کد: 13960308250326457

در صدر نتایج جست‌وجوهای کاربران در گوگل باشید

کد: 13960308250326457

https://goo.gl/tEoPpf

، مشهد , (اخبار رسمی): قرارگیری در بالاترین و نخستین نتایج جست‌وجوهای گوگل، همواره یکی از مهم‌ترین رقابت‌ها میان مالکان وب‌سایت‌ها، کسب و کارهای آنلاین و ارائه‌دهندگان خدمات به صورت اینترنتی بوده است.

تبلیغات کلیکی گوگل google adwords توسط ادزیفای adsify

یکی از بهترین و سریع‌ترین راه‌‌های قرارگیری وب‌سایت‌ها در بالاترین نتایج جست‌وجوهای کاربران در وب‌‌سایت گوگل استفاده از گوگل ادوردز (Google AdWords) است که تبلیغات کلیکی گوگل نیز نامیده می‌شود.

نتایج تحقیقات نشان می‌دهد که کم‌تر کسی در صورت پیدانکردن نتیجه دل‌خواه خود از صفحه اول گوگل سراغ صفحات بعدی آن خواهد رفت. بنابراین حضور در صفحه نخست نتایج جست‌وجوهای گوگل و حتی در بالاترین رتبه‌های این صفحه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

یکی از بهترین و سریع‌ترین راه‌‌های قرارگیری وب‌سایت‌ها در بالاترین نتایج جست‌وجوهای کاربران در وب‌‌سایت گوگل استفاده از گوگل ادوردز (Google AdWords) است که تبلیغات کلیکی گوگل نیز نامیده می‌شود. 

به گفته محمدباقر صابری مدیر عامل گروه فناوری اطلاعات پرنیا، این سرویس از امروز با نام تجاری ادزیفای (Adsify) به خدمات این مجموعه اضافه شده است و متقاضیان می‌توانند برای دسترسی به آن به نشانی www.adsify.ir مراجعه کنند. در این وب‌سایت، اطلاعات کافی در خصوص آشنایی با این سرویس و مقالات آموزشی در خصوص نحوه کار با این ابزار آمده است.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه فناوری اطلاعات پرنیا

گروه فناوری اطلاعات پرنیا پس از تجربه 10 ساله مدیران خود به عنوان فعالان صنعت IT کشور، در سال 1392 و در دومین کلان شهر کشور عزیزمان ایران (مشهد) آغاز به کار کرد. تمام اعضاء این گروه را فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد گرایش‌های مرتبط با فناوری اطلاعات و کامپیوتر تشکیل می‌دهند که برای افزایش تخصص‌های کسب شده آکادمیک، دوره‌های مختلف تخصصی دیگری را نیز با توجه به زمینه‌های فعالیت خود گذرانده‌اند. از آنجایی‌که کار کردن با یک گروه متخصص و قابل اعتماد به همه فعالان در صنایع و ارگان‌های مختلف این اجازه را خواهد داد تا بدون دغدغه بر روی اهداف مهم تر خود تمرکز کنند، تلاش مجموعه فناوری اطلاعات پرنیا نیز تاکنون بر گسترش فعالیت‌ها و خدمات، و ارایه هر چه بهتر آنها به مشتریان محترم پایدار بوده است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.