اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961121281418036

تبلیغات در تلگرام چگونه منجر به افزایش عضو می شود؟

کد: 13961121281418036

https://goo.gl/LVeWuA

، تهران , (اخبار رسمی): سعی کنید به جای آنکه صرفا متن تبلیغاتی آماده کنید به مخاطب خود در زمینه بهره‌مندی از خدمات بهتر راهنمایی‌هایی ارائه دهید. این کار اعتماد مخاطب به شما را بالا می‌برد.

تبلیغات در تلگرام چگونه منجر به افزایش عضو می شود؟
تبلیغات در تلگرام چگونه منجر به افزایش عضو می شود؟

تبلیغات در تلگرام روش‌های مختلفی دارد: تبلیغ در کانال‌های معروف تلگرام، تبلیغات بازدیدی در تلگرام، پکیج‌های تبلیغات در تلگرام، تبلیغات رایگان در تلگرام از جمله روش‌های تبلیغات در تلگرام است

تلگرام به عنوان یک پیام رسان نقش محبوب‌ترین شبکه اجتماعی ایرانی‌ها را بازی می‌کند. از همین رو، کسب و کارهای ایرانی سعی می‌کنند با تبلیغات در تلگرام از پتانسیل‌های موجود در این پیام رسان برای رونق کسب و کار خود استفاده کنند. اما در این بین سودجویی‌هایی هم صورت گرفته است. همین سودجویی‌ها باعث شده کسب و کارها برای تبلیغات در تلگرام دچار تردید و شک باشند. در این مطلب سعی می‌کنیم نکاتی را که برای یک کمپین موفق تبلیغات در تلگرام لازم است را گوشزد کنیم.

برای تبلیغات در تلگرام محتوای با کیفیت تهیه کنید

کاربران تلگرام عادت کرده‌اند تا در اوقات بیکاری و فراقت خود به کانال‌های این شبکه اجتماعی سر بزنند. تصور کنید که مخاطب شما در تاکسی با مترو تلگرام خود را باز می‌کند و با انبوهی از پست‌های جدید روبه‌رو می‌شود. کاربر تلگرام عادت کرده تا نگاهی گذرا به همه مطالب بیاندازد و در نهایت پست‌های کوتاه و جذاب را برای مشاهده انتخاب کند. متن‌های بلند فقط در صورتی خوانده می‌شوند که کانال منتشر کننده تخصصی باشد.

برای تهیه یک پست تبلیغاتی با کیفیت جهت تبلیغات در تلگرام باید مطلبی کوتاه و تاثیرگذار آماده کنید. سعی کنید به جای آنکه صرفا متن تبلیغاتی آماده کنید به مخاطب خود در زمینه بهره‌مندی از خدمات بهتر راهنمایی کنید. این کار اعتماد مخاطب به شما را بالا می‌برد. طول محتوای شما نباید زیاد باشد. کاربران تلگرام از روی متن‌های بلند به سرعت عبور می‌کنند. سعی کنید در دو تا سه جمله پیام خود را به مخاطب برسانید. جمله‌بندی شما باید نیاز کاربر را گوشزد و به آن راهکار حل مسئله ارائه دهد.

از عکس و ویدئو استفاده کنید

محتوای چند رسانه‌ای در تبلیغات تلگرام میزان بازخورد کاربر را به شدت به افزایش می‌دهند. کاربران ایرانی تلگرام نه وقت و حوصله خواندن مطالب طولانی را دارند و نه سرعت و هزینه‌های اینترنت به آنها اجازه دانلود ویدئوهای سنگین را می‌دهد. بهترین محتوا با یک عکس یا ویدئو شروع می‌شود.

آمارها نشان می‌دهد که ویدئوهایی که کمتر از ۳.۵ مگابایت باشند بیشترین بازدید را خواهند داشت و البته پست‌هایی که با عکس یا ویدئو شروع می‌شوند، بیشترین ارتباط را با مخاطب برقرار می‌کنند. اگر مطلب تخصصی و نسبتا بلندی برای ارائه به مخاطب تلگرام دارید تا آنجا که می‌توانید متن خود را کوتاه کنید. در صورتی که هنوز متن شما بلند است بهتر است تا خلاصه مطلب را در تلگرام و توضیحات مفصل بیشتر را در وبسایت خود قرار دهید . کاربران را قراردادن لینک به سمت وبسایت هدایت کنید. با این روش هم مخاطبان کم حوصله را راضی نگه داشته‌اید و هم حق مطلب را در وبسایت ادا کرده‌اید.

اگر کسب و کار شما وبسایت ندارد می‌توانید از سرویس‌های رایگانی مثل سایت ویرگول برای راه اندازی وبلاگ خود استفاده کنید. البته اگر این کار را کردید حتما برای تولید محتوای مداوم برنامه داشته باشید و انتشار پست‌های جدید را فراموش نکنید. در صورتی که منابع سازمان به شما اجازه می‌دهد از عکس‌های اینترنتی و ویدئوهای تکراری پرهیز کنید. حتی اگر امکان تولید عکس و ویدئو دسته اول را ندارید با استفاده از سایت‌هایی مثل freepik و البته ایجاد کمی‌ تغییرات در فتوشاپ یا ایلوستریتور عکس منحصر به فردی برای تبلیغ در تلگرام آماده کنید. برای ویدئو هم زیر نویس کردن محتواهای بین‌المللی در صورتی که نمونه فارسی و ترجمه شده آن وجود نداشته باشد، می‌تواند تاثیر محتوای دست اول را برای شما به ارمغان بیاورد.

