اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960410253166844

شش راه ایجاد نام تجاری اصیل

کد: 13960410253166844

https://goo.gl/5KqJdJ

، تهران , (اخبار رسمی): ایجاد نام تجاری قدرتمند می تواند در کسب و کار شما تاثیر بسزایی داشته باشد.شش مرحله در ایجاد نام تجاری در این مقاله معرفی شده است.

ایجاد نام تجاری - شش راه برای ایجاد نام تجاری اصیل

یکی از موارد مهم در ایجاد نام تجاری که باید به آن خیلی دقت و وسواس به خرج داد، اصالت است. این اصالت که به برند شما هویت می‌دهد و می‌تواند جهت درست تبلیغات را تعیین کند.

به گزارش سایت سئوکار ، شش راه برای ایجاد نام تجاری اصیل در این مقاله معرفی می شود.

یکی از موارد مهم در ایجاد نام تجاری که باید به آن خیلی دقت و وسواس به خرج داد، اصالت است. این اصالت که به برند شما هویت می‌دهد و می‌تواند جهت درست تبلیغات را تعیین کند. اصالت در برندینگ اگر به درستی معرفی شود، خود می‌تواند حامل پیام کیفیت و شعار شما باشد. در برندینگ، این اصالت است که مسیر ایجاد نام تجاری شما را تعیین می‌کند و خیلی سریع‌تر از آنچه که فکرش را بکنید، شما را تا بالای تصور ذهنی‌تان می‌برد یا می‌تواند باعث سقوط یک‌باره شما شود.

اما فقط اصالت نیست که می‌تواند ضامن موفقیت برندینگ شما شود. البته اصالت مسئله‌ای نیست که به خودی خود به وجود بیاید، بلکه باید از قبل مقدماتی را برای آن آماده کنید. شفافیت در عملیات، وضوح‌ دیدگاه و ایجاد راه‌کارهایی برای نفوذ برند در قلب مشتریان از مواردی هستند به شما در تعیین اصالت و ایجاد نام تجاری سازمان‌تان کمک بسیاری می‌کند.

همیشه تلاش افراد این است که بتوانند علاوه بر ایجاد نام تجاری و در واقع یک اصالت واقعی، آن‌ها را نیز حفظ کنند. حفظ‌کردن اصالت و در واقع محبوبیتی که بین مردم توانسته‌اید به دست بیاورید، مهم‌تر از به دست آوردن آن است. گاهی یک اشتباه هر چند کوچک، می‌تواند شما را تا مرز سقوط محبوبیت نام تجاری‌تان ببرد؛ اشتباهاتی مانند رفتار نادرست فروشنده، ارسال نادرست محصولات و غیره. این مسئله در بحث سئو از همه چیز مهم‌تر است و برای همین است که امروزه، مقالات متعددی توسط متخصصان این حوزه در دسته‌های مختلفی که از چگونگی تشکیل هویت و اصالت تا حفظ و گسترش آن در فضای مجازی، نوشته شده است.

در ادامه این مقاله قصد داریم 6 راه برای ایجاد یک نام تجاری اصیل یا بهتر بگوییم شش روشی که به شما در ایجاد نام تجاری قوی و بااصالت در آینده کاری خود کمک می کند،بیان کنیم. این نکات شاید در نگاه اول کامل نباشند، اما پایه تشکیل‌دهنده برندسازی قدرتمندی هستند که باید کاملا با برنامه‌ریزی پیش برد.

 

شش مرحله در ایجاد نام تجاری

1. بازی را با قواعد خود ایجاد کنید

هرکسی برای برند خود قوانین خاصی دارد. در واقع برای خود یک نوع بازی اختصاصی ایجاد کرده است که بتواند خود را براساس آن، بین بقیه رقبا پیش بیاندازد. این بازی که به اصطلاح همان استراتژی کسب وکار هم می گویند، کاملا اختصاصی هرسازمان است و اگر می خواهید در این زمینه موفق باشید، باید از تکنیک ها، روش ها و ابزارهای جدید در این زمینه استفاده کنید. افراد همیشه جذب کسب وکاری می شوند که از تکنیک های جدید در سازمان خود استفاده می کنند و بیش تر با روحیات آن ها سازگار است.

