اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951224244715442

در راستای بهره گیری از گشایش های پسا برجام صورت می گیرد

فراخوان بین المللی سرمایه گذاری در سد کارون2

کد: 13951224244715442

https://goo.gl/QFTe0S

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران به منظور شناسایی سرمایه گذاران واجد شرایط جهت احداث سد و نیروگاه کارون2 فراخوان بین المللی اعلام نمود.

فراخوان بین المللی سرمایه گذاری در سد کارون2

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت نیرو و شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران ، مقرر شده است تا سد و نیروگاه کارون2 از طریق مشارکت بخش دولتی و خصوصی (PPP) به روش BOT (ساخت، بهره برداری و واگذاری) اجرا شود. در این راستا با اعلام فراخوان بین المللی از کلیه اشخاص حقوقی اعم از نهادهای متولی امر سرمایه گذاری، بانکها، هلدینگهای سرمایه گذاری، سرمایه گذاران خارجی، دفاتر نمایندگی نهادهای مالی بین المللی در ایران و ... دعوت شده است تا جهت اطلاع از شرایط طرح و چگونگی مشارکت و سرمایه گذاری به نشانی اینترنتیfa.iwpco.ir/karun2 مراجعه کنند. 

گفتنی است طرح سد و نیروگاه کارون2 ، واقع در استان خوزستان، شهرستان ایذه و مشتمل بر یک سد بتنی دوقوسی به ارتفاع 130 متر، یک نیروگاه اصلی به ظرفیت نصب 648 مگاوات و یک نیروگاه کوچک زیست محیطی با ظرفیت نصب 21 مگاوات است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت نیرو

وزارت نیرو عهده‌دار مدیریت عرضه و تقاضای آب، برق، انرژی، خدمات آب و فاضلاب و همچنین ارتقای سطح آموزش، پژوهش و فناوری و بسترسازی توسعه بازار کالا و خدمات صنعت آب و برق می‌باشد و نقش محوری خود را به نحو مؤثر در صیانت از منابع ملی، حفظ محیط‌زیست، ارتقای بهداشت عمومی، رفاه اجتماعی و خود اتکایی برای توسعه پایدار کشور ایفاء می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نفت، انرژی و صنایع وابسته