اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980907424449206

سامانه دایرکتوری فرصتی بی‌بدیل برای کسب و کار‌های اینترنتی

کد: 13980907424449206

https://bit.ly/2Oxyx9u

، تهران , (اخبار رسمی): امروزه تبلیغات مناسب در سامانه‌های دایرکتوری اهمیت بسیار زیادی دارد. به هر حال کاربران بیشتر زمان خود را در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی سپری می‌کنند. بدون تردید جلب توجه کاربران در فضای آنلاین مزیت‌های زیادی برای تولید‌کنندگان و برندشان خواهد داشت.

سامانه دایرکتوری فرصتی بی‌بدیل برای کسب و کار‌های اینترنتی
شیوه تبلیغات موفق با انتخاب سامانه‌ دایرکتوری

سامانه دایرکتوری و کاملا دیجیتالی شُکا راهی مناسب برای تولید‌کنندگان و برند آنها و نمایشگاهی دائمی برای محصولات ایرانی است و بیشترین دسترسی را به کاربران خود در داخل و خارج از ایران را خواهند داشت.

از آن جا که فعالیت کسب و کارهای اینترنتی در بسیاری از کشور‌ها به‌عنوان یک فرصت بی‌بدیل در حل مشکلات اقتصادی در نظر گرفته شده و خدماتی که از طریق آنها ارائه می‌شود توانسته بخش قابل توجهی از مشکلات تولید، اشتغال، تجارت، مباحث مالی و خدماتی آنها را برطرف کند ضروری به‌نظر می‌رسد.

امروزه تولید‌کنندگان با استفاده ازفناوری دیجیتال روز دنیا می‌توانند محبوبیت و اعتبار تولیدی خودشان را افزایش داده و کاربران زیادی را به‌سمت خود بکشانند. ذکر این نکته لازم است که فعالیت پیوسته تولید‌کنندگان و کسب و کارهای اینترنتی در شبکه‌های اجتماعی و به روز‌رسانی پیوسته مطالب تبلیغاتی و محتوایی بسیار سخت و طاقت فرسا می‌باشد، که این امر نیز مستلزم زمان و انرژی زیادی است.

تولید‌کنندگان و شبکه‌های مجازی !؟

شاید انتشار تبلیغات در شبکه‌های مجازی و اجتماعی برای تحریک کنجکاوی کاربران، فضای مناسبی باشد. ولی باید توجه داشت که پیش از این، همین که افراد صفحات مجازی مربوط به برندی تولید‌کننده‌ای را دنبال می‌کردند نشان‌دهنده میزان کاربران آن بود. اما در سال‌های اخیر تعداد دنبال‌کنندگان صفحات مجازی با تعداد کاربران اصلی آن برند رابطه مستقیمی ندارد، زیرا بسیاری از محتواهایی که در شبکه‌های مجازی توسط افراد پسندیده می‌شوند الزاما مشاهده نشده‌اند بلکه فرد فقط از روی آنها عبور کرده است.

بدون تردید همه ما داستان‌های وحشتناکی در مورد شکست تولید‌کنندگان و برندشان در حوزه تبلیغات به دلیل عدم سازگاری با سلیقه کاربران شنیده‌ایم. بخشی از این شکست‌ها به خاطر بارگذاری محتوا در پلتفرم‌های نادرست است. با رفع این مشکل امکان فعالیت بهینه تولید‌کنندگان و برندشان به شیوه‌ای مناسب فراهم خواهد شد.

شیوه تبلیغات موفق درسامانه‌های دایرکتوری

بدون تردید صحبت از تاثیرگذاری فعالیت تبلیغاتی در شبکه‌های اجتماعی به تنهایی دردی ازتبلیغات تولید‌کنندگان و برندشان دوا نخواهد کرد. امروزه راهکار اصلی تولید‌کنندگان و برند آنها شیوه تبلیغات موفق در سامانه‌های  دایرکتوری است که به‌همین منظور ایجاد گردیده است . خوشبختانه سامانه دایرکتوری توصیه‌های خوبی در این زمینه دارند.

