اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961027277046858

با هدف دسترسی آسان و گسترده به محصولات حجاب فاطمی

حجاب فاطمی به دیجی کالا و بامیلو پیوست

کد: 13961027277046858

https://goo.gl/pXAfgg

، مشهد , (اخبار رسمی): با هدف دسترسی آسان و جامع برای تمام بانوان ایران و همکاری با استارت‌آپ‌های بزرگ کشور و قیمت‌گذاری متفاوت، همکاری حجاب فاطمی با سایت‌های فروشگاهی مطرح و قدرتمند دیجی کالا و بامیلو به آدرس www.digikala.com & www.bamilo.com در نیمه دوم دی‌ماه سال 96 آغاز شد.

حجاب فاطمی به  دیجی کالا و بامیلو پیوست
همکاری حجاب فاطمی با استارت آپ های دیجی کالا و بامیلو

خریدی آسان، امن و ارزان از محصولات حجاب فاطمی دستاورد همکاری متقابل با دیجی کالا و بامیلو خواهد بود که قطعا بازی برد-بردی را رقم خواهد زد که برنده‌ی حقیقی بانوان عزیز و محجبه ایران اسلامی خواهند بود

به گفته حمید رضا نبی خواه، مدیر گروه فرهنگی تولیدی حجاب فاطمی همکاری با وب سایت‌های دیجی کالا (www.digikala.com) و بامیلو (www.bamilo ) که دو سایت بزرگ ارائه محصولات به صورت آنلاین هستند و ارائه‌ی متنوع ترین محصولات حجاب فاطمی در این دو سایت دسترسی آسان، اطمینان در خرید آنلاین و اصالت کالا را برای بانوان سراسر میهن عزیزمان فراهم می‌کند.

نبی خواه در این خصوص افزود: استارت آپ دیجی کالا و بامیلو در زمینه‌ی تنوع کالائی در سبد‌های خرید، تضمین بهترین قیمت، خدمات پس از فروش و مشتری مداری و همچنین برگزاری فروش‌های مناسبتی در بین سایت‌های فروش آنلاین محصولات مد و پوشاک بدون شک اولین هستند و این همکاری ایجاد شده قطعا بستری مناسب برای گسترش فرهنگ حجاب و عفاف خواهد شد.

وی در زمینه‌ی امکانات و خدمات این سایت‌ها و تمایز آنها نیز افزود: خریدی سهل و آسان، امنیت در پرداخت، ارسال سریع و به موقع، قیمت منصفانه، اصالت کالا و طرح‌های فروش ویژه دستاورد این همکاری متقابل خواهد بود که قطعا بازی برد، بردی را رقم خواهد زد که برنده‌ی حقیقی بانوان عزیز و محجبه ایران اسلامی خواهند بود.

گفتنی است دیجی کالا و بامیلو، به مناسبت رو نمائی از محصولات برند حجاب فاطمی، اقدام به برگزاری یک فستیوال فروش ویژه کرده‌اند و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید می‌توانند از تاریخ آغاز همکاری تا پایان اسفند ماه 1396 به سایت دیجی کالا و بامیلو  مراجعه کنند و تجربه یک خرید متفاوت ارزان و بیادماندنی را تجربه کنند.

حمید رضا نبی خواه در پایان گفت: به زودی برنامه‌ی گستردهای برای حضور در بازار آنلاین سایر کشور‌های اسلامی و گسترش برند حجاب فاطمی در عرصه بین المللی را در دستور کار واحد بازاریابی و فروش حجاب فاطمی خواهیم گذاشت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

حجاب فاطمی

گروه فرهنگی تولیدی حجاب فاطمی اولین برند ثبت شده حجاب در ایران می باشد که با بیش از 30 سال سابقه فعالیت در زمینه فرهنگ سازی حجاب و عفاف و همچنین تولید و توزیع محصولات ویژه حجاب به بانوان محجبه ایران اسلامی خدمات رسانی میکند. اینک به لطف باریتعالی حجاب فاطمی با 8 شعبه در شهر مقدس مشهد و بیش از 20 مرکز فروش محصولات در شهرهای مختلف و همچنین فروش آنلاین محصولات از طریق www.hejabfatemi.ir درکنار شماست

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]