کد: 13970515310018540

برای سر زدن به جاذبه‌های دبی، چه مکانی برای اقامت مناسب است؟

کد: 13970515310018540

https://goo.gl/KnqsR2

، اصفهان , (اخبار رسمی): یکی از مهمترین مواردی که در مسافرت به دبی مورد توجه گردشگران است، محل اقامت است. دبی هتل‌های 5 ستاره، 4ستاره و 3 ستاره خوبی برای اقامت گردشگران دارد.

برای سر زدن به جاذبه‌های دبی کجا اقامت کنیم؟
هتل های دبی

تقریبا همه هتل‌های دبی نوساز بوده و از امکانات خوبی برای رفاه حال گردشگران تور دبی برخوردار هستند

محل اقامت در سفر چند روزه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ برای اینکه مسافران با آسودگی خاطر استراحت کنند و دسترسی راحت‌تری به جاذبه‌های دبی داشته باشند، باید در انتخاب محل اقامت دقت لازم را به عمل بیاورند. تقریبا همه هتل‌های دبی نوساز بوده و از امکانات خوبی برای رفاه حال گردشگران تور دبی برخوردار است. هتل‌های دبی در 3 رده طبقه‌بندی شده‌است. هتل‌های لوکس، هتل‌های میان‌‌رده و هتل‌های پایین‌رده؛ این هتل‌ها براساس امکانات و سطح ارائه خدمات به مشتریان در رده‌های مختلف جای گرفته‌اند. در ادامه شرح مختصری از هر کدام از هتل‌ها خواهیم داشت.

هتل‌های لوکس

هتلهای لوکس دبی گران‌قیمت هستند و همه‌ی اقشار نمی‌‌توانند در آن اقامت داشته باشند. این دسته از هتل‌ها از تمام امکانات رفاهی نظیر ترانسفر، سالن‌های ورزشی، استخر، رستوران‌های مختلف و ... برخوردار‌اند. مهم ترین ویژگی این هتل‌ها نزدیکی به جاذبه‌های دبی است که دسترسی را برای گردشگران آسان‌تر خواهد کرد. اقامت در هتل های لوکسی نظیر برج العرب و هتل آتلانیس که خود از دیدنی‌‌ترین مناطق دبی به شمار می‌آید، تجربه‌ی یک سفر لوکس را برای گردشگران به ارمغان خواهد آورد.

هتل‌های میان رده

هتل‌های میان‌رده‌ی دبی نیز از امکانات خوبی برخوردار هستند، ولی مانند هتل‌های لوکس امکانات کاملی را جهت ارائه به گردشگران تور دبی ندارند ولی، این به معنای سطح کیفیت پایین هتل‌های میان‌رده‌ی دبی نیست بلکه هتل‌های خوبی مانند رامادا در این دسته جای گرفته‌اند که فاصله کمی تا برج خلیفه داشته وتنها  با پیاده روی مختصری، گردشگران می‌توانند خود را به این آسمان خراش زیبا برسانند یا به اسکله رفته و از تماشای آب‌های خروشان خلیج فارس لذت ببرند.

هتل‌های ارزان

افرادی که تور ارزان دبی را همراهی می کنند در صدد انتخاب هتلی هستند که علاوه بر امکانات خوب، قیمت پایین‌تری نسبت به سایر هتل‌های دبی داشته باشد تا بتوانند در هزینه‌هایشان صرفه جویی کرده و بیشترین هزینه را صرف گشت و گذار و تفریح در دبی کنند. هتل‌های ارزان قیمت دبی مانند هتل ایبیس در منطقه‌ای با دسترسی آسان به مراکز خرید و البته ساحل این شهر قرار دارد. افرادی که می‌خواهند با تور دبی ارزان همراه شوند می توانند قبل از سفر، محل اقامت خود را از میان هتل‌‌های ارزان دبی انتخاب کرده و سفری مقرون به صرفه را برای خود رقم بزنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت چهارسوگشت

آژانس هواپیمایی چهارسو گشت به عنوان یکی از آژانس های معتبر در برگزاری تور مشهد از اصفهان، تور کیش از اصفهان و تور دبی از اصفهان شناخته می شود. این آژانس گردشگری توانسته با برگزاری باکیفیت تور لحظه آخری مشهد از اصفهان، تور لحظه آخری قشم از اصفهان و همچنین تور کیش از تهران به عنوان یکی از برترین آژانس های مسافرتی شناخته شود که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند.

منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.