اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970702318279461

تاریخچه اشنایدر الکتریک

کد: 13970702318279461

https://goo.gl/r1aYp6

، اصفهان , (اخبار رسمی):  برادران اشنایدر در اوایل قرن 19 با تشکیل شرکت اشنایدر در زمینه صنایع فولاد، آهن و ماشین‌آلات سنگین و کشتی‌سازی فعالیت خود را آغاز کردند.

تاریخچۀ اشنایدر الکتریک
تاریخچۀ شرکت اشنایدر الکتریک

اشنایدر الکتریک از سال 1354 با تاسیس دفتر تله مکانیک حضور خود را رسما در ایران اعلام کرده و در سال 2000 جهت گسترش فعالیت در ایران اقدام به احداث کارخانه مونتاژ کلیدهای مینیاتوری تیپ C60N کرده است

در سال 1919 با تأسیس شرکت اشنایدر در آلمان و همکاری با شرکت وستینگهاوس در زمینه تولید موتورهای الکتریکی و سایر تجهیزات الکتریکی برای نیروگاه‌ها و لوکوموتیوهای برقی فعالیت خود را توسعه دادند. در اواخر قرن بیستم این شرکت با تأکید بیشتر بر صنعت برق، خرید کارخانجات تله مکانیک، اسکوئردی و مرلن ژرن گروه اشنایدر الکتریک را ابداع کرده و همچنین با مالکیت کارخانه Lexal، دومین توزیع کننده صنعت برق در اروپا، فعالیت خود را در زمینه محصولات بازار ساختمان گسترش داد است. این شرکت در طی سالیان متوالی با تأسیس شعب مختلف در بیش از 130 کشور جهان و با در اختیار داشتن حدود 144000 نفر پرسنل تا سال 2016، از پیشگامان صنعت برق در جهان است.

تاریخچۀ اشنایدر الکتریک در ایران:

تاریخچه اشنایدر الکتریک در ایران به سال 1354 برمی‌گردد. این شرکت با تأسیس دفتر تله مکانیک ایران حضور خود را رسماً در ایران اعلام کرده است. اشنایدر الکتریک در سال 2000 جهت گسترش فعالیت و افزایش سرمایه‌گذاری در ایران اقدام به احداث کارخانه‌ای در شهرستان کرج به منظور تولید و مونتاژ کلیدهای مینیاتوری تیپ C60N از 2 تا 63 آمپر کرده است.

نقش اشنایدر الکتریک در بازارهای جهانی

- انرژی و صنایع زیربنایی: شبکه‌های برقی، فرودگاه‌ها، تصفیه آب، مخابرات، مرکز اطلاعات و ...

- صنعت: مواد غذایی و آشامیدنی، خودروسازی، بسته بندی، داروئی، تجهیزات الکترونیکی و ...

- ساختمان‌های صنعتی، تجاری، اداری: اداره‌ها، فروشگاه، کارخانجات، هتل‌ها، بیمارستان‌ها، موزه‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها و ...

- ساختمان‌های مسکونی: ویلاها، آپارتمان

- مراکز اطلاعاتی و شبکه‌ها

فعالیت بخش پروژه‌ها

بخش پروژه‌ها بر روی سه بازار آب، ساختمان و نفت و گاز متمرکز است و اشنایدر متناسب با این بازارها راه کارها و پیشنهادات خود را به شرح ذیل ارائه کرده است.

بطور مثال بعضی از راه حل‌های ارائه شده شرکت اشنایدر الکتریک در بخش آب و فاضلاب:

حذف اثرات ضربه قوچ

کنترل جریان هجومی در لحظه روشن شدن پمپ‌ها جهت کاهش مشکلات ناشی از افزایش درجه حرارت

تخصیص زمان‌های کارکرد به پمپ جهت عملکرد بهینه پمپ‌ها

تنظیم اتوماتیک میزان فلو (Flow) با توجه به نیاز (Demand) و راندمان (Efficiency).

ارسال و دریافت پیام/فرمان از راه دور توسط PLC/RTU

آنالیز اطلاعات موردنیاز و گزارش‌گیری دوره‌ای، توسط سیستم‌های مانیتورینگ (SCADA).

صنعت آب و فاضلاب

شرکت اشنایدر الکتریک با عرضه رنج وسیعی از محصولات و ارائه راه حل‌های کاربردی و متنوع در زمینه برق و اتوماسیون ایستگاه‌های پمپاژ و تصفیه خانه‌های آب و فاضلاب توسط متخصصان خود و همچنین با بهره‌گیری از همکاری و پشتیبانی فنی شرکت‌های متخصص، در حال تثبیت هرچه بیشتر جایگاه خود در صنعت زیربنایی آب و فاضلاب است. این گستردگی در ارائه خدمات این امکان را می‌دهد تا سطح بهره‌وری از سیستم را ارتقاء و هزینه‌های تعمیرات و نگهداری و همچنین زمان از کارافتادگی سیستم را کاهش دهد.

صنعت ساختمان

اشنایدر الکتریک، بهترین سیستم‌های توزیع الکتریکی و سیستم‌های اتوماسیون ساختمان را ارائه می‌دهد. راه حل‌های بهینۀ این شرکت به راحتی تمام نیازهای موجود در فروشگاه‌های بزرگ، ساختمان‌های تجاری و مسکونی را برآورده می‌کند. این راه حل‌ها علاوه بر مطابقت با استاندارد جهانی و نیازهای منطقه، آسان و به راحتی نصب و قابل توسعه است.

راه حل‌های اشنایدر الکتریک نیازهای زیر را برآورده می‌کند:

- توزیع انرژی الکتریکی

- اتوماسیون ساختمان‌های تجاری، مسکونی و فروشگاه‌های بزرگ

- قابلیت اطمینان سیستم و ذخیره انرژی

صنایع نفت و گاز

استفاده از آخرین تکنولوژی‌های مدرن و محصولات با کارایی بالا بر پایه تخصص و تجربه بین المللی بازگشت سریع سرمایه گذاری را در صنعت نفت و گاز فراهم می‌سازد. بر این اساس اشنایدر الکتریک به  عنوان یکی از پیشگامان صنعت برق با بیش از چند دهه حضور مستمر در ایران راه‌کارهای متنوع کاملاً اختصاصی مدرن و متداول را در زمینه سیستم‌های توزیع انرژی، کنترل صنعتی و سیستم‌های مدیریت انرژی عرضه می‌دارد. 

راه حل‌های پیشنهادی توسط اشنایدر الکتریک در ایران:

تابلو فشار متوسط 

تابلو فشار ضعیف 

تابلوهای GIS

تابلوهای کمپکت

سیستم‌های PMS

سیستم‌های اتوماسیون

ترانسفورمرهای UPSMV/MV/LV

کنترل دور موتور فشار ضعیف و متوسط

شرکت مهندسی الیکا الکتریک با اتکا به تجربه‌ی فنی و بازرگانی کارشناسان خود قادر است در خصوص تأمین قطعات، مشاوره، طراحی و ارائه اطلاعات فنی و نحوه انتخاب و راه‌اندازی محصولات الکتریکال نیاز صنایع مختلف کشور را بر طرف کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت مهندسی الیکا الکتریک

لزوم پیشرفت در کار صنعتی آگاهی از چگونگی یک انتخاب درست است. الیکا الکتریک پس از سال‌ها تلاش و تجربه در زمینۀ فروش و توزیع محصولات صنعتی، پاسخگوی نیاز مشتریان در خصوص مصرف قطعات و ارائۀ راهکارهای فنی است و از این رو می تواند مشاور خوبی برای انتخاب های صنعتی مشتریان باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]