کد: 13970723321839461

آرشیو مطالب آموزشی مهندسی برق در سایت الیکا الکتریک

کد: 13970723321839461

https://goo.gl/vdvY9K

، اصفهان ، (اخبار رسمی): شرکت الیکا الکتریک پس از سال‌ها تلاش و تجربه در زمینۀ فروش و توزیع محصولات برق صنعتی پاسخگوی نیاز مشتریان در خصوص مصرف قطعات و ارائۀ راهکارهای فنی است و از این رو با راه اندازی آرشیو مطالب آموزشی مهندسی برق می تواند مشاور خوبی برای انتخاب های صنعتی مشتریان باشد.

آرشیو مطالب آموزشی مهندسی برق
آرشیو مطالب آموزشی مهندسی برق

لزوم پیشرفت در کار صنعتی آگاهی از چگونگی یک انتخاب درست است و این روزها انتخاب یک قطعۀ با کیفیت و خرید آن دغدغۀ همه اهالی صنعت. اما درمیان خیل عظیم فعالان صنعت برق، اطمینان به یک برند راه حل تمام نیازهای یک مشتری آینده نگر است و این امر ساده‌ای نیست.

شرکت الیکا الکتریک پس از سال‌ها تلاش و تجربه در زمینۀ فروش و توزیع محصولات برق صنعتی پاسخگوی نیاز مشتریان در خصوص مصرف قطعات و ارائۀ راهکارهای فنی است و از این رو با راه اندازی آرشیو مطالب آموزشی مهندسی برق می تواند مشاور خوبی برای انتخاب های صنعتی مشتریان باشد.

این شرکت در نظر دارد با ارائۀ بهترین و با کیفیت ترین محصولات و ایجاد رضایت و اطمینان، سهم قابل توجهی از معاملات بازار صنعت برق کشور را به دست آورد. از نگاه ما حضور در عرصه صنعت برق نه تنها به ثمر رساندن یک فعالیت حرفه ای، صنعتی و اقتصادی بلکه تحقق بخشیدن به گسترش انرژی برق است. 

در این راستا افتخار ما همکاری با شرکت ها و صنایع زیر می باشد:

  • صنایع نفت و گاز و پتروشیمی 
  • صنعت برق و تابلوسازان کشور 
  • تأسیسات آب و فاضلاب 
  • صنعت ذوب و فولاد
  • شرکت های داروسازی 
  • صنایع کاشی و سرامیک 
  • صنعت ماشین سازی 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت مهندسی الیکا الکتریک

لزوم پیشرفت در کار صنعتی آگاهی از چگونگی یک انتخاب درست است. الیکا الکتریک پس از سال‌ها تلاش و تجربه در زمینۀ فروش و توزیع محصولات صنعتی، پاسخگوی نیاز مشتریان در خصوص مصرف قطعات و ارائۀ راهکارهای فنی است و از این رو می تواند مشاور خوبی برای انتخاب های صنعتی مشتریان باشد.

منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.