مخاطب را به انجام کاری دعوت کنید

وقتی شما یک جمله خبری را می‌خوانید با رسیدن به پایان جمله از روی آن رد می‌شوید؛ اما اگر در پایان پست تبلیغاتی مخاطب خود را با یک جمله دستوری به انجام کاری هدایت کنید. مخاطب به طور ناخود آگاه به پیشنهاد آن جمله دستوری عمل می‌کند. اگر بخواهم مطلب را به شکل درست‌تری بیان کنم باید بگویم که احتمال عمل کردن مخاطب به پیشنهاد شما بالاتر می‌رود. در پایان محتوای متنی، لینک خرید محصول یا شماره تماس قرار دهید و قبل از آن با جمله ای شبیه به «با ما تماس بگیرید» مخاطب را به انجام کار دلخواه خود هدایت کنید.

در پایان پست آیدی کانال تلگرام خود را به همراه علامت @ قرار دهید

با انتشار یک پست تبلیغاتی در کانال‌های پرطرفدار تلگرام، بازدید قابل توجهی از پست شما خواهد شد؛ اما آیا قصد دارید برای هر پست هزینه تبلیغات بدهید؟ ما با هر بار تبلیغ سعی می‌کنیم مخاطبان جدیدی به دایره مخاطبان خود اضافه کنیم. شرط اول این است که کانال تلگرام داشته باشید و افراد مرتبط با برند خودتان را به اعضای این کانال تبدیل کنید.

در پایان هر پست آیدی کانال تلگرام خود را به همراه علامت «@» قرار دهید. با این کار مخاطبان در صورتی که دوست داشته باشند می‌تواند به راحتی کانال شما را پیدا کنند و در آن عضو شود و یا می‌توانید لینک جوین چت اختصاصی کانال خود را در پایین هر پست بگذارید . اینک لینک بدین صورت حاصل می‌شود که وارد تنظیمات کانال خود شده و لینک پابلیک خود را تبدیل به پریویت کرده ، لینک جدیدی به شما نمایش داده می‌شود که می‌توانید این لینک را با زدن بر روی آن کپی کنید سپس دوباره کانال خود را به حالت پابلیک در بیاورید. در این صورت شما دو لینک عضویت برای کانال خود دارید که در حالت دوم یا همان لینک اختصاصی کاربر در صورتی می‌تواند مطالب کانال تلگرام شما را مشاهده نماید که ابتدا عضو کانال شما شود!

تبلیغات در تلگرام با استفاده از لینک جوین جت اختصاصی بسیار کارامدتر می‌باشد

فرقی نمی‌کند که در حال ارسال پست‌های عادی کانال خود هستید یا قصد ارسال محتوای یک پست تبلیغاتی برای انتشار در یک کانال پر طرفدار را دارید. پست‌های معمولی کانال شما هم در صورت جذابیت و کیفیت در گروه‌ها و کانال‌های دیگر فوروارد می‌شوند و با قرار دادن آیدی، ارتباط شما با مخاطبان جدید برقرار می‌شود.

در جزئیات کمپین خود تغییر ایجاد و نتایج را تحلیل کنید

حتی اگر دانش کافی در زمینه دیجیتال مارکتینگ داشته باشید. تبلیغات آنلاین یک اصل همیشه پابرجا دارد و آن هم اینکه نتیجه کار خود را تحلیل و بهبود ببخشید. تبلیغ در کانال‌های معروف تلگرام، تبلیغات بازدیدی در تلگرام، پکیج‌های تبلیغات در تلگرام، تبلیغات رایگان در تلگرام از جمله روش‌های تبلیغات در تلگرام است. فارغ از اینکه کدام روش تبلیغات در تلگرام برای کمپین شما مفید باشد. لازم است تا با راه‌اندازی هر کمپین تبلیغاتی، متغیر‌های کمپین را تغییر دهید و چشم به اطلاعات آماری و تحلیلی بدوزید. متغیرهایی مثل محتوای پست، سکوی انتشار تبلیغ، زمان اجرا شدن کمپین تبلیغ از جمبه پارامترهایی هستند که شما می‌توانید با تغییر آنها، نتایج به دست آمده از کمپین تبلیغاتی خود را تحلیل کنید.

شما با راه اندازی کمپین تبلیغاتی در داشبورد ادسنسور اطلاعات آماری و تحلیلی دقیق و کاملی در اختیار خواهید داشت. که با استفاده از این اطلاعات آماری می‌توانید نگاه شفافی نسبت به بازده کمپین خود داشته باشید. در نهایت این خود شما هستید که با تحلیل اطلاعات و مشاوره با کارشناسان ادسنور در زمینه تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی به بهترین پارامترهای موجود دست پیدا می‌کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ادسنسور

AdSensor ® ادسنسور از۱۳۹۴ Social Media Agency شش تست آنلاین در زمینه اینفلوئنسر شدن و آزمون سلبریتی مشاوره برند تبلیغات کریپتو و NFT تبلیغات در شبکه های اجتماعی و اینفلوئنسر مارکتینگ انواع تست تبلیغات در تلگرام ، تبلیغات در اینستاگرام و اینفلوئنسرمارکتینگ در ایران مهم ترین کانال های بازاریابی شبکه های اجتماعی در ایران می باشند . ادسنسور تنها برند معتبری است که در ایران به طور موثر و معتبر اقدام به تبلیغات سیستماتیک در شبکه های اجتماعی می نماید.کاربر داشبورد پیشرفته ای دارد که گزارش کامل کمپین تبلیغاتی خود را خواهد دید. اجرای ۳۰۰۰ کمپین با ۵۰۰ برند و ۸۰۰۰ ناشر ، کارنامه ادسنسور است

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]