امروزه تبلیغات مناسب در سامانه‌های دایرکتوری اهمیت بسیار زیادی دارد. به هر حال کاربران بیشتر زمان خود را در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی سپری می‌کنند. بدون تردید جلب توجه کاربران در فضای آنلاین مزیت‌های زیادی برای تولید‌کنندگان و برندشان خواهد داشت. وقتی آنها به یک الگوی تبلیغاتی بصورت بازاریابی یکپارچه در سامانه دایرکتوری توجه ویژه داشته باشند، این امر بیانگر اهمیت روزافزون به کاربران در انتخاب تولید‌کنندگان و برند‌شان می‌باشد.

سامانه دایرکتوری دنیای آنلاین، بیشترین تاثیر بر روی کاربران را دارد. به‌همین خاطر تولید‌کنندگان باید توانایی ارتباطی و تعاملی مناسبی در زمینه جلب نظر کاربران داشته باشند. انتخاب شعارهای محتوایی و کاربردی در این زمینه نقش بسیار مهمی در موفقیت تبلیغاتی تولید‌کنندگان و برندشان بازی می‌کند.

سامانه دایرکتوری، معرف کاربران جهانی

سامانه دایرکتوری و فروشگاه شُکا که بصورت دایرکتوری طراحی شده است می‌تواند افزون بر فروش داخلی، معرفی و فروش محصولات داخلی برای کاربران جهانی را نیز بصورت محصولات صادراتی عملیاتی نماید و این قابلیت را دارا می‌باشد که به غیر از عرضه محصولات ایرانی و داخلی، محلی برای جذب توریست‌ها نیز محسوب شود. اکثر توریست‌ها تمایل دارند با تولیدات و محصولات کشورمان آشنا شوند و خرید کنند.

مدیریت زمان وتجربه اولین خرید کاربران از یک سامانه دایرکتوری

گذراندن وقت کمتر برای خرید، انتخاب صحیح و هوشمندانه و ضروری به سبد خرید، قیمت مناسب تمام شده و شفاف صرف هزینه کمتر به نسبت گذشته و ارتباط مستقیم با تولید‌کنندگان و آشنایی با برندهای ایرانی به کمک فناوری دیجیتال برای مدتی طولانی؛ و لذت این نوع خرید برای همیشه حکایت بیاد ماندنی برای خیلی از کاربران از سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شُکا می‌شود

سامانه دایرکتوری و کاملا دیجیتالی شُکا راهی مناسب برای تولید‌کنندگان و برند آنها و نمایشگاهی دائمی برای محصولات ایرانی است تا از طریق آن بیشترین دسترسی را به کاربران خود در داخل و خارج از ایران را خواهند داشت.

سامانه دایرکتوری یعنی شفافیت و اعتماد

شُکا نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما را صمیمانه ارج نهاده و به آن به عنوان مرجعی مهم و قابل اعتماد می‌نگرد. بهبود امور و داشتن جامعه‌ای سالم آرزوی ما و نظرات شما یاری‌گر ما در ارائه‌ی هر چه بهتر خدمات است از این‌رو مشتاقانه منتظر ارسال ایده‌ها، پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

شُکا همراه با تولید‌کنندگان و همگام با کاربران در حمایت از رونق تولید و محصولات ایرانی

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه جامع اینترنتی شُکا eshoka

فروشگاه جامع اینترنتی شکا eshoka بر پایه فناوری دیجیتالی وخدمات کاملا الکترونیکی راه اندازی گردیده که هدف آن بر پایه اقتصاد مقاومتی و فرهنگ ناب ایران اسلامی و حمایت ازخرید کالای ایرانی بنا نهاده شد و دراوایل سال 1395 این مجموعه راه‌اندازی ودراوایل سال 1396 به بهره برداری رسید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]