کد: 13960316251116844

بک‌لینک دائمی و تاثیر آن در سئو

کد: 13960316251116844

https://goo.gl/dU4Thl

، تهران , (اخبار رسمی): بک‌لینک دائمی یکی از روش‌های دریافت بک است که می‌تواند به صورت پایدار به جایگاه سایت کمک کند و تاثیر بسزایی در سئو داشته باشد.

بک لینک دائمی - روش دریافت این نوع از لینک و تاثیر آن در سئو

بک‌لینک دائمی را می توان در دنیای بازاریابی اینترنتی یک تکنیک موثر و عالی دانست که دست یافتن به آن سخت نیست. بک لینک‌های دائمی می‌تواند باعث ورودی‌های مشخص به سایت شما شوند.

بک لینک دائمی را می‌توان امروزه در دنیای بازاریابی اینترنتی نیز یک تکنیک موثر و عالی دانست که دست‌یافتن به آن سخت نیست. بک‌لینکهای دائمی علاوه بر این‌که باعث ورودی‌های مشخص به سایت شما می‌شوند، می‌تواند در جذب کاربران جدید نیز موثر باشد.

روش‌های زیادی برای دریافت بک لینک دائمی وجود دارد ولی متاسفانه همه آن‌ها کارایی ندارند و گاهی باعث می‌شوند شما از طرف گوگل جریمه شوید. نخستین قدم برای این‌که بتوانید سایت خود را در گوگل بالا  بیاورید، استفاده از گوگل و تکنیک‌های خود آن است. برنامه بعدی نیز بک‌لینک‌ها هستند. در واقع استفاده از هرگونه بک‌لینک در صورتی که سئو سایت شما هنوز تکمیل نشده باشد، هیچ اثری ندارد و حتی می‌تواند در سرعت ایندکس‌شدن سایت شما اثر منفی بگذارد. برای مثال، بعضی از سایت‌ها زمانی که بلاگی را در سایت خود قرار می‌دهند، بعدا که در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند، برای این‌که هنوز سایت آن‌ها تکمیل نشده است، گوگل سریع محتوای شبکه را ایندکس می‌کند و مطلب سایت شما را کپی‌شده می‌داند.

روش‌های بک‌لینک دائمی علاوه بر افزایش رتبه سایت تضمینی برای شما به منزله ورود کاربران به سایت است.

روش های بک لینک دائمی
1. پست مهمان

اگر با سئو آشنایی داشته باشید می‌دانید پست مهمان چیست و چه ارزش بالایی دارد. پست مهمان به معنای تبادل لینک نیست. پست مهمان یعنی این‌که شما برای یک سایت دیگر که مرتبط با حوزه کاری شماست یا دارای اشتراکاتی نیز با هم هستید، مقاله‌ای بنویسید و به صورت رایگان در اختیار آن‌ها قرار دهید. بعد در انتها لینک سایت خود را به عنوان سایت مرجع قرار دهید. نوشتن یک پست مقاله‌ای وظیفه‌ای است که برای اکثر مدیران سایت‌ها هزینه‌بر است و اگر شما گه‌گاهی این کار را به صورت رایگان برای آن‌ها انجام دهید، می‌توان گفت یک بک‌‌لینک دائمی و با اعتبار را کسب کرده‌اید.

2. قرار دادن لینک سایت

قرار دادن لینک سایت روش‌های مختلفی دارد اما وجه اشتراک همه آن‌ها، لینک روی کلمه کلیدی صفحه ورود است. شما می‌توانید لینک سایت خود را در شبکه‌های اجتماعی، فروم‌ها و غیره قرار دهید، اما مهم‌ترین نکته ای که باید رعایت کنید این است که حتما عبارتی که لینک کردید تا کاربر برای خواندن ادامه مطلب وارد سایت شما شود، حتما همان کلیدی باشد که صفحه فرودتان است در غیر این‌صورت آن اثری را که به دنبالش بودید، کم‌تر می‌شود.

3. اینفوگرافیک‌ها

امروزه دیگر کم‌تر کسی از متن برای بیان‌کردن مطالب خود استفاده می‌کنند. بیش‌تر به جای آن از عکس استفاده می‌کنند. با آمدن شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام که ماهیت عکس دارند، اینفوگرافیک‌ها بیش‌تر از همه مورد توجه قرار می‌گیرند. با اینفوگرافیک می‌توان مطالب خیلی طولانی را در قالب عکس و به صورت خلاصه بیان کرد. اگر اینفوگرافیک شما به صورت حرفه‌ای طراحی شود، میزان اشتراک‌گذاری آن در شبکه‌های اجتماعی بالاست. مخصوصا این‌که یک موضوع عمومی مانند روش‌های محافظت در برابر سرماخوردگی را بیان کنیم. البته شاید اینفوگرافیک به اشتراک‌گذاری‌شده لینک نشود ولی کافی است که لینک سایت خود را روی آن بنویسید و یک نوع بک‌لینک دائمی برای سایت شما می‌شود.

4. محتوای مناسب

محتوا پادشاه است. شعاری است که امروزه دیگر کم‌تر کسی است که ارزش آن را نداند. نوشتن محتوای باکیفیت هرچند کوتاه، خیلی بهتر از مطلب بلندی است که از نظر محتوا هیچ‌گونه ارزشی ندارد. کاربران امروزه به دنبال مطالبی هستند که نیازهای آن را رفع کند و خیلی حوصله خواندن مطالب بلند را ندارند ولی اگر مطلبی را مفید ببینند، آن را برای دوستان خود در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند و این باعث دریافت بک‌لینک دائمی به سایت شما می‌شود.

5. انجام مصاحبه

انجام مصاحبه هم یکی از عوامل دریافت بک‌لینک دائمی است ولی بستگی به ماهیت سایت شما دارد. در همه سایت‌ها این مسئله امکان‌پذیر نیست ولی جالب است بدانید که میزان اشتراک‌گذاری مصاحبه‌های انجام‌شده با افراد معروف یا شخصی که بتواند محتوای شما را پوشش دهد، به مراتب بالاتر از یک مطلب است.

6. لینک‌های داخلی

لینک‌های داخلی شاید در نگاه اول به عنوان بک لینک دائمی دیده نشوند اما جالب است بدانید، ایجاد لینک بین صفحات داخلی سایت از طریق کلمات کلیدی همان صفحه می‌تواند همانند یک بک‌لینک دائمی رفتار کند و رتبه سایت شما را البته نه با سرعت زیاد، افزایش دهد. یک مزیت دیگر لینک‌های داخلی این است که کاربر را به صفحات مرتبط هدایت می‌کند که این می‌تواند باعث ماندن بیش‌تر آن‌ها در سایت شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سئوکار

سئوکار در ابتدا فعالیت خود را از یک پروژه تحقیقاتی در گروه کامپیوتر، دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه علوم و تحقیقات تهران با همکاری جمعی از اساتید مجرب و دانشجویان کارشناسی ارشد نرم افزار، شروع نمود. سئوکار در حال حاضر برترین شرکت ایران در زمینه سئو سایت می باشد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.