اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139905274499414495

فالوور واقعی اینستا چیست؟ چه تفاوتی با فالوور فیک دارد؟

کد: 139905274499414495

https://bit.ly/3aC3h2q

، تبریز , (اخبار رسمی): این روزها یکی از دغدغه های مهم کاربران اینستاگرام، افزایش تعداد فالوورهایشان است. در همین راستا ما در این مقاله توضیحاتی درمورد فالوور فیک و واقعی و خرید آنها داده ایم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

فالوور واقعی اینستا چیست؟ چه تفاوتی با فالوور فیک دارد؟
فالوور واقعی اینستا چیست؟ چه تفاوتی با فالوور فیک دارد؟

امروزه اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی، جایگاه خاصی در میان افراد بدست آورده است. برخی از کاربران از آن فقط در حد برقراری ارتباط با دوستان و آشنایانشان استفاده می‌کنند و تعداد لایک و فالوور برایشان اهمیت زیادی ندارد. اما از آنجایی که اینستاگرام بستر مناسبی جهت کسب درآمد برای افراد و کسب و کارها فراهم کرده است، بسیاری از کاربران بر روی افزایش لایک و فالوور اینستاگرامشان تمرکز کرده اند و تمام تلاششان را می‌کنند تا با بالا بردن تعداد فالوورهایشان، اعتماد سایر کاربران را به خود جلب کرده و از طریق اینستاگرام، درآمد کسب کنند. در همین راستا برخی افراد، خودشان با توجه به قوانین و الگوریتم‌های اینستاگرام، در اینستا فعالیت کرده و در طول زمان فالوورهایشان را افزایش می‌دهند. و برخی کاربران هم دوست دارند در زمان کوتاه تعداد فالوورهایشان را افزایش دهند. به همین دلیل به دنبال خرید فالوور از دفاتر و شرکت‌های خدمات اینستاگرام می‌روند. حال ما قصد داریم در این مقاله درمورد خرید فالوور صحبت کنیم.

اگر شما هم به دنبال خرید فالوور اینستا هستید، مطمئناً عبارات فالوور واقعی یا فیک به گوشتان خورده است. این که فالوور فیک یا واقعی چیست و چه تفاوتی با هم دارند؟ سوالی ست که ذهن بسیاری از کاربران را به خود مشغول کرده.

فالوور فیک

برای این که بتوانیم فالوور فیک را توضیح دهیم، تصور کنید شما اکانتی در اینستاگرام می‌سازید. نام کاربری و تصویر پروفایلی برایش انتخاب کرده و سپس آن اکانت را به کلی رها می‌کنید و هیچ فعالیتی با آن اکانت انجام نمی‌دهید. فالوور فیک درواقع به چنین اکانت‌هایی گفته می‌شود. یعنی اکانت‌هایی که یک بار ساخته شده و سپس رها شده اند و هیچ فعالیتی ندارند.

فالوور واقعی

فالوور واقعی به کاربران واقعی اینستاگرام گویند افرادی که اکانتی در اینستاگرام دارند و با آن اکانت فعالیت می‌کنند. این فعالیت می‌تواند لایک کردن، بازدید کردن پست‌ها و استوری‌ها، منتشر کردن پست و استوری، کامنت گذاشتن و... باشد.

فالوور فیک بخرم یا واقعی؟

این سوال یکی از مهم ترین سوالات کاربران است. در پاسخ باید بگویم که امکان خرید فالوور واقعی وجود ندارد. چرا؟

تصور کنید دوست شما یک فالوور واقعی است. شما از او می‌خواهید در قبال دریافت پول یک اکانت اینستاگرام را فالو کرده و پست‌های آن را بازدید و لایک کند. اما دوست شما علاقه ای به محتوای آن پیج ندارد. پس این پیشنهاد را رد می‌کند. حتی اگر قبول هم کند پس از مدتی تصمیم به آنفالو کردن پیج می‌گیرد. 

این یک مثال ساده بود. درواقع فالوورهای واقعی تنها پیج‌هایی را که دوست داشته باشند فالو می‌کنند و اگر از پیجی خوششان نیاید، آن را آنفالو می‌کنند. و در قبال فالو کردن پیجی پولی دریافت نمی‌کنند. بنابراین امکان خرید فالوور واقعی وجود ندارد و همان طور که گفتیم اگر کسی بتواند فالوور واقعی بخرد، پس از انتشار اولین پستش، فالوور با موضوعی نا آشنا در اینستاگرامش مواجه شده و آن پیج را آنفالو می‌کند. پس صاحب پیج بلافاصله باریزش فالوور شدید مواجه می‌شود.

