اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139906204544914495

5 ترفند برای مدیریت اینستاگرام (کسب و کارها حتما بخوانند)

کد: 139906204544914495

https://bit.ly/2RoVKvb

، تبریز , (اخبار رسمی): مدیریت اینستاگرام یکی از بخش های مهم یک مجموعه است که شما باید به صورت جدی به آن بپردازید. هر چقدر که ترفندهای مدیریتی را بهتر انجام دهید، پیجتان را بهتر می توانید بالا بیاورید.

5 ترفند برای مدیریت اینستاگرام (کسب و کارها حتما بخوانند)
5 ترفند برای مدیریت اینستاگرام (کسب و کارها حتما بخوانند)

استفاده از شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام در میان مردم جهان بسیار افزایش یافته است. از این رو هر شخصی که قصد ایجاد اکانت برای شروع کسب و کار اینترنتی در اینستاگرام را دارد نیاز به دیده شدن هر چه بیشتر و افزایش فالوور داشته تا محصولات خود را بفروش برساند. یا آن کاربری که در فضای مجازی اکانت های شخصی برای خود باز کرده و عکس های شخصی خود را در فضای مجازی منتشر می کند، نیز علاقه دارد فالوورهای خود به صورت واقعی افزایش دهد.

در این میان نباید از افزایش روز افزون کاربران اینستاگرام چشم پوشی کرد و باید برای خود با هر موضوعی در اینستاگرام اکانت باز کرده و به فعالیت پرداخت. اما خب اگر شما یکی از کاربران قدیمی اینستاگرام باشید خواهان بالا رفتن فالوور هایتان هستید. از این رو ما در این مقاله قصد داریم ترفندهای اینستاگرام برای افزایش بازدید و فالوور را برایتان گوشزد کرده تا با استفاده از این ترفندها شاهد افزایش فالوور های خود در روزهای آتی باشید.

5 ترفند برای مدیریت اینستاگرام

امروز 5 روش از ترفندهای اینستاگرام که باعث مدیریت هر چه آسان اینستاگرام و بالا رفتن بازدید و در پی آن افزایش فالوور اینستاگرام شما منجر می شود را برایتان توضیح می دهیم. همچنین کمی هم درباره قسمت استوری و قابلیت های آن توضیح خواهیم داد. پس با ما همراه باشید.

  1. در زمان مناسب پست بگذارید

یکی از مهم ترین ترفندهای اینستاگرام برای بیشتر دیده شدن پست های منتشر شده، زمان مناسب آن برای اشتراک گذاری می باشد. در نظر بگیرید شما در ساعات مختلفی در روز پست منتشر می کنید، با بررسی بازدید و لایک این پست ها شما به راحتی می توانید زمان مناسب برای انتشار پست هایتان را یافته و فعالیت خود را در آن بازه زمانی افزایش دهید. البته زمان فعالیت و انتشار پست خود را تنها در یک زمان از روز انجام ندهید زیرا هر بازه ی زمانی مخاطب های خاص خودش را دارد. حداقل ۳ زمان پر مخاطب برای اشتراک گذاری پست هایتان انتخاب کنید.

در این بین شما می توانید از زمان منتشر شدن پست های یک پیچ خاص با خبر شوید. در نظر بگیرید برای شما یک اکانت در اینستاگرام از اهمیت ویژه ای برخوردار است و می خواهید از اولین کسانی باشید که هنگام منتشر شدن پست در آن اکانت با خبر می شوید.

برای عملی کردن این ترفند کافی ایست به اکانت مورد نظر رفته و آیکون سه نقطه در آن صفحه را لمس و سپس گزینه “turn on post notifications” را لمس کنید و اگر می خواهید از استوری های منتشر شده آن اکانت هم بلافاصله خبر دار شوید، گزینه پ پایینی آن یعنی ” turn on story notifications” را روشن کنید. اگر غیر فعالسازی این ویژگی را هم در نظر دارید دوباره آیکون سه نقطه را لمس کرده و “off post notifications” را انتخاب کنید تا اعلان مربوطه برایتان نماش داده نشود.

