اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990612452709206

راهکارهای مناسب برای تولید‌کنندگان با فناوری‌های نوین دیجیتال

تحولی جدید در بازار‌یابی و فروش به نفع تولید‌کنندگان دستورکار  

کد: 13990612452709206

https://bit.ly/2Z9H5s9

، تهران , (اخبار رسمی): از طریق فعالیت درست در بازار‌یابی و فروش محصولات بصورت دیجیتالی امکان افزایش آگاهی پیرامون آشنایی کاربران با تولید‌کنندگان و محصولات آن‌ها و ترغیب کاربران به مشاهده و انتخاب محصولات و در نهایت خرید فراهم خواهد شد.

تحولی جدید در بازار‌یابی و فروش به نفع تولید‌کنندگان دستورکار  
تحول کسب و کار تولید‌کنندگان مشارکت در توانمند‌سازی، بازار‌سازی و بازاریابی و فروش محصولات ایرانی

رویکرد سامانه شُکا برای تحول کسب و کار تولید‌کنندگان بعنوان بانک اطلاعات تولید‌کنندگان مشارکت در توانمند‌سازی، بازار‌سازی و بازاریابی و فروش محصولات ایرانی در حوزه فناوری دیجیتال و کارآمدسازی است

بدون تردید دیگر کمتر تولید‌کننده‌ای بدون استفاده از فناوری دیجیتال توانایی رقابت با دیگران را دارد. همچنین الگوهای مختلف بازاریابی نیز روز به روز بیشتر در پلتفرم‌های آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرند، با این حساب هر تولید‌کننده‌ای باید به‌خوبی با بازاریابی  و فروش محصولات بصورت دیجیتالی آشنایی داشته باشد.

از طریق فعالیت درست در بازار‌یابی و فروش محصولات بصورت دیجیتالی امکان افزایش آگاهی پیرامون آشنایی کاربران با تولید‌کنندگان و محصولات آن‌ها و ترغیب کاربران به مشاهده و انتخاب محصولات و در نهایت خرید فراهم خواهد شد.

رویکرد ‌فروشگاه و بانک اطلاعات تولید‌کنندگان محصولات سنتی شُکا برای تحول کسب و کار تولید‌کنندگان مشارکت در توانمند‌سازی، بازار‌سازی و بازاریابی و فروش محصولات ایرانی در حوزه فناوری دیجیتال و کارآمدسازی  است و تمرکز این سامانه در ارتقاء کیفیت این فناوری و عملکردهای بهینه در تولید صورت گرفته است،  که نتیجه عینی و ملموس در زمینه حل مسائل اقتصادی و پیگیری رفع مشکلات تولید‌کنندگان داشته باشد.

تبدیل ‌فروشگاه و بانک اطلاعات تولید‌کنندگان محصولات سنتی شُکا به یک سامانه چابک برای حل مسائل تولید‌کنندگان در حوزه فناوری‌های دیجیتال بدل گشته است. ظرفیت‌هایی که می‌توانیم از دل فناوری‌های نوین دیجیتال، بهترین فرصت‌ها را  برای تولید‌کنندگان ایجاد کنیم و این سامانه عزم خود را جزم کرده است که در انجام این مهم، نقش موثر و ملموس را بعهده گیرد. البته فروشگاه و بانک اطلاعات تولید‌کنندگان برای اجرایی کردن این ادعا فقط شعار نمی‌دهد بلکه برنامه‌ها و راهکارهای روشنی دارد که برای ایجاد این مهم فعالیت خود را ادامه می‌دهد.

بسیاری از تولید‌کنندگان بیش از هر زمان دیگری نیاز به بازاریابی برای محصولات‌‎شان را احساس می‎‌کنند. فروشگاه و بانک اطلاعات تولید‌کنندگان محصولات سنتی شُکا به‌منظور فراهم نمودن زمینه بازاریابی محصولات سنتی ایرانی  در سر تاسر ایران راهکارهای مناسبی را برای تولید‌کنندگان با فناوری‌های نوین دیجیتال ارائه داده است.

تولید‌کنندگان محصولات سنتی می‌توانند بزودی برای بازاریابی و فروش محصولات‌شان از دو گزینه فروشگاه اینترنتی و بانک اطلاعات تولید‌کنندگان استفاده نمایند. از راهکارهای رایگان و بدون نیاز به پرداخت هزینه برای یافتن کاربران در سامانه شُکا و ارائه محتوای بازاریابی به کاربران.

اگر تولید‌کننده هستید و می‌خواهید محصولات و برند خود را به‌انبوهی از کاربران که در فضای مجازی منتظر شما هستند نشان دهید می‌توانید فروشگاه و بانک اطلاعات تولید‌کنندگان محصولات سنتی شُکا به نشانی www.eshoka.ir مراجعه نموده و بزودی از شرایط ثبت نام در این سامانه اطلاعات لازم را دریافت نمائید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه جامع اینترنتی شُکا eshoka

فروشگاه جامع اینترنتی شکا eshoka بر پایه فناوری دیجیتالی وخدمات کاملا الکترونیکی راه اندازی گردیده که هدف آن بر پایه اقتصاد مقاومتی و فرهنگ ناب ایران اسلامی و حمایت ازخرید کالای ایرانی بنا نهاده شد و دراوایل سال 1395 این مجموعه راه‌اندازی ودراوایل سال 1396 به بهره برداری رسید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]