کد: 13970728322918296

دوشنبه بازار فروشگاه بزرگ ایرانیان

دوشنبه بازار در شهرهای مختلف

کد: 13970728322918296

https://goo.gl/6bHeLX

، تهران ، (اخبار رسمی): بازارهای محلی که از آن با نام بازارهای هفتگی یاد می‌شود، از زمان‌های دور در بسیاری از شهرهای ایران به خصوص شهرهای شمال کشور بر پا می‌شوند. محصولاتی که در این بازارها به فروش می‌رسد شامل محصولات دامی، صنایع دستی، محصولات کشاورزی و پوشاک است.

دوشنبه بازار در شهرهای مختلف
دوشنبه بازار فروشگاه بزرگ ایرانیان

فروشگاه بزرگ ایرانیان، ارائه‌دهنده پوشاک فصل برای تمام سنین و سلیقه است. دوشنبه بازار این فروشگاه در آخرین دوشنبه هر ماه با تخفیف 10 درصدی برای اعضای باشگاه مشتریان برگزار می‌شود

هدف از برپایی بازارهای هفتگی

بازارهای هفتگی می‌توانند در یکی از روزهای هفته از شنبه تا جمعه تشکیل شوند که با توجه به آیین، رسم و رسوم، باورها و اعتقادات شهرهای مختلف در روزهای خاصی مثل دوشنبه برگزار می‌شود.

بنا به گزارش کارشناسان فروشگاه بزرگ ایرانیان هدف از برپایی بازارهای هفتگی، برآوردن نیازهای یک محل و یا شهر با فراهم کردن کالاهایی با قیمت مناسب و اعمال کردن تخفیف جهت حراج کردن محصولات است.

چرا دوشنبه بازار؟

شاید شما هم در مورد تاثیر زمان در انجام کارها مطالبی شنیده باشید. این نظریه مبنای علمی و دینی دارد. برای مثال در مورد روز دوشنبه ، از حضرت امیر المومنین علی (ع) روایت است: دوشنبه روز سفر و جست و جوی معاش است که با اسامی امام حسن (ع) و امام حسین (ع) نامگذاری شده است. شاید یکی از دلایلی که فروشندگان از این روز خاص برای فروش محصولات‌شان استفاده می‌کنند، تشویق اولیا دین برای کسب روزی در روز دوشنبه باشد.

معروف‌ترین دوشنبه بازارهای ایران

براساس گزارشات رسیده دوشنبه بازار در شهرهای مختلف از جمله گیلان (آستانه اشرفیه، شفت، شلمان) مازندران (تنکابن)، گلستان (بندر ترکمن، قرق) و استان همدان و ... بر پا می‌شود. برای مثال در دوشنبه بازار شفت که در نزدیکی شهرستان رشت قرار گرفته است، صنایع بومی زنان، برنج، محصولات دامی و ... به فروش می‌رسد. این بازار در بخش حاشیه (خیابان فرعی) خود یک خرده بازار به نام «زنانه بازار» دارد که زنان محصولات خود را در این قسمت عرضه می‌کنند.

دوشنبه بازار اینترنتی

جذابیت دوشنبه بازار به قدری زیاد است که به دنیای اینترنت و فروشگاه‌های اینترنتی کشیده شده است. بعضی از فروشندگان آنلاین صنایع دستی، پوشاک و اکسسوری‌های مختلف خود را، روز دوشنبه با قیمت‌های پایین‌تر حراج می‌کنند. بسیاری از این سایت‌های اینترنتی با هدف حمایت و توانمندسازی افراد سرپرست خانوار و حمایت از تولید ملی راه اندازی می‌شود.

دوشنبه بازار در شهرهای بزرگ

با وجود افزایش راه‌ها و شبکه‌های ارتباطی در زمینه اقتصادی و اجتماعی، بازارهای هفتگی از جمله دوشنبه بازار در شهرهای بزرگ ایران از جمله تهران، رشت، مازندران و ... جذاب و فعال بوده و حتی جزو جاذبه توریستی محسوب می‌شود.

دوشنبه بازار فروشگاه بزرگ ایرانیان

فروشگاه بزرگ ایرانیان، ارائه دهنده پوشاک فصل برای تمام سنین و سلیقه است که با توجه به موقعیت تجاری آن، به عنوان بزرگترین مرکز خرید در بازار تک فروشی شناخته می‌شود. دوشنبه بازار فروشگاه بزرگ ایرانیان در آخرین دوشنبه هر ماه با تخفیف 10 درصدی برای اعضای باشگاه مشتریان برگزار می‌شود.

قابل توجه مشتریانی که اشتراک ندارند

این مشتریان می‌توانند دو روز قبل از آخرین دوشنبه، با رفتن به فروشگاه و خرید کردن (هر چند با مبلغ کم) و به همراه داشتن فاکتور به واحد باشگاه مشتریان مراجعه کنند. با دریافت کارت اشتراک علاوه بر تخفیف آخرین دوشنبه هر ماه، می‌توان از سایر مزایای آن استفاده کرد.

مزایای عضویت در واحد باشگاه

- مجموعه خرید های مشتری امتیاز محسوب می‌شود. یعنی خرید مشتری امتیاز وی محاسبه می‌شود. با با بالا رفتن امتیاز مشتری،کارت‌های خرید از فروشگاه، به پاس تقدیر از انتخاب فروشگاه بزرگ ایرانیان برای خریدهای‌شان اهدا می‌شود.

- اولین اطلاع رسانی‌های فروش فوق العاده برای اعضای باشگاه انجام می‌شود.

- در تاریخ تولد و یا سالروز ازدواج  برای تمامی خریدهای مشتری 10 درصد اعمال می‌شود و در سایر ایام ماه مناسبت تا 5 درصد تخفیف از خرید مشتری کسر می‌شود و ... .

چه کسانی می‌توانند از این مزایا استفاده کنند؟

- بدیهی است کسانی که کارت اشتراک دارند، این کارت آبی رنگ است و روی کارت عبارت «کارت مخصوص مشتریان» نوشته شده است.

- مشتریانی که اصل کارت را گم کرده‌اند و برگه‌ی یادداشت از واحد اشتراک دریافت کرده‌اند.

- همه مشتریان که حداقل یکبار از فروشگاه بزرگ ایرانیان خرید کرده‌اند و شماره موبایل صحیح خود را به صندوقدار ارائه کرده‌اند. (همه کسانی که پیامک‌های فروش فوق‌العاده را دریافت کرده‌اند.)

لازم است یاد آوری شود از این پس همه مشتریان گرامی هنگام خرید شماره موبایل صحیح خود را به صندوقداراعلام کرده و نام خود را بالای فاکتور رویت کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه بزرگ ایرانیان

فروشگاه بزرگ ایرانیان : بزرگترین ارائه کننده پوشاک فصل تمام اعضاء خانواده برای همه سنین و سلیقه ها زنانه مردانه - کودک ونوجوان - اسپرت و مجلسی - انواع لباس های مجلسی - لباس شب - نامزدی - کت شلوار های مردانه درجه یک ایرانی و خارجی - انواع شال و روسری - بزرگترین گروه لباس زیر زنانه ( و مردانه ) با بهترین برندهای ایرانی و ترکیه ای - انواع عینک های آفتابی - انواع کفش و صندل طبی - گروه اسباب بازی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.