۲_ اکانت خود را بیزینسی کنید!

از دیگر ترفندهای اینستاگرام که بسیار مهم و استفاده از آن برای اکانت هایی با موضوع بیزینسی واجب است بیزینس کردن اینستاگرام می باشد. اینستاگرام در سال ۲۰۱۶ این قابلیت را برای پیچ هایی با موضوع فورشگاهی فعال کرد تا راه های ارتباط در این اکانت ها را با مشتری هایشان بیشتر و راحت تر کند. در این بین قابلیت های زیادی از جمله ارائه آمار های مختلف و نیز بالا بردن امنیت اینستاگرام را میشود با فعال کردن ویژگی بیزینس در اینستاگرام پیاده سازی کرد.

مقاله پیشنهادی: بیزینسی کردن اکانت اینستاگرام 

فعال شدن راه های ارتباطی بیشتر در بخش پروفایل اینستاگرام

با تبدیل صفحه پروفایل به بیزینس پروفایل شکل صفحه پروفایل شما تغییر کرده و سه کادر با نوشته آبی رنگ در این بخش نمایان می شود. شما در این قسمت می توانید گزینه های message و تماس را فعال کنید. همچنین می توانید ایمیل را نیز وارد کنید تا کاربران به راحتی با شما در ارتباط باشند. 

ارائه آمارهای مختلف

بعد از بیزینسی کردن اکانت خود چند روز لازم است تا اینستاگرام برای شما  آمارهایی چون تعداد بازدید اکانت و پست هایتان، آمار افزایش و یا کاهش لایک، کامنت، فالوورها در مدت یک هفته ارائه دهد و همچنین آمار برتری جنسیتی، منطقه ای و آمار های دیگری در بین فالوورهایتان را ارائه دهد. 

امنیت اینستاگرام

قابلیت دیگری که با بیزینس پروفایل کردن اکانت تان اضافه خواهد شد بحث امنیت و ورود از طریق فیسبوک می باشد. در نظر بگیرید پسورد اکانت خود را فراموش کرده اید و از طرفی به اکانت خود دسترسی ندارید اما از اطلاعات فیسبوک خود که به اکانت اینستاگرام خود وصل کرده اید مطلع هستید پس می توانید وارد پیچ خود شوید. این امکان وقتی ارزشمند تر می شود که اگر به هر دلیلی پیچ شما مورد هک قرار گرفته باشد، نیز می توانید از این طریق وارد اکانت خود در اینستاگرام شوید. البته می توانید با مطالعه مقاله بازگردانی پیج هک شده راه های دیگر برای جلوگیری از نفوذ دیگران به پیج خودتان را یاد بگیرید.

مقالات مرتبط: امنیت پیج اینستاگرام 

۳_ برای خود آلبوم بسازید

از دیگر ترفندهای اینستاگرام میتوان به بخش آلبوم ها اشاره کرد. اینستاگرام در آپدیت هایی که پیشتر ارائه داد بخشی برای جمع آوری پست های مورد علاقه شما که می خواهید همیشه در دسترس تان باشد را فعالسازی کرد، تا در پی آن برای خود آلبوم های متفاوتی با موضوع متفاوتی بسازید. برای مثال در نظر بگیرید در حال اینستا گردی هستید و در این بین از پست یک اکانت دیگر خوشتان آمده و میخواهید آن را نشانه گذاری کرده تا در صورت خواست خود به راحتی وارد آن پست شده و دوباره آن را مشاهده و یا به دوستانتان نشان دهید. همانطور که گفتیم اینستاگرام چنین ویژگی را فعال کرده برای بهره مندی از آن کافی ایست وارد یک پست شده و آیکون بوکمارک را لمس کنید تا آن پست مد نظر در بخش آلبوم های شما ذخیره شود.

