کد: 13970208293138496

سفری جذاب با تور دبی از شیراز

کد: 13970208293138496

https://goo.gl/expWBu

، (اخبار رسمی): شهر دبی برای تمام سلیقه‌ها و انگیزه‌ها قابلیت‌های زیادی را ارائه می‌دهد. اگر تنها برای استراحت و لذت در محیطی طبیعی و به دور از شلوغی شهر هستید، سواحل بکر و زیبا در همجواری این شهر و یا کویرهای اطراف، این فرصت را در اختیار شما قرار خواهد.

سفری جذاب با تور دبی از شیراز
تور دبی از شیراز

شهر دبی شناخته‌شده‌ترین و معروف‌ترین شهر در میان سایر شهرهای سرزمین شیخ‌نشین امارات متحده عربی به شمار می‌رود. طی چند دهه اخیر، این شهر که نشان‌دهنده شکوه به کارگیری امکانات مدرن در توسعه گردشگری است، مشتریان زیادی از کشورها و قاره‌های مختلف جهان را به سمت خود فرا می‌خواند. 

تور دبی از شیراز، یکی از پر مخاطب‌ترین سفرهایی است که به مقصد این شهر انجام می‌شود. در صورتی که مسافر این تور هستید، بد نیست اطلاعات زیادی در مورد ویژگی‌ها و خصوصیات دبی جمع‌آوری کنید. مسافر تور دبی از شیراز هزینه نسبتا بالایی برای شرکت در سفر خواهد پرداخت. به همین دلیل، بد نیست قبل از شرکت در تور دبی، به خوبی در مورد مقصد خود آگاهی به دست بیاورند.

موزه‌گردی امروزه به عنوان یکی از اصلی‌ترین شاخه‌های گردشگری مورد استقبال بسیاری از مسافران و علاقه‌مندان این حوزه است. شهر دبی از نظر داشتن مراکز تفریحی و بازی نیز در دنیا رتبه بالایی دارد. اگر قصد سفر با تور دبی از شیراز به منظور استراحت و سرگرمی را دارید، بد نیست قبل از سفر اطلاعات خود پیرامون این مراکز در دبی را تکمیل کنید. داشتن اطلاعات قبل از سفر به مسافر تور دبی از شیراز کمک می‌کند تا مدت زمان کمتری در حین برنامه را صرف پرس‌وجو و پیدا کردن نقاط دیدنی مناسب کرده و وقت خود را کمتر تلف کند. هر چند نمی‌توان تور دبی از شیراز را صرفا یک برنامه تفریحی و سرگرمی نامید.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس هواپیمائی همای سعادت

شرکت خدمات گردشگری مسافرتی همای سعادت در سال ۱۳۸۰ تاسیس شد و از همان ابتدا کار خود را با برگزاری تورهای مختلف داخلی و خارجی شروع کرد. تور مشهد از اصفهان و تور مشهد از تهران از جمله محبوب ترین تورهایی بوده اند که در این سال ها در همای سعادت به مشتریان ارائه شده اند. همچنین همای سعادت مفتخر است که به عنوان یکی از آژانس های مسافرتی پیشرو در زمینه تور کیش از تهران و تور کیش از اصفهان شناخته می شود. البته تور های مختلف دیگری مثل تور قشم از تهران ، تور قشم از اصفهان و … نیز در برنامه های مداوم کاری همای سعادت وجود دارد.

منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.