اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961010274148099

خرید آنلاین انواع پنل های سنگ مصنوعی در سایت یک دو سه سازه

دکوراسیونی لوکس با سنگ مصنوعی

کد: 13961010274148099

https://goo.gl/aixV4G

، تهران , (اخبار رسمی): سنگ‌های مصنوعی نوعی از سنگ‌های تزیینی و دکوراتیو هستند که از ترکیب مجدد سنگ‌های طبیعی با مواد افزودنی دیگر به دست می‌آیند. پنل‌های سنگ مصنوعی ارائه شده در سایت یک دو سه سازه دارای ابعاد ۲۴۴×۱۲۲ سانتی متر (۳ متر مربع) و ضخامت ۸ میلی متر هستند.

از ویژگی های بارز این سنگ که آن را به محصولی محبوب در میان معماران بدل کرده است، قابلیت عبور نور از سطح آن می باشد که سبب خلق آثاری بی نظیر توسط این پنل ها می‌شود

سنگ‌های مصنوعی  از ترکیب مجدد سنگ‌های طبیعی به وجود می‌آیند. این پنل‌ها وزن کمتری داشته و در نتیجه نصب آن‌ها سریع‌تر انجام می‌‌شود. این مدل از پنل سنگ مصنوعی از نظر فیزیکی مانند سنگ‌های کورین بوده و علاوه بر آن دارای ویژگی‌هایی دیگر نظیر قابلیت خم شدن نیز است. داشتن ویژگی‌های فیزیکی همانند کورین سبب می‌شود که فرآیند نصب آن بسیار ساده شود. وزن هر کدام از این پنل‌ها ۱۵۰ کیلوگرم است. از ویژگی‌های بارز این سنگ که آن را به محصولی محبوب در میان معماران بدل کرده است، قابلیت عبور نور از سطح آن است که سبب خلق آثاری بی نظیر توسط این پنل‌ها می‌شود. توجه به این نکته ضروری است که در صورت استفاده از منبع نور در پشت پنل، توصیه می‌شود به منظور زیبایی هر چه بیشتر فاصله حداقل ۱۲ سانتی متری از منبع نور رعایت شود.

شکل اولیه سنگ مصنوعی اولین بار توسط “Frederick Ransome” مخترع و صنعت‌گر بریتانیایی در اوایل قرن هجدهم ساخته شد. فناوری تولید سنگ‌های مصنوعی به شیوه نوین، از سال ۱۹۶۰ در ایتالیا پدید آمد و در همان دهه اولین کارخانه تولید پنل سنگ مصنوعی در این کشور شروع به فعالیت کرد. ایده پدید آمدن سنگ‌های مصنوعی از آنجا شکل گرفت که طراحان و معماران به منظور هرچه زیباتر و چشم‌‌نوازتر کردن فضاها (اعم از فضاهای درونی و بیرونی ساختمان‌ها، کف ‌پوش‌ها و محوطه ‌سازی‌ها) نیاز به سنگ‌های با فاکتورهای اختصاصی مورد نظر خویش را احساس کردند. علاوه براین پیشرفت صنعت ساختمان و ظهور سلیقه‌‌های مختلف این نیاز حی می‌شد که سنگ‌های دارای طرح‌های بسیار متنوع با فاکتورهای فیزیکی و مکانیکی بالا و قیمت مناسب در دسترس قرار گیرد.

اگرچه مواد اولیه تولید سنگ‌های مصنوعی از اجزاء سنگ‌های طبیعی تهیه می‌شود؛ ولی امکان تعیین رنگ و طرح مورد نظر با افزودن رنگدانه‌‌ها و به کار بردن جنس‌های مختلف در سنگ‌های مصنوعی وجود دارد. همچنین امکان به کارگیری اجزاء مختلف از جمله قطعات فلزی، دانه‌های فسیلی، قطعات سنگ‌های قیمتی در ساختار سنگ مصنوعی سبب هر چه زیباتر شدن و منحصر به فردتر شدن طرح‌‌ها و مدل‌‌های سنگ‌های مصنوعی می‌شود.

پنل‌های سنگ مصنوعی ارائه شده در سایت یک دو سه سازه دارای ابعاد ۲۴۴×۱۲۲ سانتی متر (۳ متر مربع) و ضخامت ۸ میلی متر هستند. شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. لطفا در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و هرگونه مشاوره، در ساعات اداری با یک دو سه سازه (داخلی فروش)  تماس حاصل کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آراد سازه گستر آپادانا

این سایت نه تنها به معرفی و تامین آخرین تکنولوژی های روز مرتبط با صنعت معماری و ساختمان کمک می کند بلکه می تواند به عنوان مرجعی غنی برای دانشجویان و علاقه مندان به مهندسی عمران و معماری مورد استفاده قرارگیرد. در یک دو سه سازه سعی کردیم تا تجربه، تخصص و آگاهی را در ساختار یک سایت، گرد هم آورده و از معتبرترین شرکت های صنعت ساختمان و معماری ایران برای تامین ملزومات این صنعت استفاده نماییم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

مسکن و ساختمان | دکوراسیون و منزل