با توجه به این موضوع، هنگام خرید فالوور تنها یک انتخاب برایمان باقی می‌ماند و آن خرید فالوور فیک است. نکته ای که در خرید فالوور فیک باید در نظر داشته باشید، این است که فالوور فیک هیچ فعالیتی در پیج شما انجام نخواهد داد. یعنی شما پس از خرید فالوور فیک، نباید انتظار افزایش میزان بازدید و لایک ها و همین طور کامنت‌هایتان را داشته باشید.

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که آیا خرید فالوور فیک بیهوده است؟ در پاسخ باید بگویم خیر. از آنجایی که اینستاگرام اخیرا مشاهده تعداد لایک‌ها را برای کاربران غیر فعال کرده است، پس از خرید فالوور فیک، کسی نمی‌تواند تعداد فالوورهای شما را با تعداد لایک‌هایتان مقایسه کند. بنابراین متوجه فیک بودن فالوورهایتان نمی‌شوند. این که تعداد فالوورهای شما بالا باشد، موجب می‌شود تا سایر کاربران به پیج شما اعتماد کرده و شمارا فالو کنند. بنابراین شما می‌توانید از فالوور فیک در جهت افزایش فالوورهای واقعی استفاده کنید.

ممکن است هنوزم هم این سوال را داشته باشید که آیا هیچ راهی برای خرید فالوور واقعی وجود ندارد؟ یک راه هست و آن هم خرید پیج واقعی است. به این معنی که شما پیجی را با همه فالوورهای آن خریداری کرده و محتوای خودتان را در آن منتشر می‌کنید. و اگر قصدتان داشتن فالوورهای واقعی است، باید هنگام خرید هوشیارانه و دقیق عمل کنید تا پیج واقعی بخرید. اما نکاتی هستند که شما باید هنگام خرید پیج واقعی به آنها توجه کنید. 

  1. ریزش فالوور پس از خرید پیج واقعی یک موضوع طبیعی است. زیرا همان طورکه در بالا اشاره کردیم، فالوورهای واقعی فقط پیج‌هایی را دنبال می‌کنند که دوستشان دارند و اگر پس از خرید پیج توسط شما، از محتوای شما خوششان نیاید، شما را آنفالو می‌کنند.
  2. سعی کنید پیجی را بخرید که موضوع فعالیتش با حوزه فعالیت شما مرتبط یا نزدیک باشد. زیرا این گونه پیج‌ها فالوورهای هدفمندی دارند که به خاطر موضوع آن پیج، آن را فالو کرده بودند. حال این موضوع هرچه به حوزه فعالیت شما نزدیکتر باشد، امکان ریزش فالوور کاهش می‌یابد.
  3. معمولا پیج‌هایی که فالوور واقعی دارند و به فروش گذاشته شده اند، موضوع‌هایی عمومی مثل جوک و سرگرمی و دانستنی‌های عمومی دارند. و پیدا کردن پیجی با موضوعی خاص و با فالوور واقعی بسیار سخت است. اگر شما هم مجبور شدید پیجی با موضوع عمومی خریداری کنید، در لابه‌لای پست‌هایتان مطالبی با موضوع سابق اکانت در پیجتان منتشر کنید تا میزان ریزش فالوور کاهش یابد.

جمع بندی

این روزها یکی از دغدغه‌های مهم کاربران اینستاگرام، افزایش تعداد فالوورهایشان است. در همین راستا ما در این مقاله توضیحاتی درمورد فالوور فیک و واقعی و خرید آنها داده ایم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اینبو

شرکت اینبو به صورت تخصصی در حوزه ی اینستاگرام فعالیت می کند. این شرکت با سابقه ای نزدیک به نیم دهه بهترین قابلیت ها را برای جذب فالوور، افزایش مشتری و در نتیجه افزایش فروش به شما ارائه می دهد. ربات اینستاگرام اینبو مهم ترین محصولی است که اینبو در اختیار شما قرار می دهد. این شرکت با بهره گیری از توانمند ترین افراد، برنامه ی ربات اینستاگرام را به گونه ای طراحی کرده است که می تواند در مدت کوتاهی پیج کسب و کار شما را به صفحه ی اکسپلوور بکشاند. این شرکت علاوه بر فعالیت در حوزه ی ربات اینستاگرام، در حوزه ی خرید فالوور، خرید پیج به صورت واقعی و فیک، خرید لایک، تبلیغات در اینستاگرام، استخدام ادمین پیج و بازگردانی پیج هک شده فعالیت می کند. همچنین ما آماده ایم تا در این زمینه همکاران جدیدی را به مجموعه ی خود اضافه کنیم و توانایی خود را نیز روز به روز افزایش دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت inbo.ir مراجعه نمایید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]