حال برایتان سوال پیش آمده که بخش آلبوم در اینستاگرام کجاست؟

برای ورود به این بخش کافی ایست وارد بخش پروفایل اینستاگرام تان شده و سپس آیکون بوکمارک را لمس کرده تا عکس های ذخیره شده توسط خودتان را مشاهده کنید این بخش دارای دو گزینه “all” و “collections” می باشد. برای دانستن  تفاوت این دو کافی ایست تصور کنید که شما تا به حال ۱۰ پست در این بخش ذخیره کرده اید که سه تا از پست ها مربوط به موضوع آشپزی مربوط میشود. با لمس کردن علامت + در بالای صفحه این سه پست را آلبوم کرده و نام متناسبی برای این آلبوم انتخاب می کنید. البته می توانید هنگام ذخیره یک پست در اینستاگرام با نگه داشتن علامت بوکمارکی آن، مستقیما آن را وارد آلبوم مد نظر خود کنید.

۴_ از لینک های بیشتری در بخش بیو اینستاگرام تان استفاده کنید

یکی از مهم ترین ترفندهای اینستاگرام که لازم است هر کاربر اینستاگرام از آن استفاده کند استفاده از لینک متعدد در بیو اینسنتاگرام خود می باشد. تا به حال خواسته اید که در بخش بیو اینستاگرام به جای یک لینک از لینک های متعددی استفاده کنید؟ اما این امکان به صورت مستقیم از طریق خود اینستاگرام وجود ندارد و تنها میتوانید یک لینک در این بخش اضافه کنید.

مقاله مرتبط: بیو اینستاگرام 

برای حل این مشکل تیم اینبو با آپدیتی با عنوان لینک ساز اینستاگرام ویژگی فراهم ساخته تا شما لینک های متعدد خود را در یک لینک متمرکز کرده و آن را در بیو پیچ تان جاگذاری کنید تا فالوور هایتان با لمس لینک مرجع با لینک های شما مواجه شوند.

۵_ پست های لایک کرده خود را مشاهده کنید

وقتی پستی را داخل اینستاگرام لایک می کنید در بخش تنظیمات با عنوان “posts you,ve liked” ذخیره شده و می توانید با مراجعه به این بخش، وارد آن شده و از آخرین لایک کردن خود تا انتها نگاه و بررسی کنید. برای این کار کافی ایست وارد بخش پروفایل اینستاگرام خود شده و سپس آیکون سه نقطه در سمت بالا سمت راست را لمس کرده و سپس از قسمت “account” گزینه “posts you,ve liked” را لمس کنید و تمامی پست هایی که در یک روز و روز های قبل لایک کرده اید را می توانید مشاهده کنید.

در این بخش نیز میتوانید پستی را unlike کنید. در واقع اگر پشیمان از لایک کردن یک پست شده اید آنلایک کنید که در صورت این کار آن پست مد نظر نیز از این صفحه حذف خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اینبو

شرکت اینبو به صورت تخصصی در حوزه ی اینستاگرام فعالیت می کند. این شرکت با سابقه ای نزدیک به نیم دهه بهترین قابلیت ها را برای جذب فالوور، افزایش مشتری و در نتیجه افزایش فروش به شما ارائه می دهد. ربات اینستاگرام اینبو مهم ترین محصولی است که اینبو در اختیار شما قرار می دهد. این شرکت با بهره گیری از توانمند ترین افراد، برنامه ی ربات اینستاگرام را به گونه ای طراحی کرده است که می تواند در مدت کوتاهی پیج کسب و کار شما را به صفحه ی اکسپلوور بکشاند. این شرکت علاوه بر فعالیت در حوزه ی ربات اینستاگرام، در حوزه ی خرید فالوور، خرید پیج به صورت واقعی و فیک، خرید لایک، تبلیغات در اینستاگرام، استخدام ادمین پیج و بازگردانی پیج هک شده فعالیت می کند. همچنین ما آماده ایم تا در این زمینه همکاران جدیدی را به مجموعه ی خود اضافه کنیم و توانایی خود را نیز روز به روز افزایش دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت inbo.ir مراجعه نمایید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]