اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961019275488096

برای کلید گاوصندوق از چه قفلی استفاده کنیم؟

بهترین و بدترین نوع قفل برای گاوصندوق را بشناسید

کد: 13961019275488096

https://goo.gl/YzUtQL

، تهران , (اخبار رسمی): در ایران به طور کلی دو نوع قفل برای گاوصندوق استفاده می‌شود که انتخاب بین بهترین و بدترین است و شما انتخابی برای محصولات صرفا خوب و خوب‌تر ندارید.

بهترین و بدترین نوع قفل برای گاوصندوق را یشناسیم.
یک نمونه روکش قفل لاکی

نحوه تولید را خریدار معین می‌کند و اگر خریدار بداند چه چیزی به سود وی است از فروشنده همان را طلب می‌کند

در ایران به طور کلی دو نوع روکش قفل برای گاوصندوق استفاده می‌شود، پس تولید کننده می‌تواند برای قفل گاوصندوق از یکی از آنها استفاده کند.  قفلی بگذارد که دو نوع روکش بخورد و در این انتخاب بین دو نمونه‌ی خوب و خوب‌تر نیست؛ بلکه انتخاب بین بهترین و بدترین نوع قفل است.

قفل با درپوش فولادی:

این درپوش بهترین درپوشی است که دنیا به خود دیده است و بالاترین کیفیت را دارد، جنس این درپوش تماما فولاد و در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف یافت می‌شود و خرابی آن تقریبا صفر است. این نوع قفل بسیار مرغوب و مطلوب است و تنها راه خراب کردن آن تخریب درب گاوصندوق است. از این قفل هم در کشور ایران و هم در کشورهای خارجی استفاده می‌شود ودر حال حاضر رقیب قدرتمندتری ندارد.

قفل با درپوش لاکی:

این درپوش در نقطه‌ی مقابل قفل با درپوش فولادی قرار دارد و بدترین نوع قفلی است که جهان به خود دیده است. این درپوش بسیار سست و بی کیفیت است و با ساختار گاوصندوق اصلا سازگاری ندارد؛ زیرا گاوصندوق یک کالای سرمایه‌ای است و باید سال‌ها از آن استفاده کرد. این قفل‌ها کیفیت چندانی ندارند و بعد از مدت زمان محدودی خراب می‌شوند.

نکته قابل توجه در این امر این است که درپوش‌های فولادی از طرف تولید کننده دارای ضمانت هستند؛ ولی قفل‌های لاکی ضمانت نامه ندارند و در این میان تولید کنندگان می‌توانند گاوصندوق را به سه شکل تولید کنند؛

1.فقط با درپوش قفل فولادی

2.فقط با درپوش قفل لاکی

3.هم استفاده از درپوش لاکی و هم فولادی

ابن بر عهده شما است که کدام را انتخاب کنید؛ اما اگر احیانا قبلا گاوصندوق با درپوش قفل لاکی انتخاب کرده‌اید و اکنون با خواندن این مقاله احساس نا‌امنی می‌کنید می‌توانید با فروشندگان گاوصندوق تماس بگیرید و درخواست این خدمات را داشته باشید تا مسئول فنی مورد قبول تولیدکنندگان و فروشندگان آمده شوند و ایمنی گاوصندوق شما را ارتقا دهند. این ارتقا می‌تواند شامل  تعویض درپوش شود. همچنین می‌توانید خود قفل که در مقالات آتی در مورد آن صحبت خواهد شد را با نصب رمز مکانیکی یا دیجیتالی ارتقا دهید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گاوصندوق آرکا

صندوق نسوز آرکا تولید کننده انواع گاوصندوق نسوز و ضد سرقت مناسب برای منازل،فروشگاه ها ،ادارات،موسسات مالی و بانک ها،درب خزانه و اجرای خزانه.دارنده گواهینامه مدیریت کیفیت و ایزو 9001-2000. با بیش از دو دهه تجربه و سی شعبه در سراسر کشور اولین ارایه دهنده سیستم هوشیار در گاوصندوق اولین تنهاترین ارایه دهنده بیمه سرقت و آتشسوزی به همراه گاوصندوق

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی