کد: 13961118281048036

چرا برای تبلیغات در اینستاگرام از خودش کمک نمی‌گیرید؟

اینستاگرام اسپانسر یکی از مطمئن ترین روش‌های تبلیغات در اینستاگرام

کد: 13961118281048036

https://goo.gl/kSS8wr

، تهران ، (اخبار رسمی): یکی از بهترین روش‌های تبلیغات در اینستاگرام معامله تبلیغاتی با کمپانی مادر این شبکه اجتماعی یعنی فیسبوک است. اینستاگرام نام این روش تبلیعاتی را اینستاگرام اسپانسر گذاشته است. اینستاگرام اسپانسر روشی شفاف و کم ریسک برای دیده شدن محتوای تبلیغی شما در شیکه اجتماعی اینستاگرام است.

اینستاگرام اسپانسر یکی از مطمئن ترین روش‌های تبلیغات در اینستاگرام
نمونه ای از پروموت پست اینستاگرام به روش اسپانسر اینستاگرام توسط ادسنسور

در اسپانسر اینستاگرام، تمام تلاش‌ها برای نمایش پست به مخاطب هدف معطوف شده است. یعنی نرخ نمایش شما بالا خواهد رفت. مخاطبین هدف خارج از دایره فالوئرهای پیج منتشر کننده پست محتوای پست شما را می‌بینند

در حالی که شبکه‌های اجتماعی در دنیا نقش زیادی در جهت دهی به افکار عمومی پیدا کرده‌اند. کسب و کارهای ایرانی هم در تلاش هستند تا با استفاده از ظرفیت‌های تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی صدای خود را به گوش مخاطبان برسانند. البته کسب و کارهای ایرانی خوب می‌دانند که از بین همه شبکه‌های اجتماعی فعال دنیا، تبلیغات در اینستاگرام و تلگرام نفوذ بیشتری در بین ایرانی‌ها دارد.

سهم بزرگی از فعالیت در شبکه‌های اجتماعی برای ایرانیانیان، به دو شبکه اجتماعی اینستاگرام و تلگرام معطوف شده است. این تمرکز باعث شده علاوه بر فرصت‌های بالقوه زیاد برای تبلیعات در اینستاگرام و تلگرام، بازار سودجویی و رؤیا بافی هم داغ باشد.

کسب و کارهای ایرانی در حالی روش‌های مختلف تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی را امتحان می‌کنند که حساب درستی از نتیجه آن‌ها در دست ندارند! از طرفی هزینه‌ی برخی روش‌های تبلیغاتی به‌قدری بالا رفته که عملاً امکان راه اندازی کمپین های تبلیغاتی برای بسیاری از کسب و کارها از بین رفته است. در چنین آشفته بازاری، نه می‌توان بستر شبکه‌های اجتماعی برای تبلیغات را نادیده گرفت، نه می‌توان به حرف مدعیان نوظهور گوش داد!

اینستاگرام اسپانسر چیست؟

کمپانی اینستاگرام به عنوان یکی از زیر مجموعه‌های موفق فیسبوک، می‌تواند برای دیده شدن پست‌های یک پیج به کمک صاحبان مشاغل بیاید. اینستاگرام این امکان را در اختیار کاربران خود قرار داده که با پرداخت هزینه تبلیغات، کمپین تبلیغات در اینستاگرام راه اندازی کنند و آمارهای دقیقی از نتایج کمپین خود را قسمت گزارش‌ها آن پست ببینند!

اینستاگرام اصطلاح اسپانسر را برای این روش تبلیغاتی انتخاب کرده است. شما با راه اندازی کمپین تبلیغاتی اسپانسر در اینستاگرام، در حقیقت با خود کمپانی مادر این شبکه اجتماعی وارد معامله تبلیغاتی می‌شوید.

چطور می‌توانیم به خود اینستاگرام سفارش تبلیغ بدهیم؟

حتماً تا کنون پایین پست‌های اینستاگرام خود با یک دکمه آبی رنگ به نام «Promote» مواجه شده‌اید. این دکمه در حقیقت ساده‌ترین راه برای درخواست تبلیغات در اینستاگرام است. البته به شرطی که قوانین فیسبوک و اینستاگرام به شما اجازه معامله تبلیغاتی را داده باشد! مشکل اصلی که باعث شده تا کسب و کارهای ایرانی از کارآمدترین روش‌های دیجیتال مارکتینگ باز بمانند. احتمالاً قبلاً هم تجربه تلخ عدم سرویس‌دهی به کاربران ایرانی را داشته‌اید. کمپانی‌های آمریکایی مثل گوگل، فیسبوک، آمازون و اینستاگرام هر گونه معامله مالی با اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی را مسدود کرده‌اند. چیزی که باعث شده کسب و کارهای ایرانی یا به روش‌های جایگزین رو بیاورند و یا برای دور زدن قوانین دست و پا گیر، هزینه‌های زیادی را متقبل شوند.

اگر چه ایجاد یک هویت جدید و اقدام از طریق آن بر روی کاغذ امکان‌پذیر است؛ اما در عمل هزینه و ریسک این‌گونه اقدام‌ها بسیار بالاست.

راهکار اجرای کمپین اینستاگرام اسپانسر برای کاربران ایرانی

علاوه بر روش‌هایی که ریسک مسدودسازی حساب بانکی و حساب اینستاگرام را به همراه دارد، کاربران ایرانی اینستاگرام می‌توانند از طریق ورود به پنل کاربری ادسنسور اقدام به ساخت کمپین های تبلیغات در اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی کنند.

ادسنسور اولین سرویس تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی است که توانسته با ترکیب راهکارهای تمام خودکار و مشاوره های موردی، کسب و کارهای ایرانی را در زمینه تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی یاری کند.

شما با ثبت‌نام در ناحیه کاربری سرویس‌های آنلاین ادسنسور به امکاناتی دست پیدا خواهید کرد که در آن می‌توانید به راحتی کمین های خود را برای تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی راه اندازی کنید. بعد از راه اندازی هر کمپین تبلیغاتی، گزارش‌های مفصل و دقیقی از نتایج هر کمیپن در اختیار شما خواهد بود تا بتوانید دستاوردهای خود را ارزیابی کنید.

ادسنسور امکان راه اندازی کمپین اینستاگرام اسپانسر را به پنل خود اضافه کرده است. این فسمت از پنل ادسنور به شما این امکان را می‌دهد تا به صورت اتوماتیک دسترسی های لازم را در اختیار حساب تجاری ادسنسور بدهید و اطلاعات لحظه‌ای را علاوه بر حساب اینستاگرام خود در پنل ادسنسور هم ببینید.

از مزایای این سیستم سادگی و شفافیت آن است. کاربران ایران برای راه اندازی اینستاگرام اسپانسر با مراحل ساده‌ای روبه‌رو هستند که در هر مرحله نیازهای سیستم توضیح داده شده است.

هزینه راه اندازی تبلیغات اسپانسر اینستاگرام برای هر پست قابل کنترل است و الزامی به پرداخت هزینه‌های زیاد نیست.

شما با پرداخت مبلغ حداقل ۶۶ هزار تومان می‌توانید یکی از پست‌های حساب خود را به دست اینستاگرام بسپارید و نتایج آن را به صورت لحظه‌ای در پیج اینستاگرام و همچنین پنل ادسنسور خود مشاهده کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ادسنسور

تبلیغات در تلگرام ، تبلیغات در اینستاگرام و اینفلوئنسرمارکتینگ در ایران مهم ترین کانال های بازاریابی شبکه های اجتماعی در ایران می باشند . ادسنسور تنها برند معتبری است که در ایران به طور موثر و معتبر اقدام به تبلیغات سیستماتیک در شبکه های اجتماعی می نماید.کاربر داشبورد پیشرفته ای دارد که گزارش کامل کمپین تبلیغاتی خود را خواهد دید. اجرای ۳۰۰۰ کمپین با ۵۰۰ برند و ۸۰۰۰ ناشر ، کارنامه ادسنسور است

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.