اطلاعات تماس
  • 091421*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970302297178867

کاربرد هیتر

کاربرد هیتر در سالن‌های مرغداری

کد: 13970302297178867

https://goo.gl/Vqeg2s

، تهران , (اخبار رسمی): حرارت در مرغداری یکی از ملزومات است. هوای گرم نقش بسیار مهمی در سلامت جوجه‌ها و مرغ‌های واقع در سالن مرغداری ایفا می‌کند. در سالن‌های مرغداری از موارد زیادی به جهت تامین حرارت مورد نیاز مرغداری استفاده می‌کنند که در این مقاله چند مورد از آنها بازگو خواهد شد.

کاربرد هیتر
کاربرد هیتر در سالن‌های مرغداری

بخاری

وسیله‌ای به جهت تامین گرمایش مرغداری است و البته ساده‌ترین روش برای تامین حرارت مرغداری محسوب می‌شود.

گرمایش مورد نیاز مرغداری و راندمان بخاری گرماساز باید حتماً محاسبه شود و سپس اقدام به خرید یا انتخاب یک بخاری مرغداری کرد. اصولاً در مرغداری‌ها یک یا چند بخاری نصب می‌شود تا هوای داخل سالن را سیرکوله کند و موجب گردش هوای گرم در داخل مرغداری شوند.

به جهت کنترل صحیح دما می‌توان در هر چهار سوی مرغداری دماسنج نصب کرده و میزان دمای هر گوشه را سنجیده و با تغییر مکان بخاری‌های مرغداری تنظیم کرد. در هر صورت تنظیم دقیق دما در تمامی نقاط مرغداری کار بسیار مشکلی است و باید زود به زود به این موضوع رسیدگی شود.

توجه کنید که همیشه قسمتی از هوای گرم بسته به نوع تهویه هوای داخل سالن تلف می‌شود. بسیاری از افراد در مرغداری‌ها از جت هیتر و بسیاری از هیترهای بدون دود استفاده می‌کنند.

بخاری‌های نصب شده در مرغداری‌ها باید حتماً لوله دار باشد و دور آنها با توری پوشیده شود تا جوجه‌ها و مرغ‌های موجود در سالن مرغداری بیش از حد به بخاری نزدیک نشوند.

هیتر مرغداری

امروزه استفاده از هیترها در مرغداری‌ها بسیار مرسوم است. برای استفاده از این سیستم ابتدا تمامی مرغداری را کانال کشی می‌کنند. سپس هیتر را در بیرون از مرغداری قرار می‌دهند و با استفاده از کانال کشی‌های انجام شده هوای گرم را به نقاط مختلف سالن هدایت می‌کنند.

با استفاده از هیتر و کانال کشی درون سالن مرغداری می‌توان دمای سالن را کاملاً متعادل کرد. به جهت تثبیت دما نیز می‌توان از ترموستات در داخل سالن استفاده کرد.

سوخت مورد استفاده در هیترهای گرماساز مرغداری می‌تواند از نوع گاز، نفت، گازوئیل و... باشد.

این روش از لحاظ هزینه اولیه به سرمایه گذاری بیشتری نیاز دارد اما از لحاظ هزینه نگهداری بسیار مناسب است. از لحاظ بهداشتی نیز هیتر مرغداری بسیار مناسب‌تر است، علاوه بر این صرفه جویی در مصرف انرژی نیز تا 35 درصد بهبود می‌یابد.

روشی که با استفاده از هیتر مرغداری اعمال می‌شود برای استفاده در مرغداری‌های بزرگ توصیه می‌شود. در مرغداری‌هایی که از روش قفس استفاده کرده‌اند این روش کاملاً اصولی و البته اقتصادی است.

پیشنهاد خرید بخاری و هیتر مرغداری مناسب

پیشنهاد ما برای تامین گرمایش مرغداری استفاده از هیترهای مخصوص گرماسازی سالن مرغداری است.

گروه صنعتی اسکندری یکی از پیشگامان این زمینه است که با بیش از 24 سال سابقه فعالیت در این زمینه توانسته است برترین بخاری‌های مرغداری را تولید کند. هیترهای پیشنهادی گروه صنعتی اسکندری به صورت آتش درون است که گرمایی پاک و به دور از هرگونه دود را وارد سالن می‌کند.

هیتر مخصوص مرغداری ساخته شده توسط گروه صنعتی اسکندری دارای 12 ماه گارانتی بی قید و شرط و 10 سال ضمانت تامین قطعات و همچنین 10 سال خدمات پس از فروش است.

علاقه‌مندان برای اطلاعات بیشتر در مورد بخاری‌های مرغداری گروه صنعتی اسکندری می‌توانند به فروشگاه هیترهای مرغداری مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سوپر مینیاتور

گروه صنعتی اسکندری برترین تولیدکننده انواع دستگاه جوجه کشی خانگی و صنعتی در خاورمیانه می باشد. کیفیت ساخت و تکنولوژی به کار رفته در تولید دستگاه های جوجه کشی این کارخانه به اندازه ایست که تابحال بسیاری از کشورهای توسعه یافته مستقر در خاورمیانه نیز قادر به تولید دستگاه جوجه کشی به این کیفیت نگشته اند .

اطلاعات تماس
  • 091421*****
[نمایش اطلاعات]