کد: 13970501306548296

امکان برگزاری مراسم در فودکورت فروشگاه بزرگ ایرانیان

آیا امکان برگزاری مراسم در فودکورت فروشگاه بزرگ ایرانیان وجود دارد؟

کد: 13970501306548296

https://goo.gl/qepnTy

، تهران , (اخبار رسمی): فروشگاه بزرگ ایرانیان، ارا ئه‌دهنده انواع پوشاک زنانه، مردانه و بچگانه است که با توجه به خواست مردم برای صرف فست‌فود و انواع نوشیدنی در حین خرید و مکانی برای برگزاری جشن تولد و ...، فودکورت فمیلی کوک را افتتاح کرد.

آیا امکان برگزاری مراسم در فودکورت فروشگاه بزرگ ایرانیان وجود دارد؟
فودکورت فروشگاه بزرگ ایرانیان

فودکورت فروشگاه ایرانیان ، با ظرفیت حداکثر 100 نفر ، آماده پذیرایی از مشتریان گرامی برای برگزاری مراسمات خود مانند جشن تولد ، دورهمی های دوستانه و ... می باشد.

امکان برگزاری مراسم در فودکورت فروشگاه بزرگ ایرانیان

فروشگاه بزرگ ایرانیان، ارائه‌دهنده انواع پوشاک زنانه، مردانه و بچگانه است که با توجه به خواست مردم برای صرف فست‌فود و انواع نوشیدنی در حین خرید و مکانی برای برگزاری جشن تولد و ...، فودکورت فمیلی کوک را افتتاح کرد.

در این فودکورت انواع سوخاری‌ها شامل: (سوخاری نرمال، سوخاری اسپایسی، کیدز باکس، چیزا، ناگت، چیکن استریپس، قارچ سوخاری، پیاز سوخاری)

انواع پیتزا و برگرها شامل: (مخلوط، مخصوص، پیرونی، بیکن دودی، رست بیف، همبرگر 2عددی، چیز برگر 2عددی، قارچ برگر 2عددی، مرغ برگر 2عددی، ژامبون تنوری، ساندویچ سوخاری 2عددی، ساندویچ رست بیف، ساندویچ فیله سوخاری 2عددی)

انواع پیش غذا، سالادها شامل: (سیب زمینی، سیب زمینی مخصوص، سالاد سزار، سالاد فمیلی)

چای و دم نوش (گل گاو زبان، به لیمو، چای سبز، دم نوش ترکیبی، چای)

 لازم به ذکر است اعضای باشگاه مشتریان فروشگاه بزرگ ایرانیان از تخفیف 10 درصدی فودکورت بهره‌مند خواهند شد.

امکان برگزاری جشن

با توجه به اینکه امروزه مکان‌هایی مانند کافی شاپ و فست فود، مکانی برای استراحت، قرار ملاقات، گفتگوی افراد، برگزاری مراسم‌ها و دورهمی‌های دوستانه و ... است. فودکورت فمیلی کوک، فضایی مناسب برای مطالعه، سپری کردن وقت آزاد و خلق کردن لحظاتی خاطره‌انگیز با خانواده، دوستان و آشنایان فراهم کرده است.

فودکورت فروشگاه ایرانیان، با ظرفیت حداکثر 100 نفر، آماده پذیرایی از مشتریان برای برگزاری مراسم‌هایی همچون جشن تولد، دورهمی‌های دوستانه و ... است.

ویژگی‌های فودکورت فمیلی کوک

برای مدیر یک فودکورت و یا کافی شاپ مهم‌ترین مسئله، رضایت مشتری از فست فود و نوشیدنی سرو شده است. با نشستن لبخند رضایت بر روی صورت مشتری، می‌توان تشخیص داد که تمامی زحمات گروه به ثمر نشسته است و آن را به دوستان و آشنایان خود پیشنهاد خواهد داد.

فودکورت فروشگاه بزرگ ایرانیان، با دکوراسیون خوب و زیبا و محیط داخلی خاص و مشتری پسند، انواع فست فود و نوشیدنی با طعمی خوب و منحصر به فرد و دیزاینی زیبا سرو می‌کند.

کیفیت مواد به کاربرده شده، قیمت مناسب نوشیدنی‌ها و غذاهای آماده، رفتار مناسب و محترمانه پرسنل با مشتریان، موسیقی ملایم و زیبا از دیگر ویژگی فود کورت هستند که باعث محبوبیت آن بین مشتریان شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه بزرگ ایرانیان

فروشگاه بزرگ ایرانیان : بزرگترین ارائه کننده پوشاک فصل تمام اعضاء خانواده برای همه سنین و سلیقه ها زنانه مردانه - کودک ونوجوان - اسپرت و مجلسی - انواع لباس های مجلسی - لباس شب - نامزدی - کت شلوار های مردانه درجه یک ایرانی و خارجی - انواع شال و روسری - بزرگترین گروه لباس زیر زنانه ( و مردانه ) با بهترین برندهای ایرانی و ترکیه ای - انواع عینک های آفتابی - انواع کفش و صندل طبی - گروه اسباب بازی

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.