اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139805233954612417

کتاب الگو سه بعدی زیست شناسی یازدهم

کد: 139805233954612417

http://bit.ly/31IX3bq

، تهران , (اخبار رسمی): در ادامه کتاب الگو سه بعدی زیست شناسی یازدهم، از سری کتاب‌های آموزش و تست اتشارات الگو بررسی شده است.

کتاب الگو سه بعدی زیست شناسی یازدهم
کتاب الگو سه بعدی زیست شناسی یازدهم

کتاب سه بعدی زیست‌ شناسی یازدهم از سری کتاب‌های آموزش و تست انتشارات الگو شامل درسنامه‌ی کامل و منطبق با کتاب درسی، بیش از 2500 پرسش‌ چهارگزینه‌ای با پاسخ‌های کاملاً تشریحی، سؤالات کنکور سراسری سال‌‌های اخیر و کنکورهای آزمایشی، توضیح کامل از تمام شکل‌های کتاب درسی، پاسخ تشریحی به تمام فعالیت‌های کتاب درسی مناسب جهت آمادگی بهتر برای کنکور سراسری و افزایش سطح دانش‌ آموزان برای امتحانات و کلاس درس.

ویژگی‌های کتاب الگو سه بعدی زیست شناسی یازدهم

ناشر این کتاب انتشارات الگو است که آن را برای مقطع تحصیلی متوسطه دوم (پایه تحصیلی یازدهم) طراحی کرده است و مناسب برای رشته تحصیلی ریاضی – فیزیک است.

علاقه مندان جهت خرید این کتاب با 20% تخفیف و مشاهده دیگر تخفیف‌ها می‌توانند به وبسایت دانش لند به آدرس Daneshland.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دانش لند

هدف ما در دانش لند فراهم کردن محیطی است که بتوانید به‌راحتی آن‌چه را که می‌خواهید خریداری کنید، نه این‌که مجبور شوید از میان گزینه‌های موجود یکی را انتخاب کنید. بدون اغراق هرچه برای آموزش دیدن و آموزش دادن نیاز دارید در دانش لند فراهم شده است. ما شعار “هر روز تازه‌تر می‌شویم” را برای دانش لند برگزیدیم، چرا که وظیفه یک سایت و فروشگاه اینترنتی با موضوع آموزش چیزی غیر از این نیست

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | نشریات و کتاب