اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970127291288099

خرید اینترنتی محصولات ساختمانی

«یک دو سه سازه» آسان ترین روش برای خرید محصولات ساختمان و معماری

کد: 13970127291288099

https://goo.gl/iDi3g4

، تهران , (اخبار رسمی): وب‌سایت «یک دو سه سازه» این امکان را برای کاربران فراهم کرده تا در کمترین زمان و با صرف کمترین هزینه، به با کیفیت‌ترین و معتبرترین برندهای ساختمانی دسترسی داشته باشند و محصول مورد نظر خود را در سریع‌ترین زمان ممکن در سراسر ایران دریافت کنند.

«یک دو سه سازه» آسان ترین روش برای خرید محصولات ساختمان و معماری
«یک دو سه سازه» آسان ترین روش برای خرید محصولات ساختمان و معماری
«یک دو سه سازه» آسان ترین روش برای خرید محصولات ساختمان و معماری
«یک دو سه سازه» آسان ترین روش برای خرید محصولات ساختمان و معماری
«یک دو سه سازه» آسان ترین روش برای خرید محصولات ساختمان و معماری
«یک دو سه سازه» آسان ترین روش برای خرید محصولات ساختمان و معماری

این تامین کننده ساختمانی سعی کرده تا تجربه، تخصص و آگاهی را در ساختار یک سایت، گرد‌هم‌ آورده و از معتبرترین شرکت‌های صنعت ساختمان و معماری ایران و جهان برای تامین ملزومات این صنعت استفاده کند

در دنیای امروز خرید اینترنتی نه فقط یک تجربه بلکه دیگر یک ضرورت است. بدیهی است که هدف از جستجوی کاربران یافتن محصول ساختمانی مورد نظر به ساده ‌ترین شکل است ولی در عین حال اطمینان از کیفیت و اصالت محصول مهمترین فاکتور در هر خریدی است. اولویت این است که بدون صرف زمان زیاد و پرداخت هزینه‌های قابل‌توجه به منظور جستجوی محصول مورد نظر در میان شرکت‌ها و تولیدکنندگان متعدد موجود در کشور نسبت به خرید محصول مورد نظر خود اقدام کنید. اما آیا نتایج موجود در جستجو،‌ از سایت‌های قابل اعتمادی هستند؟ کدام‌یک از این نتایج قابل‌اعتمادتر است؟ برای خرید و سفارش محصول مورد نظر باید به کدام نتایج جستجو اعتماد کرد و معیارهای این انتخاب چیست؟

پیشنهاد می‌شود استفاده از مطمئن‌ترین، ساده‌ترین و به‌روزترین راه ممکن یعنی استفاده از سایت و اپلیکیشن یک دو سه سازه است. در حال حاضر «یک دو سه سازه» بزرگ‌ترین سامانه خرید محصولات مرتبط با صنعت ساختمان و معماری کشور به حساب می‌آید. استارتاپ تخصصی فوق این امکان را فراهم کرده تا در کمترین زمان و با صرف کمترین هزینه به باکیفیت‌ترین و معتبرترین برندهای ساختمانی دسترسی داشته باشید و محصول مورد نظر خود را در سریع‌ترین زمان ممکن به همراه امکان درخواست امکانات جانبی چون نصب دریافت کنید.

در این سامانه به تمامی محصولات زیرمجموعه صنعت ساختمان و معماری دسترسی خواهید داشت و به صورت روزانه نیز بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود. استارتاپ یک دو سه سازه نه تنها به معرفی و تامین آخرین تکنولوژی‌های روز مرتبط با صنعت معماری و ساختمان کمک می‌کند بلکه می‌تواند به عنوان مرجعی غنی برای دانشجویان و علاقه‌مندان به مهندسی عمران و معماری مورد استفاده قرار گیرد.

این تامین‌کننده ساختمانی سعی کرده تا تجربه، تخصص و آگاهی را در ساختار یک سایت، گردهم آورده و از معتبرترین شرکت‌های صنعت ساختمان و معماری ایران برای تامین ملزومات این صنعت استفاده کند. یک دو سه سازه با بیش از 100 شرکت و کارخانه از میان برترین و معتبرترین برندهای ساختمانی همکاری می‌کند که همین موضوع امکان خرید را در فضایی امن برای مشتریان فراهم می‌کند.

  • مزیت‌های خرید از یک دو سه سازه؟
  • پاسخگویی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
  • دارای نماد ۲ ستاره اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن وتجارت
  • امکان مقایسه بین برترین و با کیفیت‌ترین محصولات صنعت ساختمان
  • کاهش محسوس هزینه‌های پروژه با توجه به عرضه مستقیم محصولات
  • ارائه کلیه خدمات مشاوره مهندسی، بازدید از پروژه، خدمات نصب و اجرا
  • اطلاع پیامکی از آخرین وضعیت سفارش از زمان ثبت سفارش تا تحویل
  • ارسال سفارشات در سریع‌ترین زمان ممکن توسط تیم حمل‌و‌نقل طرف قرارداد

با استفاده از سامانه یک دو سه سازه می توان فروش آنلاین کلیه ملزومات سازه و معماری شامل انواع تجهیزات دکوراسیون داخلی، نمای ساختمان، کفپوش‌های ساختمانی، کفپوش‌های صنعتی، جدول، بلوک‌های ساختمانی، سنگ‌های ساختمانی، آجر، درب و پنجره، تهویه مطبوع، سیستم‌های گرمایشی، سیستم‌های روشنایی، ادوات خانه‌های هوشمند، کانال‌های پیش‌ساخته هدایت آب‌های سطحی، تجهیزات تصفیه آب، تکنولوژی‌های مرتبط با بتن، تکنولوژی‌های مرتبط با فولاد، پمپ ومخازن پلی‌اتیلن از میان برترین برندهای ایران و جهان را در زیر یک سقف تجربه کرد.

علاقه‌مندان می‌توانند با مشاهده و مقایسه تمامی‌ این محصولات در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنند و محصول خود را روز بعد از سفارش در هر نقطه از ایران دریافت کنند. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و هرگونه مشاوره، در ساعات اداری با شماره‌های ۲۸۴۲۸۷۸۷ و ۲۸۴۲۵۴۲۴ (داخلی فروش) تماس حاصل کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آراد سازه گستر آپادانا

این سایت نه تنها به معرفی و تامین آخرین تکنولوژی های روز مرتبط با صنعت معماری و ساختمان کمک می کند بلکه می تواند به عنوان مرجعی غنی برای دانشجویان و علاقه مندان به مهندسی عمران و معماری مورد استفاده قرارگیرد. در یک دو سه سازه سعی کردیم تا تجربه، تخصص و آگاهی را در ساختار یک سایت، گرد هم آورده و از معتبرترین شرکت های صنعت ساختمان و معماری ایران برای تامین ملزومات این صنعت استفاده نماییم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]