 

2. «یکی از ما باشید»

مردم می‌خواهند که جزو برندی باشند و با آن رشد کنند. ما اغلب از کلمه قبیله برای این امر استفاده می‌کنیم. شاید در زبان فارسی این کلمه خیلی جالب به نظر نرسد و متخصصان هرکدام نیز برای آن اصطلاحی خاصی به کار ببرند. اما هر کسب وکار برای خود حوزه‌ای تشکیل می‌دهد که در واقع همان قبیله اوست و علاقه دارد که مشتریان همه وارد قبیله او شوند. ارائه محصولات و خدمات باکیفیت، مشتری‌مداری و رفتار مناسب با آن‌ها به گونه‌ای که رفتار رقبای شما، به نوعی توهین به مشتری تلقی شود ( البته از دید مشتریان) و ایجاد استراتژی خاص نیز می‌تواند باعث جذب مشتریان به سمت قبلیه شما شود.

 

3. استفاده ازتکنیک اهرم

شما امتیاز به مشتری خود می‌دهید که هم او سود ببرد هم شما. پس خیلی مهم است که تعادلی در این خصوص ایجاد کنید. متاسفانه بعضی از فروشگاه‌ها، مزیت‌ها را بیش از قابلیت‌های خود ایجاد می‌کنند که این امر می‌تواند باعث کاهش خدمات و نارضایتی مشتری شود.

 

4. همه چیز را از صفر در نظر بگیرید

اینکه بخواهید بازی و قاعده خاص خود را ایجاد کنید تا بتوانید برندسازی و نتیجه اصالت نام تجاری خود را به درستی ایجاد کنید، نیازمند پیش‌مقدماتی است که باید رعایت کنید. این پیش‌مقدمات شناخت مشتری و درک نیازهای آن و پیدا کردن روش‌هایی برای رفع‌شان است.

 

5. یک هنرمند انسانی باشید

مردم دوست دارند با برندی ارتباط برقرار کنند که به آن‌ها همانند یک ابزار نگاه نکند، بلکه آن‌ها را مانند دوستی بداند که بخواهد مشکلات‌شان را حل کند. کاربران وقتی نیازی دارند، وارد سایت شما می‌شوند تا بتوانند راه چاره‌ای برای آن پیدا کنند. این راه چاره می‌تواند کالا، خدمات یا هرچیز دیگری شبیه به آن باشد. اگر آن‌ها حس کنند که شما قصد دارید به آن‌ها خدمات یا محصولات خود را به زور غالب کنید، نه تنها خرید نخواهند کرد بلکه می‌توانند باعث کاهش مشتریان و خراب‌شدن وجهه شما در دنیای مجازی شوند. چون همان‌طور که بارها بیان شده است، یک مشتری ناراضی می‌تواند تا 6000 نفر را ناراضی کند، پس هنرمندانه رفتار کنید.

 

6. یک ارتش ایجاد کنید

یک رهبر کسب وکار باید قادر باشد تا بتواند منابع و روش‌های پیشرفت خود را به درستی و در مستقیم اصلی هدایت و کنترل کند. این‌کار مانند یک فرمانده ارتش در زمان جنگ است که باید نیروهای خود را به گونه‌ای بچیند تا بتواند بهترین نتیجه را از جنگ بگیرد و در نهایت دشمن خود را شکست دهد. این کار نیازمند تجربه و مهارت بالاست. پس اگر کامل به این زمینه مسلط نیستید، بهتر است که حتما از یک متخصص مشورت بگیرید.

منبع:http://seokar.com/news/brand-creation

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سئوکار

سئوکار در ابتدا فعالیت خود را از یک پروژه تحقیقاتی در گروه کامپیوتر، دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه علوم و تحقیقات تهران با همکاری جمعی از اساتید مجرب و دانشجویان کارشناسی ارشد نرم افزار، شروع نمود. سئوکار در حال حاضر برترین شرکت ایران در زمینه سئو سایت می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]