کد: 13970226296008540

بهترین شیوه برای سفر به استانبول

شهر استانبول، شهری اروپایی آسیایی

کد: 13970226296008540

https://goo.gl/gGXTu7

، اصفهان ، (اخبار رسمی): شهر استانبول را می‌توان شهری اروپایی آسیایی نامید. تور استانبول از تبریز با قطار در مقایسه با برنامه‌هایی مانند تور لوکس استانبول و یا تور استانبول از تبریز هوایی، هزینه‌های کمتری به دنبال دارد.

شهر استانبول، شهری اروپایی آسیایی
شهر استانبول را می توان شهری اروپایی آسیایی نامید.

یکی از بهترین شیوه‌ها برای سفر به استانبول، تور استانبول با قطار است

دلیل این که شهر استانبول را می‌توان شهری اروپایی آسیایی نامید، این است که نیمی از شهر در قاره آسیا و نیمی دیگر در قاره اروپا قرار گرفته‌اند. این دو بخش به وسیله رودخانه‌ای که از میان استانبول می‌گذرد از یکدیگر جدا شده‌اند. اگر مسافر تور استانبول از تبریز باشید، با عبور از پل بسفر در میان این شهر قادر خواهید بود بین دو قاره بزرگ آسیا و اروپا رفته و باز گردید. تور استانبول از تبریز ممکن است در قالب برنامه‌های گوناگونی اجرا شود. 

یکی از بهترین شیوه‌ها برای سفر به استانبول، تور استانبول با قطار است. این تور در مقایسه با برنامه‌هایی مانند تور لوکس استانبول و یا تور استانبول از تبریز هوایی، هزینه‌های کمتری به دنبال دارد. برای مسافران و گردشگران به ویژه آن‌هایی که به صورت حرفه‌ای‌تر اقدام به ایران‌گردی و سفرهای برون مرزی می‌کنند، تور لحظه آخری استانبول از تبریز در اولویت توجه  ثبت‌نام قرار دارد. این افراد می‌توانند وسایل و اسباب سفر خود را مهیا کرده و آماده نگاه دارند و در زمان انتشار آگهی تور لحظه آخری، بلافاصله ثبت‌نام کنند. تور لحظه آخری استانبول از تبریز برای مشتریان حرفه‌ای یکی از بهترین پیشنهادات به حساب می‌آید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت چهارسوگشت

آژانس هواپیمایی چهارسو گشت به عنوان یکی از آژانس های معتبر در برگزاری تور مشهد از اصفهان، تور کیش از اصفهان و تور دبی از اصفهان شناخته می شود. این آژانس گردشگری توانسته با برگزاری باکیفیت تور لحظه آخری مشهد از اصفهان، تور لحظه آخری قشم از اصفهان و همچنین تور کیش از تهران به عنوان یکی از برترین آژانس های مسافرتی شناخته شود که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند.

منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.