرژی سخنرانی خواهند کرد. 
مهندس "سید زمان حسینی" معاون هماهنگی انتقال شرکت توانیر، ‌مهندس "محمد اسکویی" رئیس مرکز توسعه فناوری خودروی برقی پژوهشگاه نیرو و مهندس " مجتبی دهقانی" مدیر عامل شرکت مهرآباد از دیگر سخنرانان این همایش سبز و محیط زیستی هستند.
علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نام رایگان می توانند با شماره تلفن 81606846 تماس حاصل نمایند.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت نیرو

وزارت نیرو عهده‌دار مدیریت عرضه و تقاضای آب، برق، انرژی، خدمات آب و فاضلاب و همچنین ارتقای سطح آموزش، پژوهش و فناوری و بسترسازی توسعه بازار کالا و خدمات صنعت آب و برق می‌باشد و نقش محوری خود را به نحو مؤثر در صیانت از منابع ملی، حفظ محیط‌زیست، ارتقای بهداشت عمومی، رفاه اجتماعی و خود اتکایی برای توسعه پایدار کشور ایفاء می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]