اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13971222356118296

روزهای تعطیل فروشگاه بزرگ ایرانیان در ایام نوروز

فروشگاه بزرگ ایرانیان در تعطیلات نوروزی

کد: 13971222356118296

https://goo.gl/SiDRDN

، تهران , (اخبار رسمی): فروشگاه بزرگ ایرانیان در تهران، بازار امام زاده حسن (ع)، نبش لقمان حکیم، واقع شده است. ساعت کار فروشگاه، همه روزه از 10 صبح تا 10 شب است. این فروشگاه در ایام تعطیلات نوروز نیز پذیرای خریداران خواهد بود.

فروشگاه بزرگ ایرانیان در تعطیلات نوروزی
فروشگاه بزرگ ایرانیان در تعطیلات نوروزی

فروشگاه بزرگ ایرانیان از یکم تا یازدهم فروردین ماه باز بوده و در روزهای دوازده و سیزدهم فروردین تعطیل است. این فروشگاه همه روزه از ساعت 10صبح تا 10شب پذیرای این مشتریان است 

با آغاز سال جدید و تعطیلات نورزی، مقصد بسیاری از مسافران، تهران بزرگ است. این مسافران جهت بازدید از مکان‌هایی همچون موزه، مراکز بزرگ تجاری، مراکز تفریحی و فروشگاه‌های بزرگ و معروف آن به تهران سفر می‌کنند. 

محبوبیت فروشگاه بزرگ ایرانیان بین مشتریان

فروشگاه بزرگ ایرانیان، با وسعتی بیش از 6 هزار متر مربع، شامل پنج طبقه است که با داشتن امکانات مختلفی از جمله موارد زیر محبوبیت زیادی بین ایرانیان پیدا کرده است.

-هشت رشته پله برقی و آسانسور برای تمامی طبقات 
- فست فود، کتابخانه (برای استفاده بهتر از زمان) 
- استند دیجیتالی (جهت راهنمایی بهتر طبقات) 
- باشگاه مشتریان (ارتباط مفید و بیشتر با مشتریان) 
- واحد حواله (خرید اقساطی کالا توسط سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و خصوصی) 
- تنوع محصولات، قیمت و کیفیت مناسب کالاها 
- مشتری مداری فروشگاه 
- پرسنل آگاه به مد و خوش برخورد 
- برگزاری جشنواره های بهاری ، تابستانی و زمستانی 
- برگزاری دوشنبه بازار در آخرین دوشنبه هر ماه و ارائه تخفیفات ده درصدی 
- اطلاع‌رسانی روز‌های حراج و اخبار مربوط به فروشگاه از طریق سایت و شبکه‌های اجتماعی مختلف 
- انجام قرعه کشی و اهدا جوایز به افرادی که کد قرعه کشی در فاکتورشان ثبت شده است و ... 

باشگاه مشتریان

با عضویت در باشگاه مشتریان می‌توان از مزایای آن که شامل تخفیف روز تولد و سالگرد ازدواج،  تخفیف دوشنبه بازار، دریافت کارت هدیه با رسیدن امتیاز خرید به حد تعیین شده و ... بهره برد.

فروشگاه بزرگ ایرانیان در تعطیلات نوروزی

بعضی از افراد خریدشان را به ایام نوروز موکول می‌کنند. فروشگاه بزرگ ایرانیان همه روزه از ساعت ده صبح تا ده شب پذیرای این مشتریان است. 

ضمنا احتمال شروع به کار فروشگاه در اولین روز عید، ساعت 11 صبح و احتمال بسته شدن آن از اول تا 11 فروردین ماه، ساعت 9 شب، وجود دارد. ساعت کار فروشگاه از روز چهاردهم فروردین طبق روال عادی خواهد بود.

تعطیلی فروشگاه در عید نوروز سال98

فروشگاه بزرگ ایرانیان از یکم تا یازدهم فروردین ماه باز بوده و در روزهای دوازده و سیزدهم فروردین و هم چنین فروشگاه روز بیستم فروردین جهت انبارگردانی تعطیل است.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت www.iraniansc.com، شبکه‌های اجتماعی [email protected] تلگرام و iraniansc1 اینستاگرام مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 66622145 تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه بزرگ ایرانیان

فروشگاه بزرگ ایرانیان : بزرگترین ارائه کننده پوشاک فصل تمام اعضاء خانواده برای همه سنین و سلیقه ها زنانه مردانه - کودک ونوجوان - اسپرت و مجلسی - انواع لباس های مجلسی - لباس شب - نامزدی - کت شلوار های مردانه درجه یک ایرانی و خارجی - انواع شال و روسری - بزرگترین گروه لباس زیر زنانه ( و مردانه ) با بهترین برندهای ایرانی و ترکیه ای - انواع عینک های آفتابی - انواع کفش و صندل طبی - گروه اسباب بازی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]