کد: 13970126291138217

4 دلیل چاپ بنر برای رشد سریع کسب‌و‌کار

کد: 13970126291138217

https://goo.gl/mnPocf

، تهران , (اخبار رسمی): همه افراد اهمیت چاپ را می‌دانند و می‌دانند که برای شناساندن کسب‌و‌کار کمک بزرگی می‌کند. کمک می‌کند پیام‌های خود را با مشتری‌ها (مخاطبان) در میان بگذارید. همچنین کسب‌و کار را با توجه به علاقه و خواست شخصی به تصویر می‌کشد.

4 دلیل چاپ بنر برای رشد سریع کسب و کار
4 دلیل چاپ بنر برای رشد سریع کسب‌و‌کار

این نوع تبلیغات یک پارچه سفید در اختیار فرد قرار می‌دهد و آن فرد با خلاقیت می‌تواند کاری انجام دهد که مردم آن بنر را دنبال کنند.

استفاده از پوسترها و بنرها در داخل فروشگاه‌ها و کسب وکارها اگرچه روشی استاندارد است ولی گاها چاپ بنر و نصب آن در محیط بیرون از کسب‌و‌کار بیشتر سر وصدا می‌کند. ممکن است هزینه و ترس از این که معروف نباشد فرد را از این کار منصرف کند، ولی بدانید که دنیای بیرون قدرت شناساندن کالا، خدمات و کسب‌و‌کار را دارد. با چاپ بنر، پوستر و آگهی نماهای کوچک می‌توان از این پتانسیل محیط بیرون استفاده کرد.

در این مقاله قصد داریم مهم‌ترین دلایل نصب بنر در محیط بیرون از کسب‌وکار و مزایای آن را در سال 2018 معرفی کنیم.

1 - با عموم مردم ارتباط برقرار می‌کنید و آن‌ها با شما تماس می‌گیرند

بنرهایی که چاپ می‌شوند معمولا در محل‌هایی مثل ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو، ایستگاه تاکسی و کنار بعضی ساختمان‌ها نصب می‌شوند. این نوع تبلیغات کسب‌و‌کار را به صورت جدی در معرض دید عموم قرار می‌دهد. اما این تنها مزیت آن نیست. چاپ بنر روی پارچه سفید به کسب‌و کار فرصت خلاق بودن را می‌دهد. چاپ خلاقانه نظر عموم مردم را جلب می‌کند. باعث می‌شود مردم درباره آن حرف بزنند؛ حتی کمک می‌کند احساس خوبی نسبت به کالا و کسب‌و‌کار داشته باشند.

گفتنی است استفاده از کیو آر کد (QR code) در طراحی بنر کمک می‌کند مردم علاقه‌مند به صورت فوری اطلاعات بیشتری را نسبت به کسب‌و‌کار مطالعه کنند.

2 - به دنیای بیرون بگویید که چه کاری انجام می‌دهید

معرفی خودتان به دنیا. این که شما چه کسی هستید و چه کاری انجام می‌دهید برخی اوقات ممکن است سخت باشد. دید مردم از بیرون خیلی بیشتر از دید آن‌ها از داخل به شما (کسب‌و‌کارتان) است. تعداد خیلی زیادی از مشتری‌های بالقوه در محیط بیرون هستند که دوست دارند خدمات و کالاهای شما را ببینند.

چگونه می‌توان این کار را انجام داد؟ خیلی ساده است؛ به یک مرکز چاپ بنر مراجعه کنید و ببینید که کدام فرمت موثر است. با چاپ بنر وینیل می‌توانید تمام اطلاعاتی که مشتری‌هایتان می‌خواهند را در اختیار آن‌ها بگذارید، حتی روشی موثر برای بیشتر جلوه دادن اطلاعات مهم مثل کالای جدید و آفر تخفیف است.

این کار مشتری را جلوی شما ترسیم می‌کند. قبل از این که آ‌ها وارد ملک شما بشوند، می‌توانید با آن‌ها صحبت کنید.

بنرها، پوسترها و آگهی نماها را مثل بازاریاب‌های بی‌صدا و در عین حال پرسروصدا تصور کنید. اجازه دهید این بازاریاب‌های بی صدا، حرف شما را به دنیای بیرون داد بزنند.

3 - آگهی‌نماها (نوعی بنر) خیلی روشن و شفاف پیام را می‌رسانند

اگر می‌خواهید به توده‌های مردم پیام خود را برسانید، یا می‌خواهید بنرهای شما بیشتر دیده شوند، چاپ بنر (آگهی‌نما) و نصب آن چیزی است که شما به دنبال آن می‌گردید. بیلبوردها یا آگهی‌نماها دقیقا زمانی جلوی چشم مردم ظاهر می‌شوند که هیچ چیزی غیر از آن‌ها در نما نیست و خیلی روی مردم تاثیر می‌گذارند. وقتی که در ترافیک هستید، وقتی که بیرون از مرکز خرید هستید یا در خیابان منتظر دوستتان ایستاده‌اید و خیلی از حالت‌های دیگر، ممکن است توجه شما را جلب کنند.

طراحی یک آگهی‌نما به صورت خلاقانه اگر خوب طراحی شده باشد، بی‌نظیر عمل می‌کند و یکی از شکل‌های قدرتمند تبلیغات است.

4 - نکته‌ی کلیدی تداوم در تبلیغات است

تبلیغات عالی ما را شکار می‌کند. به روز بودن و زنده بودن خیلی عالی است، به همین سبب مشتری‌ها باید شما را در دستان خود احساس کنند. اگر می‌خواهید در مورد کسب‌و‌کارتان صحبت کنند، باید همه این کارها را به شیوه جذابی انجام دهید. چاپ بنر و نصب آن در محیط بیرون علاوه بر این که همیشه در جلوی چشم مردم حضور دارد و بیشتر دیده می‌شود، در خاطرها هم بیشتر می‌ماند.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چاپ انواع بنرها می‌توانند با خانه طراحان سام در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

خانه طراحان سام

خانه طراحان سام با مهجرترین دستگاه های چاپ دیجیتال و چاپ بنر در کشور آماده ارائه خدمات رسانی در زمینه چاپ دیجیتال استیکر,چاپ روی شیشه,چاپ دیجیتال کارت ویزیت,چاپ دیجیتال روی پارچه,چاپ دیجیتال تراکت,چاپ بنر,چاپ کاتالوگ,برش لیزر,چاپ دیجیتال کاغذ دیواری و سازه های نمایشگاهی می باشد. راه های ارتباطی با خانه طراحان سام : Telegram : http://telegram.me/samdhprintt تلفن تماس : 02187700017

منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.