اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960405252925039

کمپین تبلیغاتی چیست؟

کد: 13960405252925039

https://goo.gl/z9LRXV

، تهران , (اخبار رسمی): واژه کمپین به معنای یک سری از فعالیت‌های نظامی است که برای رسیدن به هدف خاصی، در محدوده خاصی یا با بکارگیری نوع خاصی از جنگیدن است. این مفهوم در بازاریابی به صورت یک سری از فعالیت‌ها در بازار برای معرفی یا شناساندن بهتر یک محصول یا خدمت، تعبیر می‌شود.

کمپین تبلیغاتی چیست؟

هیچ کمپینی را نباید بدون تست، اجرا کرد. قبل از هر کمپین تبلیغاتی باید بودجه‌ای را صرف تست کمپین کرد.

به گزارش روابط عمومی صباسل، کمپین‌های تبلیغاتی می‌توانند هدف‌های متنوعی داشته باشند. این اهداف می تواد شامل ساخت یک تصویر مناسب از برند، معرفی کردن یک محصول جدید، افزایش فروش یک محصول حاضر در بازار یا حتی کم کردن اثر منفی اخبار باشند. هدف یک کمپین تبلیغاتی عموماً چگونگی اجرای آن و رسانه‌های مورد استفاده در آن را مشخص می‌کند.
یک مساله مهم در بازاریابی دسترسی به مشتری است. راه‌های زیادی برای دسترسی به مشتری وجود دارد، از یک کارت پستال ساده گرفته تا فعالیت‌های سازمان‌دهی شده در شبکه‌های اجتماعی. شرکت‌های کوچک از طریق ایمیل می‌توانند این ارتباط را برقرار کنند و شرکت‌های بزرگ با تبلیغات آژانس‌های تبلیغاتی به این ارتباط می‌رسند.


اولین گام یک کمپین تبلیغاتی هدف گذاری است. باید در یک کمپین تبلیغاتی مشخص فاکتورهای کلیدی عملکردی مشخص شوند و چگونگی اندازه‌گیری این فاکتورها مشخص شود. یک کمپین تبلیغاتی موفق از اصلاح کمپین‌های گذشته ساخته می‌شود. پس لازم است قبل از هر کمپین تبلیغات، کمپین‌های قبلی بررسی شوند تا خطاهای آنها شناسایی شده تا در کمپین‌های بعدی از آنها جلوگیری شود. کمپین‌ها عمدتاً برای ارتباط با مشتری‌ها استفاده می‌شوند. پس باید زبان ارتباط با مشتری‌ها را فرا گرفت. برنامه‌ریزی برای کمپین‌های تبلیغاتی نباید باعث شوند که از افرادی که قرار است به آنها دسترسی پیدا کنیم غافل شویم.

و یک مسئله اساسی؛ هیچ کمپینی را نباید بدون تست، اجرا کنید. قبل از هر کمپین تبلیغاتی باید بودجه‌ای را صرف تست کمپین کرد. در این تست نقاط قوت و ضعف کمپین مشخص می‌شود و باعث می‌شود که در نهایت اجرای کمپین بهره‌ورتر باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صباسل

صباسل استارتاپی است که در سال 1392 و با هدف ارائه خدمات رسانه دیجیتال، توسط بعضی چهره‌های شناخته شده صنعت ارتباطات کشور تأسیس شد. چهار حوزه اصلی فعالیت صباسل عبارتند از: - سرویس‌های ارزش افزوده موبایل - پخش ویدئو بر روی تلفن همراه - صباد؛ سامانه تبلیغات تلفن همراه - انتشار و بومی سازی محتوای تلفن همراه

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]